محصولات
سبد خرید

Sarvkooh

شرکت سروکوه یک برند پر افتخار ایرانی بوده که در ساخت اجاق های هیزمی، تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی فعالیت می کند. هدف اصلی این شرکت علاوه بر تولید محصولات مورد نیاز طبیعت گردان، کارآفرینی و فرهنگ سازی در رابطه با حفظ و نگهداری درست از محیط زیست نیز می باشد. تیم طراحی این شرکت با الهام از محصولات قدیمی، اقلیم هر منطقه و نیاز ورزش کاران و طبیعت گردان همواره در تلاش بوده تا محصولاتی را خلق و تولید کند که با حفظ طعم اصلی غذا در آشپزی، در هر منطقه ای بتوانید از این تجهیزات استفاده کنید و بتوانید آن ها را به راحتی همراه خود داشته باشید.
باربیکیو هیزمی مدل Sarvkooh - SSWSD11-2
ساخت ایران
مدل: SSWSD11-2 برند: Sarvkooh
معرفی محصولباربیکیو هیزمی سروکوه مدل SSWSD11-2، با برخورداری از ویژگی های بسیاری که دارد به شما در طبخ غذا در طبیعت کمک فراوانی کرده و می توانید یک غذای به یاد ماندنی و خوش طعم برای همراهان خود تهیه کنید. این محصول که با افتخار یکی از تولیدات برند ایرانی سرکوه بوده از کیفیت فوق العاده ای برخوردا..
950,000 تومان
باربیکیو هیزمی مدل گودال Sarvkooh - SFP11-2
ساخت ایران
مدل: گودال SFP11-2 برند: Sarvkooh
معرفی محصولباربیکیو هیزمی سروکوه مدل گودال SFP11-2، با برخورداری از ویژگی های بسیاری که دارد به شما در طبخ غذا در طبیعت کمک فراوانی کرده و می توانید یک غذای به یاد ماندنی و خوش طعم برای همراهان خود تهیه کنید. این محصول که با افتخار یکی از تولیدات برند ایرانی سروکوه است، از کیفیت فوق العاده ای بر..
1,450,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات