محصولات
سبد خرید

قایق

قایق
قایق بادی پنج نفره Aqua Marina - BT-UD350
نا موجود
مدل: BT-UD350 U-Deluxe 11’6″ برند: Aqua Marina
معرفی محصولقایق بادی پنج نفره Aqua Marina مدل BT-UD250، تجربه لذت‌بخش قایق سواری در میان آبراهه‌های مختلف را در حالی که از مناظر مسحور کننده طبیعت اطراف لذت می‌برید، به شما هدیه می‌دهد. قایق سواری که یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات آبی است، حس آرامش و هیجان را در شما زن..
قایق بادی چهار نفره Aqua Marina - BT-UD298
نا موجود
مدل: BT-UD298 U-Deluxe 9’9″ برند: Aqua Marina
معرفی محصولقایق بادی چهار نفره Aqua Marina مدل BT-UD298، تجربه لذت‌بخش قایق سواری در میان آبراهه‌های مختلف را در حالی که از مناظر مسحور کننده طبیعت اطراف لذت می‌برید، به شما هدیه می‌دهد. قایق سواری که یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات آبی است، حس آرامش و هیجان را در شما ز..
قایق بادی سه نفره Aqua Marina - BT-UD250
نا موجود
مدل: BT-UD250 U-Deluxe 8’2″ برند: Aqua Marina
معرفی محصولقایق بادی سه نفره Aqua Marina مدل BT-UD250، تجربه لذت‌بخش قایق سواری در میان آبراهه‌های مختلف را در حالی که از مناظر مسحور کننده طبیعت اطراف لذت می‌برید، به شما هدیه می‌دهد. قایق سواری که یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات آبی است، حس آرامش و هیجان را در شما زند..
قایق مدل BicSport - SportYak 213
نا موجود
مدل: SportYak 213 برند: BicSport
معرفی محصولقایق پارویی بیک اسپرت مدل SportYak 213، با طراحی بی نظیر، منحصر به فرد و دقیق، قدرت سرخوردگی بالایی را در آب بوجود آورده است. اگر قصد دارید سفر متفاوتی را تجربه کنید به شما پیشنهاد می کنیم با استفاده از این قایق دل به دریا، رودخانه و ... زده تا از یک سفر مهیج و شگفت انگیز لذ..
قایق مدل BicSport - SportYak 245
نا موجود
مدل: SportYak 245 برند: BicSport
معرفی محصولقایق پارویی بیک اسپرت مدل SportYak 245، با طراحی بی نظیر، منحصر به فرد و دقیق، قدرت سرخوردگی بالایی را در آب بوجود آورده است. اگر قصد دارید سفر متفاوتی را تجربه کنید به شما پیشنهاد می کنیم با استفاده از این قایق دل به دریا، رودخانه و ... زده تا از یک سفر مهیج و شگفت انگ..
کیف ضدآب Mares - T25
نا موجود
مدل: T25 برند: Mares
معرفی محصولدرای بگ مارس مدل T25 با ظرفیت 25 لیتر می‌باشد که در کلیه ورزش های آبی قابل استفاده است.معرفی برندکمپانی مارس در سال 1949 توسط Ludovico Mares در شهر Rapallo ایتالیا تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا فقط به تولید ماسک های غواصی و تفنگ های شکار می پرداخت. اما با گذشت ز..
موتور قایق 15اسب بخار سیتک Sea Tec - 15HP
نا موجود
مدل: 15HP برند: Sea Tec
موتور پرقدرت دوزمانه 15  اسب بخار دارای خاموش کن اضطراری حداکثر مصرف سوخت: 7/5 لیتر بر ساعت در تخت گاز ظرفیت مخزن سوخت: 24لیتر نسبت مخلوط روغن و بنزین طبق ادعای کارخانه سازنده: 1 به 50 ظرفیت روغن گیربکس: 300سی سی ..
موتور قایق 2 اسب بخار سیتک Sea Tec - 2HP
نا موجود
مدل: 2HP برند: Sea Tec
موتور پرقدرت دوزمانه دارای خاموش کن اضطراری حداکثر مصرف سوخت: 1/2 لیتر بر ساعت در تخت گاز ظرفیت مخزن سوخت: 1/2 لیتر نسبت مخلوط روغن و بنزین طبق ادعای کارخانه سازنده: 1 به 50 ظرفیت روغن گیربکس: 45 سی سی ..
موتور قایق 25اسب بخار سیتک Sea Tec - 25HP
نا موجود
مدل: 25HP برند: Sea Tec
موتور پرقدرت دوزمانه 2 سیلندر 25 اسب بخار دارای خاموش کن اضطراری حداکثر مصرف سوخت: 10 لیتر بر ساعت در تخت گاز ظرفیت مخزن سوخت: 24لیتر نسبت مخلوط روغن و بنزین طبق ادعای کارخانه سازنده: 1 به 50 ظرفیت روغن گیربکس: 350سی س..
موتور قایق 3.5 اسب بخار سیتک Sea Tec - 3.5HP
نا موجود
مدل: 3.5HP برند: Sea Tec
موتور پرقدرت دوزمانه دارای خاموش کن اضطراری حداکثر مصرف سوخت: 1/5 لیتر بر ساعت در تخت گاز ظرفیت مخزن سوخت: 1/2 لیتر نسبت مخلوط روغن و بنزین طبق ادعای کارخانه سازنده: 1 به 50 ظرفیت روغن گیربکس: 70 سی سی ..
موتور قایق 6 اسب بخار سیتک Sea Tec - 6HP
نا موجود
مدل: 6HP برند: Sea Tec
موتور پرقدرت دوزمانه دارای خاموش کن اضطراری حداکثر مصرف سوخت: 2/6 لیتر بر ساعت در تخت گاز ظرفیت مخزن سوخت: 12 لیتر نسبت مخلوط روغن و بنزین طبق ادعای کارخانه سازنده: 1 به 50 ظرفیت روغن گیربکس: 103 سی سی ..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات