محصولات
سبد خرید

H.A.D

H.A.D
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D -Primaloft Coral
نا موجود
مدل: Primaloft Coral HA660-0512 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Primaloft Coral، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، گرم نگه داشتن، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، یکپارچه و بدون درز می باشد. همچنین می توان از آن..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Yo Stuck Signature
نا موجود
مدل: Yo Stuck Signature HA450-0572 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Yo Stuck Signature، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، یکپارچه و بدون درز می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Waves Sky
نا موجود
مدل: Waves Sky HA110-0130 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Waves Sky، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع آن و همچنین شستشوی آسان است. ا..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Urban Native
نا موجود
مدل: Urban Native HA110-0597 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Urban Native، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، یکپارچه و بدون درز آن می باشد. همچنین می توان از آن در چ..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Urban Camouflage
نا موجود
مدل: Urban Camouflage HA110-0158 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Urban Camouflage، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری آن می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ( کلاه،..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Twister
نا موجود
مدل: Twister برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدلTwister، دارای طراحی زیبا، با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول داشتن لایه تنفسی، حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و همچنین دارای قابلیت شستشوی آسان است. این..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Tiger Camou
نا موجود
مدل: Tiger CamouHA110-0508 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Tiger Camou، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و همچنین دارای قابلیت شستشوی آسان..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Primaloft Gulf Stream
نا موجود
مدل: Primaloft Gulf Stream HA660-0452 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Primaloft Gulf Stream، دارای طراحی زیبا از جنس پلی استر و نخ مایکروفایبر بوده که از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به نرمی و سبکی پارچه، قابلیت ارتجاعی بودن، قابلیت شستشوی سریع، گرم و مقاوم بودن آن اشاره نمود. همچنین می توان ..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Polar Breeze
نا موجود
مدل: Polar Breeze HA450-0468 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Polar Breeze، دارای طراحی زیبا، رنگارنگ و از جنس پلی استر می باشد که برای استفاده در فصل گرما مناسب بوده و در مقابل اشعه خورشید با قدرت بالایی از شما حفاظت می کند. از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می توان به&nb..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Paisley 02 Red
نا موجود
مدل: Paisley 02 Red HA110-0257 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Paisley 02 Red، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع آن و همچنین شستشوی آسان است. ا..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Norway Rouge
نا موجود
مدل: Norway Rouge HA110-0314 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Norway Rouge، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، دارای لایه تنفسی با جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما و خشک شدن سریع است. این ..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Neon Orange
نا موجود
مدل: Neon Orange HA100-0032 برند: H.A.D
معرفی محصولدستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Neon Orange، دارای طراحی زیبا، سبک و از جنس پلی استر، برای استفاده در فعالیت های روزانه، دوچرخه سواری، پیاده روی و ... مناسب می باشد. این دستمال سر دارای تکنولوژی Moisture Management است که رطوبت حاصل از تعرق را به سرعت از بافت خود عبور دا..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Moto Tears Red
نا موجود
مدل: Moto Tears Red برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Moto Tears Red، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری آن می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ( کلاه، د..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Miro
نا موجود
مدل: Miro - HA110-0602 برند: H.A.D
معرفی محصولدستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Miro، دارای طراحی زیبا و رنگارنگ، از جنس پلی استر 100%، برای استفاده در تمام فصول سال و فعالیت های روزانه، دوچرخه سواری، پیاده روی و ... مناسب می باشد. این دستمال سر دارای تکنولوژی Moisture Management است که رطوبت حاصل از تع..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Mascara
نا موجود
مدل: Mascara HA350-0627 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Mascara، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، یکپارچه و بدون درز می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ( کل..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Markers
نا موجود
مدل: Markers HA110-0421 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Markers، دارای طراحی زیبا، رنگارنگ و از جنس پلی استر 100% بوده که از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به سبکی، قابلیت ارتجاعی بودن، قابلیت شستشوی سریع و مقاوم بودن آن اشاره کرد. همچنین می توان از آن در چند حالت مختلف ..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Lazer
نا موجود
مدل: Lazer HA110-0423 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Lazer، دارای طراحی زیبا که برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستمال سر سبکی، مقاوم در برابر کثیفی، انعطاف پذیری، یکپارچه و بدون درز آن می باشد. همچنین می توان از آن در چند حالت..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Jimmy
نا موجود
مدل: Jimmy HA110-0369 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Jimmy، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و همچنین دارای قابلیت شستشوی آسان&nbs..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Jem Slam
نا موجود
مدل: Jem Slam HA110-0366 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Jem Slam، دارای طراحی زیبا و الهام گرفته از الگوهای کلاسیک، جنسی از پلی استر، سبک، بسیار با دوام و بدون درز می باشد. از ویژگی های بارز این محصول حفظ دمای بدن در فصل سرما، خشک شدن سریع و همچنین دارای قابلیت شستشوی آسان ..
دستمال سر چند منظوره مدل H.A.D - Hutier
نا موجود
مدل: Hutier HA110-0428 برند: H.A.D
معرفی محصول دستمال سر چند منظوره H.A.D مدل Hutier، دارای طراحی زیبا، رنگارنگ و از جنس پلی استر 100% می باشد. این محصول برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است و از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به سبکی، قابلیت ارتجاعی بودن، قابلیت شستشوی سریع و مقاوم ب..