محصولات
سبد خرید

فین

فین

مدل: ABS Plus Buckles برند: Mares
معرفی محصولبند فین غواصی مارس مدل ABS Plus Buckles، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که با کیفیت بالا و طراحی بی نظیر قابل نصب بر روی تمامی فین های بندی می باشد. یکی از نگرانی هایی که در زیر آب برای اسنورکلینگ و غواصی با آن مواجه می شوید، باز شدن و یا پاره شدن بند فین می باشد که با تهیه ای..
629,000 تومان
ست اسنورکلینگ مدل Seac - Set Tris Ala
ارسال رایگان در تهران
مدل: Set Tris Ala برند: Seac
معرفی محصولست اسنورکلینگ Seac مدل Set Tris Ala، یک ست تجهیزات غواصی شامل اسنورکل، ماسک و فین است که لوازم مقدماتی و مورد نیاز برای شروع یک اسنورکلینگ و غواصی هیجان‌انگیز در سطح آب را در اختیار شما قرار داده و با خرید این ست، نیازی به تهیه جداگانه این تجهیزات نداشته باشید؛ ضمن آن&z..
2,200,000 تومان
مدل: Avanti Excel برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Avanti Excel، با طراحی زیبا و کیفیت بالایی که دارد نظر بسیاری از غواصان حرفه ای را به خود جلب کرده است. از آن جایی که برای غواصی نیاز به لوازمی همچون وت سوت، فین، ماسک و ... دارید، کمپانی مارس با سابقه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات این چنینی..
1,961,000 تومان
مدل: Avanti SuperChannel FF برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Avanti SuperChannel FF، با طراحی زیبا و کیفیت بالایی که دارد نظر بسیاری از غواصان حرفه ای را به خود جلب کرده است. از آن جایی که برای غواصی نیاز به لوازمی همچون وت سوت، فین، ماسک و ... دارید، کمپانی مارس با سابقه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات..
1,702,000 تومان
مدل: Wave FF برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Wave FF، با طراحی زیبا و کیفیت بالایی که دارد نظر بسیاری از غواصان حرفه ای را به خود جلب کرده است. از آن جایی که برای غواصی نیاز به لوازمی همچون وت سوت، فین، ماسک و ... دارید، کمپانی مارس با سابقه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات این چنینی، یکی از ش..
1,443,000 تومان
بند فین مدل Mares - Bungee Strap
نا موجود
مدل: Bungee Strap برند: Mares
معرفی محصولبند فین غواصی مارس مدل Bungee Strap، به صورت جفت ارائه شده و با کیفیت بالا و طراحی بی نظیر ضمن اینکه بهترین جایگزین برای بند های استیل و فلزی بوده، قابل نصب بر روی تمامی فین های بندی نیز می باشد. این بند فین علاوه بر قابلیت ارتجاعی بالا، در برابر نور خور..
بند یدکی فین مدل Mares - Fin Strap
نا موجود
مدل: Fin Strap برند: Mares
معرفی محصولبند یدکی فین غواصی مارس مدل Fin Strap، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که با کیفیت بالا و طراحی عالی قابل استفاده برای فین های بندی می باشد. این بند یدکی از لاستیک نرم و بسیار مقاوم ساخته شده که از دوام و راحتی بالایی برخوردار است. همچنین با داشتن طولی به اندازه 46 سانتی م..
ست اسنورکلینگ مدل Athlitech - Set PMT Adulte
نا موجود
مدل: Set PMT Adulte برند: Athlitech
معرفی محصولست اسنورکلینگ Athlitech مدل Set PMT Adulte، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی در مدت زمان طولانی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید به راحتی در زیر آب،..
ست اسنورکلینگ مدل Athlitech - Set PMT Junior
نا موجود
مدل: Set PMT Junior برند: Athlitech
معرفی محصولست اسنورکلینگ Athlitech مدل Set PMT Junior، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای هیجان انگیز زیر آب برای کودکان و نوجوانان بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی در مدت زمان طولانی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین است،&..
ست اسنورکلینگ مدل Mares - Set X-One Marea
نا موجود
مدل: Set X-One Marea برند: Mares
معرفی محصولست اسنورکلینگ مارس مدل Set X-One Marea، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید با قیمت مناسب تری هر 3 محصول را که از دید ..
ست اسنورکلینگ مدل Mares - Set X-One Marea Blue
نا موجود
مدل: Set X-One Marea Blue برند: Mares
معرفی محصولست اسنورکلینگ مارس مدل Set X-One Marea Blue، محصولی ایده آل برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید با قیمت مناسب تری هر 3 محصول را که از..
ست اسنورکلینگ مدل Mares - Set X-One Marea Yellow
نا موجود
مدل: Set X-One Marea Yellow برند: Mares
معرفی محصولست اسنورکلینگ مارس مدل Set X-One Marea Yellow، محصولی بی نظیر برای شناخت و تماشای دنیای زیر آب بوده که جهت اسنورکلینگ و غواصی قابل استفاده می باشد. با تهیه این محصول که شامل ماسک، اسنورکل و فین بوده، می توانید با قیمت مناسب تری هر 3 محصول را که ..
فین شنا مدل Athlitech - Palmes AD Bleu
نا موجود
مدل: Palmes AD Bleu برند: Athlitech
معرفی محصولفین شنا Athlitech مدل Palmes AD Bleu، جزء فین های کفشی بوده که نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به شناگر کمک می کند، راحت تر و سریع تر حرکت کند. فین Palmes AD Bleu علاوه بر اینکه در تمرینات شنا در استخر قابل استفاده بوده، مناسب تفریحات ساحلی و شنا های دریایی نیز می باشد...
فین شنا مدل Athlitech - Palmes AD Noir
نا موجود
مدل: Palmes AD Noir برند: Athlitech
معرفی محصولفین شنا Athlitech مدل Palmes AD Noir، جزء فین های کفشی بوده که نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به شناگر کمک می کند، راحت تر و سریع تر حرکت کند. فین Palmes AD Noir علاوه بر اینکه در تمرینات شنا در استخر قابل استفاده بوده، مناسب تفریحات ساحلی و شنا های دریایی نیز می ..
فین شنا مدل Head - Energy
نا موجود
مدل: Swim Fin Energy برند: Head
معرفی محصولفین شنا هد مدل Energy، یک نوع فین کفشی است که برای استفاده در زمان تمرینات شنا در استخر یا دریا کاملا مناسب و کاربردی است. استفاده از این فین شنا به دلیل اندازه بزرگ‌تری که نسبت به پا دارد، باعث جابه‌جایی حجم بیشتری از آب می‌شود. طراحی زیبا و حرفه‌ای این فین د..
فین غواصی مدل Beuchat - Ocean Legend
نا موجود
مدل: Ocean Legend برند: Beuchat
معرفی محصولفین غواصی بوچت مدل Ocean Legend، جزء فین های کفشی بوده که نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص کمک می کند، راحت تر و سریع تر حرکت کند. تیغه فین Ocean Legend از Polymer ساخته شده که ضمن برخورداری از راحتی و نرمی منحصر به فرد، دارای طولی بیشتر از فین های معمولی است که..
فین غواصی مدل Mares - Avanti Excel
نا موجود
مدل: Avanti Excel برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Avanti Excel، جزء فین های کفشی بوده که نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص کمک می کند، راحت تر و سریع تر حرکت کند. فین Avanti Excel از TPR و Technopolymers ساخته شده که ضمن برخورداری از راحتی و نرمی منحصر به فرد، دارای انعطاف پذیری..
فین غواصی مدل Mares - Avanti SuperChannel FF / Blue
نا موجود
مدل: Avanti SuperChannel FF برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Avanti SuperChannel FF، با طراحی زیبا و کیفیت بالایی که دارد نظر بسیاری از غواصان حرفه ای را به خود جلب کرده است. از آن جایی که برای غواصی نیاز به لوازمی همچون وت سوت، فین، ماسک و ... دارید، کمپانی مارس با سابقه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات..
فین غواصی مدل Mares - Avanti SuperChannel FF / Red
نا موجود
مدل: Avanti SuperChannel FF برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Avanti SuperChannel FF، جزء فین های کفشی بوده که نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص کمک می کند، راحت تر و سریع تر حرکت کند. فین Avanti SuperChannel FF از TPR و Tecralene ساخته شده که ضمن برخورداری از راحتی و نرمی منحصر به فرد، دارای ان..
فین غواصی مدل Mares - Avanti TRE
نا موجود
مدل: Avanti TRE برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Avanti TRE، توسط کمپانی ایتالیایی و نام ‌آشنای مارس ساخته و تولید شده است و یک نوع فین کفشی است که برای استفاده در زمان تفریحات آبی، شنا و غواصی کاملا مناسب است. مزیت ویژه این فین غواصی، طراحی 3 کانال بر روی تیغه آنست که حداکثر قدرت پیشرانه و نیروی را..
فین غواصی مدل Mares - Excel Plus
نا موجود
مدل: Excel Plus برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Excel Plus، جزء فین های بندی است که با توجه به طراحی آن، قابل استفاده با کفش های غواصی نیز بوده و بهترین گزینه جهت استفاده در آب های سرد، سواحل صخره ای و ... می باشد. این باله‌ های غواصی نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص..
فین غواصی مدل Mares - Plana Avanti X3
نا موجود
مدل: X3 برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Plana Avanti X3 با تکنولوژی Channel Thrust که به دلیل وجود 3 کانال رانشی باعث می‌شود با هر ضربه پا مقدار زیادی از آب جا به جا شود و باعث افزایش سرعت می‌شود. همچنین استفاده از این فین بسیار ساده می‌باشد.  معر..
فین غواصی مدل Mares - Power Plana
نا موجود
مدل: Power Plana برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Power Plana، جزء فین های بندی است که با توجه به طراحی آن، قابل استفاده با کفش های غواصی نیز بوده و بهترین گزینه جهت استفاده در آب های سرد، سواحل صخره ای و ... می باشد. این باله‌ های غواصی نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غوا..
فین غواصی مدل Mares - Raptor
نا موجود
مدل: Raptor برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Raptor، جزء فین های بندی است که با توجه به طراحی آن، قابل استفاده با کفش های غواصی نیز بوده و بهترین گزینه جهت استفاده در آب های سرد، سواحل صخره ای و ... می باشد. این باله‌ های غواصی نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص کمک..
فین غواصی مدل Mares - Wave
نا موجود
مدل: Wave برند: Mares
معرفی محصول  فین غواصی مارس مدل Wave، جزء فین های بندی است که با توجه به طراحی آن، قابل استفاده با کفش های غواصی نیز بوده و بهترین گزینه جهت استفاده در آب های سرد، سواحل صخره ای و ... می باشد. این باله‌ های غواصی نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و ب..
فین غواصی مدل Mares - Wave FF / Black
نا موجود
مدل: Wave FF برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Wave FF، جزء فین های کفشی بوده که نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص کمک می کند، راحت تر و سریع تر حرکت کند. فین Wave FF از TPR و Technopolymers ساخته شده که ضمن برخورداری از راحتی و نرمی منحصر به فرد، دارای انعطاف پذیری بالا..
فین غواصی مدل Mares - Wave FF / Blue
نا موجود
مدل: Wave FF برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل Wave FF، با طراحی زیبا و کیفیت بالایی که دارد نظر بسیاری از غواصان حرفه ای را به خود جلب کرده است. از آن جایی که برای غواصی نیاز به لوازمی همچون وت سوت، فین، ماسک و ... دارید، کمپانی مارس با سابقه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات این چنینی، یکی از ش..
فین غواصی مدل Mares - X One
نا موجود
مدل: X One برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل X One، جزء فین های بندی است که با توجه به طراحی آن، قابل استفاده با کفش های غواصی نیز بوده و بهترین گزینه جهت استفاده در آب های سرد، سواحل صخره ای و ... می باشد. این باله‌ های غواصی نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص کمک ..
فین غواصی مدل Mares - X-Stream
نا موجود
مدل: X-Stream برند: Mares
معرفی محصولفین غواصی مارس مدل X Stream، جزء فین های بندی است که با توجه به طراحی آن، قابل استفاده با کفش های غواصی نیز بوده و بهترین گزینه جهت استفاده در آب های سرد، سواحل صخره ای و ... می باشد. این باله‌ های غواصی نیروی رانش را در زیر آب فراهم کرده و به غواص ک..
نمايش 1 تا 29 از 29 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات