اسپری پاک کننده قیر مدل Sonax - Tar Remover

اسپری پاک کننده قیر مدل Sonax - Tar Remover تفریحات زمینی

معرفی محصول

اسپری پاک کننده قیر سوناکس مدل Tar Remover، محصولی مناسب برای پاک کردن قیر، روغن و دیگر لکه های قوی از روی رنگ و کروم می باشد که با عملکردی سریع و فوق العاده، آن ها را به طور کامل از بین می برد. در ضمن با داشتن این اسپری می توان اثرات چسبنده و نیز گل و لای را از روی بچه گلگیر به سرعت پاک کرد. 

از این محصول می توان پس از شستشوی خودرو استفاده کرد تا با اسپری بر روی لکه های به جای مانده به آسانی و با یک دستمال نرم آن ها را کاملا از بین برد.

ویژگی های بارز محصول:

  • مناسب برای پاک کردن قیر، روغن و لکه های قوی از روی رنگ و کروم
  • پاک کننده اثرات چسبنده و گل و لای از روی بچه گلگیر
  • دارای عملکردی سریع

معرفی برند

کمپانی سوناکس در سال 1950 توسط Manfred Hoffmann و پدرش در آلمان تاسیس شد که امروزه به یکی از برندهای مطرح در این کشور تبدیل شده است. این کمپانی با قدمتی 60 ساله در بین یکی از 5 برند معتبر محصولات مراقبتی خودرو قرار دارد و به عنوان یک شرکت موفق در خصوص تولید مواد نانو و تجهیزات آن در جهان شناخته می شود که در زمینه فعالیت خود جدیدترین تکنولوژی ها را به کار برده است. تولید محصولات سوناکس به شما کمک می کند تا خودرو خود را با محصولاتی که سریع و آسان استفاده می شوند، تمیز، زیبا و محافظت نمایید. امروزه این برند در بیش از 100 کشور در سراسر جهان نمایندگی دارد و محصولات آن در سراسر اروپا و نیز در همه قاره ها به فروش می رسد.

وبسایت رسمی محصول

سوناکس
مناسب برای پاک کردن قیر، روغن و لکه های قوی و چسبنده از روی رنگ و کروم
حجم 300 میلی لیتر
محصول کشور آلمان

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • مدل کالا: Tar Remover
  • موجودی: در انبار
  • 95,000 تومان

برچسب ها: اسپری پاک کننده قیر, Sonax, Tar Remover, تفریحات زمینی