محصولات
سبد خرید

بی سی دی

بی سی دی: بی سی دی غواصی مدل Mares - Hybrid Pure, بی سی دی غواصی مدل Mares - Rover, بی سی دی غواصی مدل Mares - Quantum SLS
مدل: Avantgarde Hub برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Avantgarde Hub، به غواصان کمک کرده در زیر آب تعادل خود را حفظ کنند و به اصطلاح بویانسی خود را به صفر برسانند. همچنین از این جلیقه می توان برای آویزان کردن تجهیزات استفاده کرد و با باد کردن آن به راحتی خود را بر روی آب شناور ساخت.این جلیقه&nbs..
12,096,000 تومان
مدل: Hybrid Pure برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Hybrid Pure، به غواصان کمک کرده در زیر آب تعادل خود را حفظ کنند و به اصطلاح بویانسی خود را به صفر برسانند. همچنین از این جلیقه می توان برای آویزان کردن تجهیزات استفاده کرد و با باد کردن آن به راحتی خود را بر روی آب شناور ساخت.این جلیقه از&nbs..
5,190,000 تومان
مدل: Quantum SLS برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Quantum SLS با قابلیت نصب تانک های تکی و یا دوبل می‌باشد. همچنین به قلاب های D-Ring به منظور آویزان کردن تجهیزات و 2 جیب زیپ دار استرچ در طرفین مجهز می‌باشد.از دیگر ویژگی های این محصول می‌توان به ماژولار بودن وزنه های..
6,490,000 تومان
مدل: Rover برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Rover، به غواصان کمک کرده در زیر آب تعادل خود را حفظ کنند و به اصطلاح بویانسی خود را به صفر برسانند. همچنین از این جلیقه می توان برای آویزان کردن تجهیزات استفاده کرد و با باد کردن آن به راحتی خود را بر روی آب شناور ساخت.این جلیقه از 1000D Cor..
3,500,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)