ششمین نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگ و طبیعت‌گردی

آفرودبازار در ششمین نمایشگاه آفرود و کمپینگ

برای ششمین سال متوالی «نمایشگاه سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی، کمپینگ، اتوکمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته» توسط Ocafair برگزار شد. در این دوره از نمایشگاه به میزبانی ایران‌مال، علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی و آفرود و همچنین شرکت‌های مطرح این حوزه حضور پر رنگی داشتند. مجموعه آفرودبازار علاوه‌بر حضور فعال در این نمایشگاه، به‌عنوان یکی از حامیان اصلی هم نقش ایفا کرد. حمایت از فعالیت‌ها و رویدادهای مرتبط با صنعت توریسم و طبیعت‌گردی همیشه از اهداف این مجموعه بوده و در این سری از نمایشگاه توانست گام مهمی به سوی این هدف بردارد. از مهم‌ترین دلایل برگزاری این نمایشگاه که هر ساله به‌صورت وسیع‌تری اتفاق می‌افتد، آشنایی هر چه بیشتر عموم جامعه با این حوزه و تشویق آن‌ها به سفر و طبیعت‌گردی است. همچنین این نمایشگاه باعث می‌شود تا دنبال‌کنندگان و افراد فعال در حوزه‌های گردشگری و ماجراجویی، با جدیدترین محصولات مرتبط آشنا شوند و بر اساس نیازهای خود اقدام به خرید نمایند.

سال 1397 بود که اولین دوره نمایشگاه آفرود و کمپینگ (تصاویر نمایشگاه) افتتاح شد. در دوره‌های ابتدایی نمایشگاه، استقبال شرکت‌ها برای حضور در این رویداد در مقایسه با امروز بسیار محدودتر بود. ولی باتوجه به برگزاری مداوم، فرهنگسازی نسبتا مناسبی در این زمینه شکل گرفت و در ششمین دوره از نمایشگاه، شاهد حضور اکثریت مجموعه‌های بزرگ فعال در این صنعت بودیم. به همین شکل، جمعیت بازدیدکنندگان از غرفه‌ها هم با افزیش قابل توجهی روبه‌رو شد و رضایت خاطر همگان را به ارمغان آورد. آفرودبازار هم هر سال با تنوع بیشتری از محصولات و معرفی کالاهای جدید سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و می‌کوشد تا بهترین برندها را در اختیار هم‌وطنان قرار دهد.

 

برگزاری نمایشگاه ماجراجویی، کمپینگ و اکوتوریسم با حمایت آفرودبازار

نمایشگاه امسال همانند دوره‌های قبل در اواسط سال یعنی 18 الی 22 مرداد برگزار شد و سالن نمایشگاهی ایران مال در دو طبقه پذیرای غرفه داران بود. یکی از نکاتی که نسبت به نمایشگاه‌های قبلی رضایت بیشتر مراجعه کنندگان را به دنبال داشت، ساعت بازدید از نمایشگاه بود که به ساعت 14 تا 22 تغییر پیدا کرده بود. همچنین اوج حضور مردم در نمایشگاه، به جمعه 20 مرداد اختصاص داشت که با اعلام خود مجموعه ایران مال، یکی از شلوغ‌ترین روزهای سپری شده در سالن‌های نمایشگاهی این مجموعه را رقم زد. یکی از بزرگترین فضاهای موجود در نمایشگاه به آفرودبازار اختصاص داشت که با تنوعی از محصولات باکیفیت و اورجینال چیدمان شده بود. در بخش بزرگی از این فضا محصولات برند استرالیایی دارچی قرار داشت که شامل انواع چادرهای بادی و اتومات، صندلی، تشک بادی، سایبان و ... می‌شد. همچنین محصولات برند کلمن، سی تو سامیت، اوت‌ول، استنلی، آلپیکول، گارمین، اسپای، فوکا، پاورولوژی و ... همگی در غرفه آفرودبازار به نمایش گذاشته شده بود. علی‌رغم همه‌ی این موارد، مهم‌ترین تفاوت این نمایشگاه برای مجموعه آفرودبازار با دوره‌های قبلی، نقش حمایتی این مجموعه درجهت گسترش فرهنگ سفر و آفرود بود که سعی شد به بهترین شکل به نمایش گذاشته شود.

 

گزارش تصویری غرفه آفرودبازار در ششمین نمایشگاه آفرود و کمپینگ ایرانمال