محصولات
سبد خرید

گیج

گیج

گیج غواصی مدل Seac - Console 2
ارسال رایگان در تهران
مدل: Console 2 برند: Seac
معرفی محصولگیج غواصی Seac مدل Console 2، از تجهیزات دوکاره غواصی بوده که از گیج فشار سنج‌هوا و گیج عمق سنج بهره‌مند است. همراه داشتن این محصول در حین غواصی به شما کمک کرده تا بتوانید از طریق یکی از نمایشگرهای عقربه‌ای میزان فشار هوای درون سیلندر، و از نمایشگر دیگر میزان عمق آب را ..
8,500,000 تومان
گیج غواصی مدل Mares - Mission 1
نا موجود
مدل: Instrument Mission 1 برند: Mares
معرفی محصولگیج غواصی مارس مدل Mission 1، جزء وسایل ضروری غواصی به شمار می رود به این صورت که با اتصال به مرحله اول رگلاتور، فشار و مقدار هوای درون سیلندر را نمایش می دهد. این محصول جهت راحتی بیشتر برای غواص در سمت چپ قرار گرفته و هنگامی که در زیر آب هستید، قسمت قرمز رنگ یا قسمت رزرو هو..
گیج غواصی مدل Mares - Mission 2
نا موجود
مدل: Instrument Mission 2 برند: Mares
معرفی محصولگیج غواصی مارس مدل Mission 2، وسیله ای ضروری برای غواصی به شمار می رود که با اتصال به مرحله اول رگلاتور، علاوه بر نمایش فشار و مقدار هوای درون سیلندر، مجهز به عمق سنج نیز می باشد. هنگامی که در زیر آب هستید، قسمت قرمز رنگ یا قسمت رزرو هوا که بر روی محصول قرار دارد به شما..
گیج غواصی مدل Mares - Mission 3
نا موجود
مدل: Instrument Mission 3 برند: Mares
معرفی محصولگیج غواصی مارس مدل Mission 3، وسیله ای ضروری برای غواصی به شمار می رود که با اتصال به مرحله اول رگلاتور، علاوه بر نمایش فشار و مقدار هوای درون سیلندر، مجهز به عمق سنج و قطب نما نیز می باشد. هنگامی که در زیر آب هستید، قسمت قرمز رنگ یا قسمت رزرو هوا که بر روی محصول قرار دارد به شما..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات