محصولات
سبد خرید

بیل، تبر و اره

بیل، تبر و اره
مدل: SW84 برند: Fiskars
معرفی محصول اره فیسکارس مدل SW84 با تیغه 33 سانتی‌متری که به گونه ای طراحی شده تا برشی دقیق و با سرعت بالا داشته باشید. با این اره می‌توانید چوب هایی با نهایت قطر 15 سانتی‌متر را برش دهید. معرفی برند کمپانی فیسکارس در سال 1649 در فنلاند تاسیس شد و در سال 2014 جشن 36..
660,000 تومان
مدل: Xtract Garden Saw (S) SW73 برند: Fiskars
معرفی محصول اره فیسکارس مدل Xtract Garden Saw SW73، از جمله ابزار کاربردی و مورد نیاز در طبیعت گردی، کمپینگ و ... بوده که تولید شده توسط کمپانی فیسکارس می باشد. در سفرهای طبیعت گردی اگر به غیر از ذغال و یا کپسول گاز برای آشپزی بخواهید از هیزم استفاده نمایید بی شک به اره ب..
420,000 تومان
مدل: Xtract Garden Saw SW75 برند: Fiskars
معرفی محصول اره فیسکارس مدل Xtract Garden Saw SW75، یکی از مهم‌ترین وسایل مورد نیاز در سفر های آفرودی، طبیعت گردی و کمپینگ جهت جمع‌ آوری هیزم و قطعه کردن چوب درختان می باشد. همچنین می توان برای نجاری، هرس کردن شاخ و برگ درختان و ... از این اره کاربردی استفاده کر..
518,000 تومان
مدل: Mini Clamp برند: Quick Fist
معرفی محصول بست ابزار Quick Fist مدل Mini Clamp (کد Q30050) محصولی جهت نگه داشتن ابزارهایی به قطر 1/6 تا 3/2 سانتی متر، مانند آچار، چراغ قوه، جارو، چوب ماهیگیری و ... بوده که در یک بسته دوتایی عرضه می گردد و تا وزن 23 کیلوگرم را تحمل می کنند. این محصول به وسیله یک پیچ بر روی هر دیواره ای به ..
250,000 تومان
مدل: Original Rubber Clamp برند: Quick Fist
معرفی محصول بست ابزار Quick Fist مدل Original clamp (کد Q10010) محصولی جهت نگه داشتن ابزارهایی به قطر 2/5 تا 5/7 سانتی متر، مانند جک های لیفت، بیل، تبر و ...  بوده که در یک بسته دوتایی عرضه می گردد و تا وزن 23 کیلوگرم را تحمل می کنند. این محصول به وسیله یک پیچ بر روی هر دیواره ای به صور..
350,000 تومان
مدل: Foldable Spade برند: Fiskars
معرفی محصول بیل تاشو فیسکارس مدل Foldable Spade، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم می باشد که این مد..
465,000 تومان
مدل: Folding Shovel With Pick برند: Coleman
معرفی محصول بیل تاشو کلمن مدل Folding Shovel With Pick، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار ..
650,000 تومان
مدل: Folding Shovel برند: Easy Camp
معرفی محصول بیل تاشو ایزی کمپ مدل Folding Shovel، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد. تیغه ..
250,000 تومان
مدل: Diggar Shovel برند: Bushranger
معرفی محصول بیل سه تکه Bushranger مدل Diggar، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم می با..
900,000 تومان
مدل: Folding Hand Shovel برند: Easy Camp
معرفی محصول بیلچه ایزی کمپ مدل Folding Hand Shovel، یکی از وسایل ضروری در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. هنگامی که به دل طبیعت می روید، مطمئنا نیاز به وسایلی همچون این بیلچه بیش از پیش احساس می شود تا به راحتی به جستجو و ماجراجویی بپردازید. همچنین این محصول با سای..
155,000 تومان
مدل: Multi Axe برند: Robens
معرفی محصول تبر چند کاره روبنز مدل Multi Axe محصولی مناسب استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی با ساختاری قوی و محکم می باشد. این محصول به گونه ای خاص طراحی شده و دارای یک اره به طول 18 سانتی متر می باشد که در دسته تبر جای گرفته و فضای کمی را اشغال می کند. تبر چند کاره M..
895,000 تومان
مدل: Chopping Axe XXS X5 برند: Fiskars
معرفی محصول تبر فیسکارس مدل Chopping Axe XXS X5، ابزاری است که جهت استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و یا حتی فعالیت های روزمره و ... مناسب می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می رویم، برای تهیه هیزم نیاز به ابزاری جهت شکافتن و تکه کردن چوب پیدا می کنیم که این تبر علاو..
605,000 تومان
مدل: X11 Splitting برند: Fiskars
معرفی محصول تبر فیسکارس مدل X11، ایده آل برای تسریع در زمان و استفاده با یک دست در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. رفتن به دامان طبیعت و در میان جنگل های انبوه بسیار دلپذیر است. هنگام آماده سازی غذا و یا برای فرار از سرمای شب نیاز به وجود آتش با تکه های چوب است. بر..
760,000 تومان
مدل: Knife Sharpener برند: Easy Camp
معرفی محصول چاقو تیزکن ایزی کمپ مدل Knife Sharpener، محصولی بسیار کارآمد از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که جهت تیز کردن تیغه چاقو و قیچی مورد استفاده قرار می گیرد. وسایل مورد نیاز در کمپینگ، کوهنوردی و سفر علاوه بر وزن کم باید حجم کمی نیز داشته باشند. این چاقو تیز کن با ابعادی جمع ..
85,000 تومان
مدل: WoodXpert Brush Hook XA23 برند: Fiskars
معرفی محصول داس فیسکارس مدل WoodXpert Brush Hook XA23، تجربه ای عالی را در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... برای شما رقم می زند. چراکه با داشتن این محصول می توانید به راحتی هیزم ها را خرد کنید و یا راه خود را در جنگل های انبوه باز نمایید. هچنین با توجه به داشتن دسته ای ..
910,000 تومان
اره Fiskars Saw - SW72
نا موجود
مدل: SW72 برند: Fiskars
معرفی محصول اره فیسکارس مدل SW72 با تیغه 16 سانتی‌متری به گونه ای طراحی شده که تیغه به داخل دسته می‌رود و باعث جلوگیری از صدمات احتمالی می‌شود. همچنین دسته این ارّه مجهز به کارابین می‌باشد. معرفی برند کمپانی فیسکارس در سال 1649 در فنلاند تاسیس شد و در سال ..
300,000 تومان
بیل تاشو مدل Coleman - Folding Shovel
نا موجود
مدل: Folding Shovel برند: Coleman
معرفی محصول بیل تاشو کلمن مدل Folding Shovel ، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم..
650,000 تومان
بیل مدل Fiskars - SmartFit Telescopic
نا موجود
مدل: SmartFit Telescopic برند: Fiskars
معرفی محصول بیل فیسکارس مدل SmartFit Telescopic، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد. یکی از محدودیت هایی..
650,000 تومان
بیل مدل Fiskars - Solid Shovel
نا موجود
مدل: Solid Shovel برند: Fiskars
معرفی محصول بیل فیسکارس مدل Solid Shovel، یکی ازوسایل ضروری در سفر های آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است وجود یک بیل بسیار لازم خواهد بود.جنس بدنه و تیغه..
480,000 تومان
بیل مدل Fiskars - Solid Spade Pointed
نا موجود
مدل: Solid Spade Pointed برند: Fiskars
معرفی محصول بیل فیسکارس مدل Solid Shovel، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد. بدنه و تیغه این بیل،&nb..
360,000 تومان
بیل مدل Fiskars - Telescopic Garden Spade Pointed
نا موجود
مدل: Telescopic Garden Spade Pointed برند: Fiskars
معرفی محصول بیل فیسکارس مدل Telescopic Garden Spade Pointed،یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است وجود یک بیل بسیار لازم خواهد ب..
650,000 تومان
تبر Fiskars Axe - 365
نا موجود
مدل: 365 برند: Fiskars
معرفی محصول تبر فیسکارس مدل 365 نسخه ای لیمیتد از تبر های فیسکارس می‌باشد که به منظور جشن 365 سالگی این کمپانی معرفی شد.  از ویژگی های این تبر می‌توان به طول بلند این تبر و دسته تو خالی به منظور جلوگیری از انتقال ضربه به دست اشاره کرد. با کلیک روی لینک تبر مناسب خود را انتخ..
1,000,000 تومان
تبر Fiskars Axe - M X17
نا موجود
مدل: X17 برند: Fiskars
معرفی محصول تبر فیسکارس مدل X17 با تیغه ای فولادی و دسته ای از جنس فایبر کامپ با ویژگی ضد لغزش و عدم انتقال ضربه به بدن گزینه ای مناسب برای خرد کردن و قطعه کردن چوب هایی با قطر کمتر از 20 سانتی‌متر می‌باشد. با کلیک روی لینک تبر مناسب خود را انتخاب کنید معرفی برند کمپا..
1,115,000 تومان
تبر Fiskars Axe - XL X25
نا موجود
مدل: X25 برند: Fiskars
معرفی محصول تبر فیسکارس مدل X25 با تیغه ای فولادی و دسته ای از جنس فایبر کامپ با ویژگی ضد لغزش و عدم انتقال ضربه به بدن گزینه ای مناسب برای خرد کردن و قطعه کردن چوب هایی با قطر بیشتر از 30 سانتی‌متر می‌باشد. همچنین دسته این محصول با طراحی 3D تولید شده که کمترین لرزش را ایجا..
1,250,000 تومان
تبر Fiskars Axe - XS X7
نا موجود
مدل: X7 برند: Fiskars
معرفی محصول تبر فیسکارس مدل X7 با تیغه ای فولادی و دسته ای از جنس فایبر کامپ با ویژگی ضد لغزش و عدم انتقال ضربه به بدن گزینه ای مناسب برای خرد کردن و قطعه کردن چوب های کوچک می‌باشد. از ویژگی های مهم این تبر ابعاد کوچک و وزن کم آن است که فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. همچنین دسته ا..
560,000 تومان
تبر مدل Fiskars - Splitting Axe L X21
نا موجود
مدل: Splitting Axe L X21 برند: Fiskars
معرفی محصول تبر فیسکارس مدل Splitting Axe L X21، ابزاری است که جهت استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و یا حتی فعالیت های روزمره و ... مناسب می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می رویم، برای تهیه هیزم نیاز به ابزاری جهت شکافتن و تکه کردن چوب پیدا می کنیم که این تبر..
1,160,000 تومان
چاقو تیز کن Fiskars - XSharp
نا موجود
مدل: XSharp برند: Fiskars
معرفی محصول چاقو تیزکن فیسکارس مدل XSharp مناسب برای تیز کردن تیغه چاقو و تبر های فیسکارس می‌باشد. داخل این محصول از ینگ های سرامیکی ساخته شده که باعث بالا رفتن کیفیت و تسریع تیز کردن تیغه می‌شود. معرفی برند کمپانی فیسکارسدر سال 1649 در فنلاند تاسیس شد و در سال 2014 جشن ..
346,000 تومان
داس Fiskars Brush Hook - XA3
نا موجود
مدل: XA3 برند: Fiskars
معرفی محصول داس فیسکارس مدل XA3 با تیغه ای فولادی و دسته ای از جنس فایبر کامپ با ویژگی ضد لغزش و عدم انتقال ضربه به بدن گزینه ای مناسب برای کنار زدن و قطع کردن شاخه های کوچک و علف ها در جنگل و باغچه می‌باشد.  با کلیک روی لینک تبر مناسب خود را انتخاب کنید معرفی برند کمپانی ..
1,080,000 تومان
کیسه کمپوست مدل Fiskars - Solid PopUp Garden Bag
نا موجود
مدل: Solid PopUp Garden Bag برند: Fiskars
معرفی محصول کیسه کمپوست فیسکارس مدل Solid PopUp Garden Bag، محصولی ایده آل و کاربردی که توسط شرکت فیسکارس تولید و عرضه شده است. زمانی که در کمپ، سفر و... به سر برده و لحظات خوشی را سپری می کنید برای تمیز نگه داشتن طبیعت و محیط اطراف خود نیز بایستی به فکر بوده و از آلوده کردن آن خودداری ..
255,000 تومان
نمايش 1 تا 29 از 29 (1 صفحه)