محصولات
سبد خرید

سایبان کمپینگ

سایبان کمپینگ
مدل: Aquamar Side Wall Set برند: Brunner
معرفی محصول دیواره سایبان برونر مدل Aquamar Side Wall Set، مخصوص سایبان Aquamar می باشد که به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توان آن را نصب کرد تا گزینه ای ایده آل برای استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ باشد. این محصول دارای دو عدد دیواره از جنس پلی استر با وزن سبک بوده که..
390,000 تومان
مدل: Fortune Side Wall Set برند: Brunner
معرفی محصول دیواره سایبان برونر مدل Fortune Side Wall Set، محصولی بسیار کاربردی و مخصوص سایبان Fortune می باشد که به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توان آن را نصب کرد تا گزینه ای ایده آل برای استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ باشد. این محصول دارای دو عدد دیواره از جنس پلی استر با وزن سبک..
490,000 تومان
مدل: Medusa Side Wall Set برند: Brunner
معرفی محصول دیواره سایبان برونر مدل Medusa Side Wall Set، مخصوص سایبان Medusa می باشد که به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توان آن را نصب کرد تا گزینه ای ایده آل برای استفاده در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ باشد. این محصول دارای دو عدد دیواره از جنس پلی استر با وزن سبک بوده که با نصب..
350,000 تومان
مدل: Ocean برند: Easy Camp
معرفی محصول سایبان ساحلی ایزی کمپ مدل Ocean، محصولی بسیار سبک و ایده آل جهت استفاده در ساحل، باغ و ... می باشد که با داشتن آن می توانید اوقات فراغت لذت بخشی را سپری کنید. این سایبان دارای ساختاری فنری و میله هایی منعطف می باشد که باعث نصب سریع و اتوماتیک آن شده و می ..
560,000 تومان
مدل: Pop-Up Beach Shelter 297513 برند: Crivit
معرفی محصول سایبان ساحلی Crivit مدل 297513، یکی از سایبان های ساحلی تولید شده توسط کمپانی Crivit بوده که دارای طراحی زیبایی می باشد. بعد از انجام تفریحات آبی و یا آفتاب گرفتن در کنار ساحل، قطعا نیاز به استراحت خواهید داشت و هیچ چیز بهتر از بودن در زیر یک سایه به دور از تا..
400,000 تومان
مدل: Shade Sail 291566 برند: Crivit
معرفی محصول سایبان Crivit مدل 291566، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی Crivit بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد و علاوه بر آن، یکی از سایبان های سبک وزن و با کیفیت محسوب می شود. ممکن است بارها برای پیدا کردن مکانی مناسب برای ایجاد کمپ از جایی خوشتان..
400,000 تومان
مدل: Adventure Tarp برند: Vango
معرفی محصول سایبان ونگو مدل Adventure Tarp، محصولی با طراحی شیک و منحصر به فرد از کمپانی انگلیسی ونگو بوده که مناسب استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی می باشد تا افراد اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنند. این سایبان با وزنی سبک می تواند هم به صورت مستقل ..
1,120,000 تومان
مدل: Biwing Tarp برند: Vango
معرفی محصول سایبان ونگو مدل Biwing Tarp، محصولی با طراحی شیک و منحصر به فرد از کمپانی انگلیسی ونگو بوده که مناسب استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی می باشد تا افراد اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنند. این سایبان با وزنی سبک می تواند هم به صورت مستقل استفاده ..
1,875,000 تومان
سایبان  Coleman - Event Shelter Pro
نا موجود
مدل: Coleman - Event Shelter Pro (L) برند: Coleman
معرفی محصول سایبان مسافرتی کلمن مدل Event Shelter Pro ، یک پوشش دهنده ایده آل برای در امان ماندن از گرما و اشعه های خورشید است. این سایه بان بسیار سبک است و به راحتی قابل حمل می باشد.این محصول به گونه ای طراحی شده است که مانند بقیه چادرهای کلمن ضد آب است همچنین در موقع آتش سوزی شعله ور نمی شود. ..
4,030,000 تومان
سایبان بادی Vango - Air Hub
نا موجود
مدل: Air Hub برند: Vango
معرفی محصول سایبان بادی ونگو مدل Air Hub،گزینه ای ایده آل برای کسانی است که نیاز به فضای بزرگ برای استراحت در فضای بیرون دارند.این سایبان را می توانید در کمپ،آفرود و... استفاده نمایید.جنس پارچه آن از پلی استر بوده و ستون های بادی بسیار مستحکمی دارد.این سایبان شش ظعی دارای 3  درب بزرگ به همرا..
4,650,000 تومان
سایبان بادی کمپ Brunner - Aquamar
نا موجود
مدل: Aquamar برند: Brunner
معرفی محصول سایبان برونرمدل Aquamar ،شیک،با پارچه ای از جنس پلی استر که ساختاری قوی و بادوام دارد.هم چنین این سایبان از دو میله سرامیکی به ارتفاع 2 متر و چهار ستون بادی تشکیل شده است.ورودی آن طوری ساخته شده است که هم سطح با زمین بوده و وسایلی مانند صندلی چرخ دار به راحتی می تواند از آن عبور ..
3,550,000 تومان
سایبان فوری Coleman - Instant Event Shelter
نا موجود
مدل: Instant Event Shelter برند: Coleman
معرفی محصول سایبان فوری کلمن مدل Instant Event Shelter ،پارچه آن از پلی استر بوده و در برابر آب تا 600 میلی متر مقاوم است.میله های این سایبان به چادروصل است و دیگر نیازی به نصب آن ندارید(قابل نصب در یک دقیقه).هم چنین پارچه این سایبان ازعبور اشعه های مضرخورشید جلوگیری می کند. معرفی برند کمپا..
2,900,000 تومان
سایبان فوری مدل KingCamp - KT3050
نا موجود
مدل: KT3050 برند: KingCamp
معرفی محصول سایبان فوری KingCamp مدل KT3050، از سایبان های تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کینگ کمپ بوده که علاوه بر طراحی زیبا و چشمگیر، یکی از با کیفیت ترین و با دوام ترین سایبان ها می باشد. ممکن است بارها برای پیدا کردن مکانی مناسب برای ایجاد کمپ از جایی خوشتان آمده ولی به دلیل ..
1,600,000 تومان
سایبان کمپ Brunner - Diadem 320x320
نا موجود
مدل: Diadem 320x320 برند: Brunner
معرفی محصول سایبان برونرمدل Diadem ،شیک،با پارچه ای از جنس پلی استر و میله های استیل که ساختاری قوی و بادوام دارد..ورودی آن طوری ساخته شده است که هم سطح با زمین بوده و وسایلی مانند صندلی چرخ دار به راحتی می تواند از آن عبور کند. گیره مخصوص برای آویختن چراغ از دیگر امکانات این سایبان می باشد...
2,550,000 تومان
سایبان کمپ Brunner - Fortune
نا موجود
مدل: Fortune برند: Brunner
معرفی محصول سایبان برونرمدل Fortune ،شیک،با پارچه ای از جنس پلی استر و میله های استیل که ساختاری قوی و بادوام دارد..ورودی آن طوری ساخته شده است که هم سطح با زمین بوده و وسایلی مانند صندلی چرخ دار به راحتی می تواند از آن عبور کند. گیره مخصوص برای آویختن چراغ از دیگر امکانات این سایبان می باشد..
3,100,000 تومان
سایبان کمپ Brunner - Medusa 3x3
نا موجود
مدل: Medusa 3x3 - Green برند: Brunner
معرفی محصول سایبان برونرمدل Medusa 3x3،شیک،با پارچه ای از جنس پلی استر و میله های استیل/فایبرگلاس که ساختاری قوی و بادوام دارد.ورودی آن طوری ساخته شده است که هم سطح با زمین بوده و وسایلی مانند صندلی چرخ دار به راحتی می تواند از آن عبور کند. گیره مخصوص برای آویختن چراغ از دیگر امکانات این سای..
1,870,000 تومان
سایبان کمپ Brunner - Medusa 4x4
نا موجود
مدل: Medusa 4x4 - Green برند: Brunner
معرفی محصول سایبان برونرمدل Medusa 4x4،شیک،با پارچه ای از جنس پلی استر و میله های استیل/فایبرگلاس که ساختاری قوی و بادوام دارد.ورودی آن طوری ساخته شده است که هم سطح با زمین بوده و وسایلی مانند صندلی چرخ دار به راحتی می تواند از آن عبور کند. گیره مخصوص برای آویختن چراغ از دیگر امکانات این سای..
2,360,000 تومان
سایبان کمپ Outwell - Oklahoma Shelter
نا موجود
مدل: Oklahoma Shelter برند: Outwell
معرفی محصول سایبان کمپ اوت ول مدل Oklahoma Shelter،با پارچه ای از جنس پلی استر که ساختاری قوی و بادوام دارد.این سایبان ضد آتش بوده و در برابر طوفان و آب تا 3000 میلی متر مقاوم است.ورودی آن طوری ساخته شده است که هم سطح با زمین بوده و وسایلی مانند صندلی چرخ دار به راحتی می تواند از آن عبور کند. این..
5,320,000 تومان
سایبان کمپ Vango - Hogan Hub Large
نا موجود
مدل: Hogan Hub Large برند: Vango
معرفی محصول سایبان بادی ونگو مدل Hogan Hub Large،جنس پارچه آن از پلی استر و میله های فایبرگلاس مستحکمی دارد. این سایبان ضد آتش بوده و در برابر آب تا 4000 میلی متر مقاوم است.هم چنین مجهز به چهار دیواره می باشد و می توانید از آن ها در برابر نور خورشید و باد استفاده کنید. ورودی آن طوری ساخته شده است..
6,150,000 تومان
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)