گزارش حضور مجموعه آفرودبازار در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگ

آفرودبازار در نمایشگاه آفرود و کمپینگ

در تاریخ 27 شهریور 1401، مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران، میزبان پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کمپینگ و آفرود بود. این رویداد توسط Ocafair و با عنوان «نمایشگاه سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی، کمپینگ، اتوکمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته» به مدت 5 روز (27 الی 31 شهریور) برگزار شد. این نمایشگاه هر ساله میزبان علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی و آفرود است و شرکت‌های مطرح این حوزه را شامل می‌شود. یکی از اتفاقات قابل توجه در نمایشگاه امسال، حضور شرکت‌های خودروسازی بزرگ داخلی و به نمایش‌گذاشتن خودروهای آفرودی توسط آن‌هاست. برگزاری این نمایشگاه باعث می‌شود تا دنبال‌کنندگان و افراد فعال در حوزه‌های گردشگری و ماجراجویی، با جدیدترین محصولات مرتبط آشنا شوند و بر اساس نیازهای خود اقدام به خرید نمایند.

نخستین دوره این نمایشگاه (تصاویر نمایشگاه) در سال 1397 و با حضور تعداد محدودی شرکت کننده شروع به کار کرد. از آن سال تا به امروز این نمایشگاه بدون وقفه و هر ساله برگزار گردیده و هر سال نسبت به سال قبل با استقبال بیشتری هم از سوی شرکت‌ها و هم از سوی بازدیدکنندگان مواجه شده است. آفرودبازار هم هر سال با تنوع بیشتری از محصولات و معرفی کالاهای جدید سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و می‌کوشد تا بهترین برندها را در اختیار هم‌وطنان قرار دهد. هدف و ماهیت اصلی این نمایشگاه، آشنایی بیشتر عموم مردم با آفرود، کمپینگ و گردشگری و همچنین معرفی بهترین مجموعه‌های فعال در این حوزه در سطح کشور به این افراد است.

 

غرفه آفرودبازار در پنجمین نمایشگاه آفرود و کمپینگ برج میلاد

فروشگاه آفرودبازار با داشتن 3 غرفه در نمایشگاه امسال، به‌عنوان یکی از مجموعه‌های اصلی شرکت‌کننده در نمایشگاه، پذیرای علاقه‌مندان بود. غرفه اصلی واقع در سالن B، با نمایش و فروش محصولاتی مانند چادر مسافرتی، کیسه خواب، میز و صندلی کمپینگ، یخچال‌ها مسافرتی، انواع پدل برد و ... فعالیت می‌کرد. غرفه دوم که روبه‌روی در ورودی سالن B قرار داشت، در دو بخش شامل محصولات مختلف برند Darche و همچنین پوشاک و چادرهای Dilor می‌شد. و غرفه سوم که خارج از سالن‌ها و در محوطه باز حضور داشت انواع مختلف سایبان‌های دیلور را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده بود.

 

جشنواره تخفیفات آفرودبازار در نمایشگاه

یکی از ویژگی‌های محصولات و کالاهای ارائه شده در نمایشگاه توسط آفرودبازار که هر ساله وجود دارد، اعمال تخفیف‌های قابل توجه روی اکثر آن‌هاست. اما نمایشگاه آفرود و کمپینگ 1401، که در شهریور ماه برگزار شد، یک اتفاق ویژه هم داشت! تقارن آن با تولد 10 سالگی مجموعه آفرودبازار. همین موضوع باعث شد تا تخفیف‌های درنظر گرفته شده برای امسال، گسترده‌تر باشد و از 5 تا 40 درصد روی محصولات مختلف اعمال شود. همچنین در جشنواره تخفیفات و جوایز آفرودبازار، یک قرعه کشی هم تدارک دیده شد، تا از بین خریداران این فروشگاه در مدت نمایشگاه، به قید قرعه به 10 نفر جوایز ارزنده‌ای تعلق بگیرد.