محصولات
سبد خرید

صندلی پاراگلایدر

مدل: Acro 4 برند: Supair
معرفی محصولصندلی پاراگلایدر Supair مدل Acro 4، یکی از مهم‌ترین تجهیزات پاراگلایدینگ است که در دنیای پاراگلایدر سواری، آن را هارنس می‌نامند. این محصول در نهایت مفهوم، یک هارنس تخصصی Acrobacy بوده که علاوه‌بر محافظت از بدن خلبان در هنگام فرود سخت، دارای ساختار تکامل یافته برای تمرین..
36,040,000 تومان
صندلی پاراگلایدر مدل Supair - Access 2 Bump
نا موجود
مدل: Access 2 Bump برند: Supair
معرفی محصولصندلی پاراگلایدر Supair مدل Access 2 Bump، یکی از مهم‌ترین تجهیزات پاراگلایدر است که در دنیای پاراگلایدر سواری، آن را هارنس می‌نامند. این محصول علاوه‌بر محافظت از بدن خلبان در هنگام فرود سخت، مجهز به محفظه‌ قرارگیری چتر کمکی نیز در ناحیه پشت می‌باشد.این صن..
صندلی پاراگلایدر مدل Supair - Delight 3
نا موجود
مدل: Delight 3 برند: Supair
معرفی محصولصندلی پاراگلایدر Supair مدل Delight 3، یکی از مهم‌ترین تجهیزات پاراگلایدینگ است که در دنیای پاراگلایدر سواری، آن را هارنس می‌نامند. این محصول علاوه‌بر محافظت از بدن خلبان در هنگام فرود سخت، مجهز به محفظه‌ قرارگیری چتر کمکی نیز در ناحیه پشت کمر می‌باشد. ..
صندلی پاراگلایدر مدل Supair - Minimax 3
نا موجود
مدل: Minimax 3 برند: Supair
معرفی محصولصندلی پاراگلایدر Supair مدل Minimax 3، یکی از مهم‌ترین تجهیزات پاراگلایدینگ است که در دنیای پاراگلایدر سواری، آن را هارنس می‌نامند. این محصول جهت ایجاد حداکثر امنیت و راحتی برای مسافران پرواز Tandem طراحی و تولید شده است.این صندلی با طراحی نوآورانه جزء هارنس‌های پیش..
صندلی پاراگلایدر مدل Supair - Walibi 3
نا موجود
مدل: Walibi 3 برند: Supair
معرفی محصولصندلی پاراگلایدر Supair مدل Walibi 3، یکی از مهم‌ترین تجهیزات پاراگلایدینگ است که در دنیای پاراگلایدر سواری، آن را هارنس می‌نامند. این محصول علاوه‌بر محافظت از بدن خلبان در هنگام فرود سخت، مجهز به محفظه‌ قرارگیری چتر کمکی نیز در ناحیه پشت کمر می‌باشد.این ص..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات