محصولات
سبد خرید

گلگیر دوچرخه

مدل: Defender R1 / R2 - TC9629 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر جلو و عقب Topeak مدل Defender R1 / R2، دیگر محصول کاربردی تولید شده از این کمپانی آمریکایی می باشد. گلگیر دوچرخه یکی از قطعات مهمی بوده که باید بر روی هر دوچرخه ای نصب باشد، چرا که گلگیر ها پوشش مناسبی برای جلوگیری از پرتاب گل و لای به دوچرخه در روزهای بارانی و عب..
500,000 تومان
گلگیر بدنه مدل Topeak - D-Flash DT
نا موجود
مدل: D-Flash DT - TC9654 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر بدنه Topeak مدل D-Flash DT، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر ها..
گلگیر جلو و عقب مدل Topeak - Defender M1 / XC11
نا موجود
مدل: Defender M1 / XC11 - TC9638 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر جلو و عقب Topeak مدل Defender M1 / XC11، دیگر محصول کاربردی تولید شده از این کمپانی آمریکایی می باشد. گلگیر دوچرخه یکی از قطعات مهمی بوده که باید بر روی هر دوچرخه ای نصب باشد، چرا که گلگیر ها پوشش مناسبی برای جلوگیری از پرتاب گل و لای به دوچرخه در روزهای بارانی و ..
گلگیر چرخ جلو مدل Topeak - D-Flash FS
نا موجود
مدل: D-Flash FS - TC9652 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر چرخ جلو Topeak مدل D-Flash FS، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر های ..
گلگیر چرخ عقب مدل Topeak - D-Flash ST
نا موجود
مدل: D-Flash ST - TC9653 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر چرخ عقب Topeak مدل D-Flash ST، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر های ..
گلگیر زیر زین مدل Topeak - D-Flash S
نا موجود
مدل: D-Flash S - TC9651 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر زیر زین Topeak مدل D-Flash S، از دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی می باشد. از جمله مسائلی که برای دوچرخه سواران حائز اهمیت بوده تهییه پوششی برای دوچرخه ی خود هنگام دوچرخه سواری در شرایط بارانی و عبور از مسیرهای گل آلود می باشد. در این گونه مواقع استفاده از گلگیر های د..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات