محصولات
سبد خرید

درباره ما

درباره ما آفرود بازار

آفرودبازار کیست؟

 آفرود (Off-Road) به معنای خارج از جاده و همچنین اشاره ای هست به رانندگی با خودروهای دو دیفرانسیل در خارج از جاده های شهری و بین شهری و در طبیعت هایی که قابل دسترس برای خودروهای عادی نیستند.آفرودبازار هم بازاریه از هر آنچه خارج از جاده ها نیاز دارید که شامل تجهیزات و مطالب آموزشی مربوط به آفرود، طبیعت گردی، تفریحات آبی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و هر رشته ای که خارج از شهر و جاده ها قابل استفاده هست. آفرودبازار متشکل از یک فروشگاه آنلاین و البته بزرگترین فروشگاه فیزیکی در کشور هست که علاوه بر واردات یکسری محصولات بصورت مستقیم، با همکاری با نماینده های رسمی برند های مطرح اروپایی، استرالیایی و بعضا آمریکایی، بهترین ها رو برای کسانی که بهترین ها رو میخواهن فراهم می کنه. این نکته را خوبه که بدونید ، تمامی محصولات در آفرودبازار شامل گارانتی اصالت و کارکرد هستن.

موسس و مدیر عامل آفرود بازار:

دکتر ایمان روضاتی موسس و مدیر عامل مجموعه آفرود بازار از 16 سالگی با تورهای سافاری و آفرودینگ در کویر آشنا شد و کم کم به آن علاقه پیدا کرد به طوری که این رشته به یکی از فعالیت های روزمره و حرفه ایش تبدیل شد و تا به امروز همچنان رانندگی در کویر و کمپینگ رو یکی از بالاترین لذت های زندگیش میدونه و با علاقه ای که به آفرودینگ و طبیعت گردی داره کارش رو با عشق و علاقه زیادی مدیریت میکنه.

 

 
 
دومین سایت آفرودبازر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات