محصولات
سبد خرید

GENERAL

مدل: AE-1400WH-9A برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل AE-1400WH-9A، یک همراه خوب در ماجراجویی، کوهنوردی، کمپینگ و ... بوده که با داشتن قابلیت های مختلف گزینه ای ایده آل در سفرهای شماست. این محصول در دسته بندی اسپرت و دیجیتال کمپانی ژاپنی کاسیو قرار گرفته است که این کمپانی بیش از نیم قرن در زمینه تولید انوا..
1,740,000 تومان
مدل: W-735H-8A برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل W-735H-8A، یک همراه خوب در ماجراجویی، کوهنوردی، کمپینگ و ... بوده که با داشتن قابلیت های مختلف گزینه ای ایده آل در سفرهای شماست. این محصول در دسته بندی اسپرت و دیجیتال کمپانی ژاپنی کاسیو قرار گرفته است که این کمپانی بیش از نیم قرن در زمینه تولید انواع س..
1,970,000 تومان
ساعت مچی دیجیتال Casio - F-200W-2BD
نا موجود
مدل: F-200W-2BD برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل F-200W-2BD، یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند ژاپنی کاسیو، جز دسته بندی General و مناسب برای استفاده در فعالیت های ورزشی و روزانه می باشد. این ساعت دیجیتال با ظاهری زیبا و ابعادی متناسب با مچ دست خانم ها و آقایان، به عنوان یک ساعت اسپرت بسیار برازن..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - AE-1000W-2AV
نا موجود
مدل: AE-1000W-2AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل AE-1000W-2AV، از سری General و یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند ژاپنی کاسیو می باشد. اگر به دنبال ساعتی هستید که بتواند در فعالیت های ورزشی مانند دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری و یا ورزش های آبی مانند شنا و غواصی شما را همراهی کند و همچنین، علاوه بر اس..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - AE-3000W-1A
نا موجود
مدل: AE-3000W-1A برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل AE-3000W-1A، یک همراه خوب در ماجراجویی، کوهنوردی، کمپینگ و ... بوده که با داشتن قابلیت های مختلف گزینه ای ایده آل در سفرهای شما نیز می باشد. این محصول در دسته بندی اسپرت و دیجیتال کمپانی ژاپنی کاسیو قرار گرفته است که این کمپانی بیش از نیم قرن در زمینه ت..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - F-201WA-1ADF
نا موجود
مدل: F-201WA-1ADF برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل F-201WA-1ADF، یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند ژاپنی کاسیو، جز دسته بندی General و مناسب برای استفاده در فعالیت های ورزشی و روزانه می باشد. این ساعت دیجیتال با ظاهری ساده و ابعادی متناسب با مچ دست خانم ها و آقایان، به عنوان یک ساعت اسپرت بسیار برازنده ..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - LWS-1000H-2AV
نا موجود
مدل: LWS-1000H-2AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل LWS-1000H-2AV، ساعتی بی نظیر برای بانوان جوان و جذابی که به دویدن علاقه فراوانی دارند و با ثبت هر دور خود بوسیله ساعت، در جهت بهبود عملکرد، تلاش فراوان می کنند. در این ساعت به خاطر استفاده از جنس رزین در ساخت بند و قاب، آن را در برابر ضربه و خش مقاوم کرده و ..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - LWS-1100H-8AV
نا موجود
مدل: LWS-1100H-8AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل LWS-1100H-8AV، ساعتی با طراحی اسپرت برای جوانانی که علاقه فراوانی به تفریحات آبی مانند پدل بردینگ، قایقرانی، ویندسرفینگ، ماهیگیری و ... دارند و مطلع شدن از اطلاعات جزر و مد برایشان اهمیت فوق العاده ای دارد. در این ساعت به خاطر استفاده از جنس رزین در ساخت بند..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - W-216H-1CV
نا موجود
مدل: W-216H-1CV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل W-216H-1CV، به خاطر استفاده از جنس رزین در ساخت بند و قاب، آن را در برابر ضربه و خش مقاوم کرده و نیز سبب شده تا مقاومت ساعت در برابر آب تا عمق 50 متر بالا رود. این قابلیت به شما این اجازه را می دهد تا از W-216H-1CV در هر زمان و مکانی حتی در کمپینگ، پیاده روی..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - W-216H-3BVDF
نا موجود
مدل: W-216H-3BVDF برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل W-216H-3BVDF، از سری ساعت های General است. این محصول از برند ژاپنی کاسیو با ظاهری ساده و ابعادی متناسب با مچ دست خانم ها و آقایان، به عنوان یک ساعت اسپرت بسیار برازنده می باشد. اگر شما به دنبال محصولی هستید که علاوه بر ..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - W-96H-4A2VDF
نا موجود
مدل: W-96H-4A2VDF برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل W-96H-4A2VDF، از سری ساعت های General است. این محصول از برند ژاپنی کاسیو جزو دسته ساعت های مناسب برای خانم ها و آقایان می باشد که با طراحی متفاوت در نسبت با سایر ساعت های این برند طرفداران خاص خودش را دارد.اگر شما به دنبال م..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - W-96H-4AVDF
نا موجود
مدل: W-96H-4AVDF برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل W-96H-4AVDF، از سری ساعت های General است. این محصول از دسته ساعت های مناسب برای خانم ها و آقایان از برند ژاپنی کاسیو می باشد که با طراحی متفاوت در نسبت با سایر ساعت های این برند طرفداران خاص خودش را دارد.اگر شما به دنبال محصولی هستید که علاوه بر است..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - WS-1000H-3AV
نا موجود
مدل: WS-1000H-3AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل WS-1000H-3AV، ساعتی بی نظیر برای آقایان جوانی که برای داشتن تناسب اندام، ورزش دویدن را انتخاب کرده و با ثبت هر دور خود بوسیله ساعت، در جهت بهبود عملکرد، تلاش فراوان می کنند. در این ساعت به خاطر استفاده از جنس رزین در ساخت بند و قاب، آن را در برابر ضربه و خش ..
ساعت مچی دیجیتال مدل Casio - WS-1100H-4AV
نا موجود
مدل: WS-1100H-4AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل WS-1100H-4AV، ساعتی با طراحی اسپرت برای جوانانی که علاقه فراوانی به تفریحات آبی مانند پدل بردینگ، قایقرانی، ویندسرفینگ، ماهیگیری و ... دارند و مطلع شدن از اطلاعات جزر و مد برایشان اهمیت فوق العاده ای دارد. در این ساعت به خاطر استفاده از جنس رزین در ساخت بند ..
ساعت مچی عقربه ای دیجیتال مدل Casio - AEQ-110W-2A
نا موجود
مدل: AEQ-110W-2A برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی عقربه ای دیجیتال کاسیو مدل AEQ-110W-2A، با طراحی اسپرت مناسب آقایان بوده و در دسته بندی عقربه ای دیجیتال کاسیو قرار گرفته است. این ساعت برای آن دسته از افرادی که به دنبال ساعتی اسپرت هستند تا بتوانند از آن علاوه بر استفاده های روزمره، در فعالیت های مختلف ورزشی، طبیعت گردی و ...
ساعت مچی عقربه ای دیجیتال مدل Casio - AQ-S810W-1A2V
نا موجود
مدل: AQ-S810W-1A2V برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی عقربه ای دیجیتال کاسیو مدل AQ-S810W-1A2V، با طراحی اسپرت مناسب خانم ها و آقایان بوده و در دسته بندی عقربه ای دیجیتال کاسیو قرار گرفته است. این ساعت برای آن دسته از افرادی که به دنبال ساعتی اسپرت هستند تا بتوانند از آن علاوه بر استفاده های روزمره، در فعالیت های مختلف ورزشی، طب..
ساعت مچی عقربه ای دیجیتال مدل Casio - AQ-S810W-1A3V
نا موجود
مدل: AQ-S810W-1A3V برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی عقربه ای دیجیتال کاسیو مدل AQ-S810W-1A3V، با طراحی اسپرت مناسب خانم ها و آقایان بوده و در دسته بندی عقربه ای دیجیتال کاسیو قرار گرفته است. این ساعت برای آن دسته از افرادی که به دنبال ساعتی اسپرت هستند تا بتوانند از آن علاوه بر استفاده های روزمره، در فعالیت های مختلف ورزشی، طب..
ساعت مچی عقربه ای دیجیتال مدل Casio - AQ-S810WC-4AV
نا موجود
مدل: AQ-S810WC-4AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی عقربه ای دیجیتال کاسیو مدل AQ-S810WC-4AV، با طراحی اسپرت مناسب خانم ها و آقایان به خصوص ورزشکاران بوده و در دسته بندی و عقربه ای دیجیتال کاسیو قرار گرفته است. این ساعت برای آن دسته از افرادی که به دنبال ساعتی اسپرت هستند تا بتوانند از آن علاوه بر استفاده های روزمره، در فعالیت..
ساعت مچی عقربه ای دیجیتال مدل Casio - AW-80D-7AV
نا موجود
مدل: AW-80D-7AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی عقربه ای دیجیتال کاسیو مدل AW-80D-7AV، با طراحی اسپرت مناسب آقایان بوده و در دسته بندی عقربه ای دیجیتال کاسیو قرار گرفته است. این ساعت برای آن دسته از افرادی که به دنبال ساعتی اسپرت هستند تا بتوانند از آن علاوه بر استفاده های روزمره، در فعالیت های مختلف ورزشی، طبیعت گردی و ....
ساعت مچی عقربه ای دیجیتال مدل Casio - HDC-700-1AV
نا موجود
مدل: HDC-700-1AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی عقربه ای دیجیتال کاسیو مدل HDC-700-1AV، با طراحی اسپرت مناسب آقایان بوده و در دسته بندی عقربه ای دیجیتال کاسیو قرار گرفته است. این ساعت برای آن دسته از افرادی که به دنبال ساعتی اسپرت هستند تا بتوانند از آن علاوه بر استفاده های روزمره، در فعالیت های مختلف ورزشی، طبیعت گردی و ...
ساعت مچی عقربه ای دیجیتال مدل Casio - WSC-1250H-1AV
نا موجود
مدل: WSC-1250H-1AV برند: Casio
معرفی محصولساعت مچی عقربه ای دیجیتال کاسیو مدل WSC-1250H-1AV، جزء ساعت های مخصوص برای فضای باز محسوب می شود که در دسته بندی OUT GEAR کاسیو قرار گرفته است. این محصول تولید شده توسط کمپانی ژاپنی کاسیو بوده که این کمپانی بیش از نیم قرن در زمینه تولید انواع ساعت مچی و ساعت اتمی، ماشین حساب، دوربین ف..
نمايش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات