جشن 10 سالگی آفرودبازار

برندی که 10 سال از شروع به کار آن گذشت و به نامی ماندگار در صنعت تجهیزات طبیعت‌گردی، آفرود و کمپینگ تبدیل شد. آفرودبازار بعد از تجربه گذشت 10 سال از همراهی شما مشتریان عزیز، حال دهه دوم فعالیت خود را آغاز کرده است. فعالیتی که تنها با 15 محصول آنلاین و یک وب‌سایت برای خرید آنلاین شروع شد و حال به یک مجموعه بزرگ متشکل از یک سوله تجهیزات طبیعت‌گردی به صورت فروشگاه فیزیکی و یک سایت قدرتمند برای خرید غیرحضوری تبدیل شده است.

تولد‌‌ها همواره یادآور گذر دورانی است که درس‌های زیادی را به همراه داشته است. 10 سال پیش فرزندی به نام آفرودبازار متولد شد که حال در نوجوانی خود به سر ‌می‌برد و مبدع، خالق و واردکننده بسیاری از محصولات و استراتژی‌های فروش در حوزه طبیعت‌گردي، آفرود، کمپینگ و محصولات مرتبط با آن است. نوجوانی که این بار در دهه دوم زندگی خود گام‌های سنگین و بلند‌تری را بر می‌دارد و پیشگام بیزینس خود در ایران است. محصولات ارائه شده در آفرودبازار به دلیل کیفیت بالا و اصالت، سال‌ها دوام و کارایی خواهد داشت و حتی برای مصارفی غیر از طبیعت‌گردی قابل استفاده است.

آفرودبازار امسال تولدی را جشن گرفت که مدیون همراهی و اعتماد پر مهر شما به مجموعه ای بود که در تجربه فروشگاهی و ارتباط با مشتریان سربلند بیرون آمد. این مجموعه با ارائه محصولات اصلی از مطرح‌ترین برند‌های جهانی صنعت طبیعت‌گردی و همچنین خدمات پس از فروش فوق‌العاده به مشتریان همواره در تلاش بوده تا تجربه یک خرید کامل، حرفه‌ای و فراموش نشدنی را برای مشتریان خود رقم بزند به شکلی که در این مدت آمار بیش از 11 هزار مشتری را در باشگاه مشتریان خود ثبت کرده است.

تولد 10 سالگی آفرودبازار این‌بار معنی دیگری برای اعضای تیم و این مجموعه داشت، زیراکه نشان داد در صورت ارائه خدمات ومحصولات درجه یک، می‌توان به اولین نام در یک حوزه کاری تبدیل شد.  همچنین آفرودبازار این جشن را که ثمره یک حس موفق از تجربه ارتباط با علاقه‌مندان به طبیعت بود با جشنواره‌ای از تخفیفات و جوایز به مناسب ده سالگی خود به اشتراک گذاشت.

همچنین باتوجه به ارسال محصولات این برند طبیعت‌گردی به سراسر ایران، به دلیل خاص بودن آن‌ها و به جرئت انحصار این محصولات در سراسر ایران از لحاظ واردات و برندینگ، آفرودبازار مسابقه ای تحت عنوان مسابقه گویش‌ها در بین همه مشتریان خود به این مناسبت برگزار کرد. در این مسابقه همراهان عزیز آفرودبازار با ارسال جمله‌ای با گویش‌های محلی خود این جشن ده سالگی را تبریک گفتند.

 

 

 

 

جشن تولد ده سالگی آفرودبازار در نهایت در این مجوعه با برگزاری دورهمی خاطره‌انگیز با حضور عوامل و کارمندان این مجموعه برگزار شد که تصاویر آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت، شمایی که همواره در این مسیر همراه ما بودید و به اعتبار شما این برند به اولین نام در حوزه کاری خود تبدیل شد. امیدوایم به پشتوانه حضور گرم شما در سال‌های بعدی نیز با قدرت کنار شما باشیم و بتوانیم خدمات بیشتری به همراهان و طبیعت دوستان عزیز ارائه دهیم.