محصولات
سبد خرید

کایاک های چند تکه

 شما می توانید با خرید کایاک های چند تکه در کوتاه ترین زمان ممکن کایاک یک نفره را به دو نفره، دو نفره را به سه نفره و حتی بیشتر از این تعداد تبدیل کرده و همچنین در هزینه خرید کایاک های چند نفره صرفه جویی نمایید. در واقع شما می توانید با خرید تکه میانی کایاک و متصل کردن آنها به یکدیگر ظرفیت را افزایش دهید.

جهت خرید کایاک باید ابتدا نیاز خود را سنجیده و با توجه به کاربرد آن بتوانید بهترین خرید کایاک را انجام دهید که در مقاله راهنمای خرید قایق کایاک فاکتورهای مهمی را مورد بررسی قرار دادیم.

مدل: Ratchet Strap برند: Point 65
معرفی محصولتسمه اتصال Point 65 مدل Ratchet Strap، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد..
108,000 تومان
مدل: Martini Mid Section Red برند: Point 65
معرفی محصولتکه میانی کایاک Martini ،مجهز به صندلی با قابلیت بادشوندگی در قسمت کمر،دارای بدنه مستحکم و قابل حمل در داخل خودرو می باشد.این قایق دارای تکه میانی قابل نصب جهت افزایش ظرفیت قایق بوده که هر تکه فقط در 3 ثانیه وصل می گردد،هم چنین قابل ارتقاء به 3 تکه و یا بیشتر جهت تبدیل کایاک ..
8,016,000 تومان
مدل: Tequila Mid Section برند: Point 65
معرفی محصولتکه میانی کایاک Tequila ،مجهز به صندلی با قابلیت بادشوندگی در قسمت کمر،دارای بدنه مستحکم و قابل حمل در داخل خودرو می باشد.این قایق دارای تکه میانی قابل نصب جهت افزایش ظرفیت قایق بوده که هر تکه فقط در 3 ثانیه وصل می گردد،هم چنین قابل ارتقاء به 3 تکه و یا بیشتر جهت تبدیل کایاک ..
9,854,000 تومان
مدل: Tequila GTX Solo برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره چند تکه Point 65 مدل Tequila GTX Solo، طراحی شده توسط Magnus de Brito که نوآوری جدیدی در ساخت کایاک تفریحی به وجود آورد. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث مزیت رقابتی بین شرکت های دیگر شده است. ی..
14,225,000 تومان
مدل: Ocean Spray Deck-XL برند: Point 65
معرفی محصولکاور ضد آب Point 65 - Ocean از جنس پارچه نایلونی با دوام و مقاوم، دارای کمربند قابل تنظیم و مناسب انواع کایاک هامی‌باشد که مانع از خیس شدن افراد می‌شود. این محصول در سایز X-L و به رنگ مشکی موجود می‌باشد.معرفی برندکمپانی Point 65 که سال 1996 در سوئد تأسیس شد، یکی..
1,016,000 تومان
تسمه اتصال مدل Point 65 - Buckle
نا موجود
مدل: Buckle برند: Point 65
معرفی محصولتسمه اتصال Point 65 مدل Buckle، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد ه..
346,000 تومان
قایق کایاک ماهیگیری یک نفره چند تکه مدل Point 65 - Tequila GTX Angler Solo
نا موجود
مدل: Tequila GTX Angler Solo برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک ماهیگیری یک نفره چند تکه Point 65 مدل Tequila GTX Angler Solo، با طراحی چند منظوره در جهان و نوآوری در ساخت آن گزینه عالی بین کایاک های ماهیگیری دیگر می باشد. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث مزیت ..
16,031,000 تومان
قایق کایاک یک نفره چند تکه مدل Point 65 - Martini GTX Solo
نا موجود
مدل: Martini GTX Solo برند: Point 65
معرفی محصولقایق کایاک یک نفره چند تکه Point 65 مدل  Martini GTX Solo، طراحی شده توسط Magnus de Brito که نوآوری جدیدی در ساخت کایاک تفریحی به وجود آورد. Point 65 اولین شرکتی بوده که کایاک ها را به صورت چند تکه طراحی کرده و باعث مزیت رقابتی بین شرکت های دیگر شده ..
15,760,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل