محصولات
سبد خرید

بی سی دی

بی سی دی: بی سی دی غواصی مدل Mares - Hybrid Pure, بی سی دی غواصی مدل Mares - Rover, بی سی دی غواصی مدل Mares - Quantum SLS
بی سی دی غواصی مدل Mares - Avantgarde Hub
نا موجود
مدل: Avantgarde Hub برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Avantgarde Hub، به غواصان کمک کرده در زیر آب تعادل خود را حفظ کنند و به اصطلاح بویانسی خود را به صفر برسانند. همچنین از این جلیقه می توان برای آویزان کردن تجهیزات استفاده کرد و با باد کردن آن به راحتی خود را بر روی آب شناور ساخت.این جلیقه&nbs..
بی سی دی غواصی مدل Mares - Hybrid Pure
نا موجود
مدل: Hybrid Pure برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Hybrid Pure، به غواصان کمک کرده در زیر آب تعادل خود را حفظ کنند و به اصطلاح بویانسی خود را به صفر برسانند. همچنین از این جلیقه می توان برای آویزان کردن تجهیزات استفاده کرد و با باد کردن آن به راحتی خود را بر روی آب شناور ساخت.این جلیقه از&nbs..
بی سی دی غواصی مدل Mares - Quantum SLS
نا موجود
مدل: Quantum SLS برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Quantum SLS با قابلیت نصب تانک های تکی و یا دوبل می‌باشد. همچنین به قلاب های D-Ring به منظور آویزان کردن تجهیزات و 2 جیب زیپ دار استرچ در طرفین مجهز می‌باشد.از دیگر ویژگی های این محصول می‌توان به ماژولار بودن وزنه های..
بی سی دی غواصی مدل Mares - Rover
نا موجود
مدل: Rover برند: Mares
معرفی محصولبی سی دی غواصی مارس مدل Rover، به غواصان کمک کرده در زیر آب تعادل خود را حفظ کنند و به اصطلاح بویانسی خود را به صفر برسانند. همچنین از این جلیقه می توان برای آویزان کردن تجهیزات استفاده کرد و با باد کردن آن به راحتی خود را بر روی آب شناور ساخت.این جلیقه از 1000D Cor..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات