محصولات
سبد خرید

Sarvkooh

شرکت سروکوه یک برند پر افتخار ایرانی بوده که در ساخت اجاق های هیزمی، تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی فعالیت می کند. هدف اصلی این شرکت علاوه بر تولید محصولات مورد نیاز طبیعت گردان، کارآفرینی و فرهنگ سازی در رابطه با حفظ و نگهداری درست از محیط زیست نیز می باشد. تیم طراحی این شرکت با الهام از محصولات قدیمی، اقلیم هر منطقه و نیاز ورزش کاران و طبیعت گردان همواره در تلاش بوده تا محصولاتی را خلق و تولید کند که با حفظ طعم اصلی غذا در آشپزی، در هر منطقه ای بتوانید از این تجهیزات استفاده کنید و بتوانید آن ها را به راحتی همراه خود داشته باشید.

باربیکیو هیزمی مدل Sarvkooh - SSWSD11-2
ساخت ایران نا موجود
مدل: SSWSD11-2 برند: Sarvkooh
معرفی محصولباربیکیو هیزمی سروکوه مدل SSWSD11-2، با برخورداری از ویژگی های بسیاری که دارد به شما در طبخ غذا در طبیعت کمک فراوانی کرده و می توانید یک غذای به یاد ماندنی و خوش طعم برای همراهان خود تهیه کنید. این محصول که با افتخار یکی از تولیدات برند ایرانی سرکوه بوده از کیفیت فوق العاده ای برخوردا..
باربیکیو هیزمی مدل گودال Sarvkooh - SFP11-2
ساخت ایران نا موجود
مدل: گودال SFP11-2 برند: Sarvkooh
معرفی محصولباربیکیو هیزمی سروکوه مدل گودال SFP11-2، با برخورداری از ویژگی های بسیاری که دارد به شما در طبخ غذا در طبیعت کمک فراوانی کرده و می توانید یک غذای به یاد ماندنی و خوش طعم برای همراهان خود تهیه کنید. این محصول که با افتخار یکی از تولیدات برند ایرانی سروکوه است، از کیفیت فوق العاده ای بر..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات