محصولات
سبد خرید

مستند

مدل: Eternal Enemies : Lions and Hyenas برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Eternal Enemies: Lions and Hyenasخلاصه مستند:گروه نشنال جئوگرافیک برای بررسی مبارزه بین شیرها و کفتارها به آفریقای جنوبی رفته است. در این مستند به منطقه ای در شمال کشور بوتسوانا سفر می کنیم جایی که گروهی از شیر ها و کفتارها به رقابت با یکدیگ..
8,000 تومان
مدل: Austin Stevens, Snakemaster - Giant Lizard, Monster Rattler برند: Animal Planet
معرفی محصولمستند !Austin Stevens, Snakemaster - In Search Of the Giant Lizard, Monster Rattler and Moreخلاصه مستند:هیچ چیز مانع تلاش استین استیونز برای گرفتن عکس های بیشتر از طبیعت و بخصوص مارها نمی شود. استین، استاد معروف مارها به همراه دوربینش با عبور از باتلاق، غارهای عمیق پ..
21,000 تومان
مدل: 50Years of Ferrari برند: Duke Video
معرفی محصولمستند 50Years of Ferrariخلاصه مستند:مستندی ساخته شده در رابطه با مسابقات، ورزش ها و Supercars خودروی فراری، از سال 1997 - 1947 می باشد. هرگز هیچ اتومبیلی نتوانسته مانند این جنگنده های زرشکی شور و هیجان و اشتیاق ایجاد کند. رویدادهای مختلفی که در این 50 سال ر..
8,000 تومان
مدل: Animal Battlegrounds برند: Animal Planet
معرفی محصول مستند Animal Battlegroundsخلاصه مستند :این مستند در رابطه با میدان های جنگ حیوانات می باشد و نشان می دهد که محل زندگی و محیط اطراف آن ها برایشان مهم بوده و به یک عامل اصلی در مبارزات برای به دست آودرن پادشاهی تبدیل شده است. هر قسمت از مستند Animal Bat..
8,000 تومان
مدل: Animal Planet برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Animal Planetخلاصه مستند:مستند Animal Planet از چند بخش تشکیل شده که در هر کدام به موضوعی خاص می پردازد. در بخشی از این مستند نقش مادری در حیوانات مختلف را روایت می کند که بسیار جذاب و شیرین است. در قسمتی دیگر زندگی یک لاک پشت را از نزدیک نشان می دهد و در بخشی دیگر ..
8,000 تومان
مدل: Arctic Kingdom Life At The Edge برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Arctic Kingdom Life At The Edgeخلاصه مستند:قطب شمال با درنده ترین موجود خود که خرس قطبی می باشد یکی از ممنوع ترین مکان های سیاره زمین محسوب می شود که پادشاهی مخفی را، موجودات آنجا به وجود آورده اند. خرس قطبی با بویایی بسیار قوی و وزنی در حدود 771 کیلوگرم در بال..
8,000 تومان
مدل: Atlantis برند: Gaumont
معرفی محصولمستند Atlantisخلاصه مستند: جهانی فراتر از کلماتآتلانتیس مستندی هیجان انگیز از لوک بسون (Luc Besson) بوده که زیبایی و شگفتی جهان زیر دریا را به تصویر کشیده است. فیلمبرداری خیره کننده زیر آب که توسط لوک بسون انجام شده به همراه موسیقی عالی و هیپنوتیزم کننده اریک سررا، ش..
8,000 تومان
مدل: Tropic of Cancer برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Tropic of Cancerخلاصه مستند :Simon Alan Reeve یک نویسنده و مجری برنامه های تلویزیونی انگلیس است. او تا به حال مستند های مسافرتی زیادی را ساخته و همچنین کتاب هایی در مورد تروریسم بین المللی ، تاریخ مدرن و ماجراهای خود نوشته است.Tropic of Cancer یکی از مستند ..
16,000 تومان
مدل: Big Cat Odyssey برند: National Geographic
معرفی محصولمستند Big Cat Odysseyخلاصه مستند:برای برخی افراد مطالعه در مورد گربه سان ها یک سرگرمی نیست بلکه کار و زندگی آن هاست. بیش از 30 سال پیش دو محقق و فیلمساز به نام های درک و بورلی ژوبرت در آفریقا به تحقیق و بررسی در مورد شیرها و پلنگ ها پرداختند که در این DVD دو فیل..
8,000 تومان
مدل: Catalyst: A Film By Jared Bauer برند: Somnambulance Productions
معرفی محصولمستند Catalyst: A Film By Jared Bauerخلاصه مستند:فیلمی همه جانبه از ورزش پرهیجان اسنوبرد سواری است که برای تصویربرداری آن سراسر آمریکای شمالی را پیموده اند. در این مستند شما اصطحکاک بین برف، فلز، استخوان و بتن را احساس خواهید کرد. با فیلمبرداری از ورزشکاران حرفه ای در این..
8,000 تومان
مدل: Clarkson Duel برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Clarkson Duelخلاصه مستند:در مستند جدید کلارکسون که نام دوئل را برای آن برگزیده، به مقایسه خودروهای مختلف با هم پرداخته است. در بخشی از این فیلم کلارکسون دو خودرو لامبورگینی Murcielago SuperVeloce و Vauxhall VXR8 Bathurst S را از نظر میزان پخش دود هنگام دریفت کش..
8,000 تومان
مدل: Deadliest Catch برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Deadliest Catchخلاصه مستند:مستند کشنده ترین صید در مورد صید خرچنگ Opillio Crab می باشد. ماهیگیری خرچنگ در ساحل آلاسکا و دریای یخی برینگ یکی از خطرناکترین مشاغل جهان است، اما در عین حال یکی از پر سودترین ها می باشد. در این مستند شما با رویدادهای مختلفی روبه..
16,000 تومان
مدل: Deep Blue برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Deep Blueخلاصه مستند:این مستند با عنوان آبی ژرف یکی دیگر از جذاب ترین مستندهای شبکه BBC می باشد. همانطور که می دانید اقیانوس ها قسمت پهناوری از کره زمین را در برگرفته اند که این موضوع باعث شده تا کره زمین با نام کره آبی شهرت یابد. این پهناوری و گستردگی، اق..
8,000 تومان
مدل: Extreme Sports - White Water Rafting Volume 1 برند: Boulevard Entertainment
معرفی محصولمستند Extreme Sports - White Water Rafting Volume 1خلاصه مستند:قایقرانی در رودخانه های خروشان جزء یکی از فعالیت های شدید ورزشی پرطرفدار در بین مخاطبان خاص خود می باشد. در این مستند با صحنه هایی هیجان انگیز و پرتلاطم از این ورزش جذاب در نیوزلند روبه رو خواهید شد که حتی به ..
8,000 تومان
مدل: Frozen Planet برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Frozen Planetخلاصه مستند:قطب شمال و قطب جنوب بزرگترین سرزمین های پوشیده از یخ و برف روی زمین هستند. مقیاس زیبایی بی نظیر این سرزمین با وجود اقیانوس های یخ زده و کوه های یخی در این سیاره بسیار بی همتاست. با این وجود این محیط ها نیز دارای حیات و زندگی می باشند. خانه ح..
15,000 تومان
مدل: Great Cars The Television Series: BMW برند: Shout Factory
معرفی محصولمستند Great Cars The Television Series: BMWخلاصه مستند:مجموعه سری Great Cars با نگاهی عمیق به گرانترین، سریع ترین، هیجان انگیزترین و غیرمعمولی ترین خودروهای جهان از جمله خودروهای مسابقه، خودروهای ورزشی، کامیون ها، لیموزین ها و خودروهای PBS، مستندهای جذابی را تولید کرده اس..
8,000 تومان
مدل: How To Survive: Water and Land برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند How To Survive: Water and Landخلاصه مستند:مستند چگونگی زنده ماندن در آب و خشکی در مورد وضعیت بقاء یا هر اتفاقی که زندگی و یا سلامتی شما را به خطر می اندازد، روایت شده است. این مستند داستان های دراماتیک و شخصی را از نحوه زنده ماندن بازگو می کند. در هر بخش این فیلم دا..
8,000 تومان
مدل: Hunter's - Eye Of The Serpent برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Hunter's - Eye Of The Serpentخلاصه مستند:آیا مارها وحشتناک ترین و نگران کننده ترین موجود روی زمین نیستند. با وجود نداشتن دست و پا، اما قاتلانی بی رحم روی زمین، داخل آب، روی درختان و ... هستند و بی رحمانه شکار خود را تعقیب می کنند. برخی از مارها همرنگ طبیعت بوده ..
8,000 تومان
مدل: Jaws and Claws برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Jaws and Clawsخلاصه مستند:این مستند بینندگان خود به ویژه کودکان و نوجوانان را در سراسر جهان به دنبال برخی از ترسناک ترین و وحشتناک ترین حیوانات دنیا می برد. مستند Jaws and Claws با تمرکز بر روی برخی از شکارچیان، رقابت برای بقاء در طبیعت را نشان می دهد. همچنین م..
8,000 تومان
مدل: Killer Instinct - Snakes برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Killer Instinct Snakes خلاصه مستند:مستند غریزه قاتل یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین برنامه های حیات وحش است که با عنوان Killer Instinct Snakes از شبکه Discovery در سراسر جهان پخش شده است. در این مستند شاهد هیجان شکار و تعقیب و گریز خواهید بود که در نهای..
8,000 تومان
مدل: Killer Instinct-The Thrill Of The Hunt: Survival Of The Fittest برند: Scanbox
معرفی محصولمستند Killer Instinct-The Thrill Of The Hunt: Survival Of The Fittestخلاصه مستند:هرگز به یک تمساح لبخند نزن ..... آن را ببوس.در داستان راب بردل چیزهای زیادی وجود دارد. او یک شکارچی مستقیم و متخصص، طرفدار محیط زیست، مربی شگفت انگیز و عالی حیوانات و یک آشپز ماهر غذاهای ..
8,000 تومان
مدل: Lost Land Of The Jaguar برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Lost Land Of The Jaguarخلاصه مستند:گویان (Guyana) سرزمینی ناشناخته بین ونزوئلا و برزیل، با وسعتی به اندازه بریتانیا و با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر می باشد. با سفر به جنوب این کشور به جنگل های بارانی پوشیده شده از انواع درخت خواهید رسید که اکثر مناطق آن تاکنون توس..
8,000 تومان
مدل: Madagascar برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Madagascarخلاصه مستند:در این مستند شاهد تصاویری زیبا و شگفت انگیز از یک جزیره فوق العاده و موجوداتی کمیاب خواهید بود. در حدود 60 میلیون سال پیش در ساحل یک جزیره گرمسیری اتفاقی بسیار جالب رخ داد و امواج اقیانوس موجوداتی زنده را به سمت ساحل فرستاد. این موجود..
16,000 تومان
مدل: March of the Penguins برند: National Geographic
معرفی محصولمستند March of the Penguinsخلاصه مستند:هر ساله در ماه مارس پنگوئن ها برای پیدا کردن همسر مناسب خود و شروع تشکیل خانواده تلاش خود را آغاز می کنند که این رویداد جذاب با یک سفر طولانی شروع خواهد شد. در این مستند خواهید دید که پنگوئن ها صد ها مایل&nbs..
8,000 تومان
مدل: Mountain Gorilla برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Mountain Gorillaخلاصه مستند:حدود یک قرن است که گوریل های کوهستانی با زندگی در یک دنیای شکننده، کشف شده اند. تعداد کمی از آن ها در دژهای کوهستانی خود یعنی در منطقه پارک ملی ویرونگا کنگو شرقی و جنگل غیرقابل نفوذ بوندی اوگاندا قرار دارند. تیم BBC Earth با استفاده از فن..
8,000 تومان
مدل: Mutual of Omaha's Wild Kingdom برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Mutual of Omaha's Wild Kingdomخلاصه مستند:این مستند شامل سه بخش است و با دیدن آن ابتدا وارد جهانی می شوید که در آن بزرگترین مارهای سمی زندگی می کنند. در بخش بعدی گربه سان های بزرگ هند را مشاهده می کنید و همراه با فیلمبردار با تجربه حیات وحش هند برای نگاهی ن..
8,000 تومان
مدل: Nature's Great Events برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Nature's Great Eventsخلاصه مستند:مستند خارق العاده Nature's Great Events که توسط بی بی سی تولید شده جزء مشهورترین فیلم های ساخته شده در مورد طبیعت شگفت انگیز، سیاره زمین، چشمگیرترین منظره های حیات وحش و داستان هایی که در مورد حیوانات اتفاق افتاده م..
16,000 تومان
مدل: Ocean World برند: Cameo
معرفی محصولمستند Ocean Worldخلاصه مستند:این مستند با فیلمبرداری خارق العاده و روایتی دلنشین و جذاب از محقق فرانسوی به نام "ژان میشل کوستو" می باشد که با یک سفر کوتاه و بی نظیر در اعماق اقیانوس ها ما را با گونه های متفاوت و بسیار زیبای موجودات زیر آب آشنا می کند. مستند..
8,000 تومان
مدل: Planet Earth 1 برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Planet Earth 1خلاصه مستند:مستند سیاره زمین داستان حماسه زندگی روی کره زمین را نشان می دهد. پرهزینه ترین مستندی که با تلاش های 2000 روزه 40 گروه فیلمبرداری از 200 مکان مختلف روی زمین طی مدت 5 سال جمع آوری گردید. یک تجربه تلویزیونی خیره کننده که با مشاهده، وحشی ت..
16,000 تومان
مدل: Power of an Ocean برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Power of an Oceanخلاصه مستند:این مستند برنده جوایز متعدد جهانی جهت محتوای اکتشافی و علمی شده است و با روایتی جذاب و دلنشین داستان زندگی و تکامل گونه های مختلف جانداران در جزایری که بر روی خط استوا در اقیانوس آرام قرار دارند را بازگو می کند. چرخش زمین و گرم..
8,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 73 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات