محصولات
سبد خرید

فیلم و کتاب

مدل: شماره 57 مهر ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 57 نشنال جئوگرافیکروی جلد:اعتیاد؛ یافته های جدید علمی در مورد مغز؛ چگونه می توانند در ترک این عادت به ما کمک کنند، اهمیت خوراکی ها، اهمیت حس مصنوعی، اهمیت احساساتتوضیحات:هلند امروزه به یکی از غول‌های کشاورزی دنیا تبدیل شده‌ است. تولید فراوان محص..
20,000 تومان
مدل: شماره 58 آبان ماه 1396 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 58 نشنال جئوگرافیکروی جلد:عشایر رودررو با تغییرات جدید، اسرار جنوبگان، هدف جسورانه دوبی، تراژدی مردم روهینگیا، زنده یا مردهتوضیحات:طی قرن‌ها، عشایر ننت و گوزن‌های شمالی‌شان، سالانه مهاجرتی ۱۳۰۰ کیلومتری در منطقه‌ی قطبی روسیه انجام می د..
20,000 تومان
مدل: شماره 64 اردیبهشت ماه 1397 برند: National Geographic
معرفی محصولمجله شماره 64 نشنال جئوگرافیکروی جلد:ژرف تر از رنگ پوست؛ تحقیقات ژنتیکی ثابت کرده است که مفهوم نژاد هیچ پایه علمی ندارد؛ نگرانی سفیدپوستان آمریکا؛ خیابان های مارتین لوتر کینگ؛ دانشگاهی برای سیاه پوستانتوضیحات:در این ویژه‌نامه به مساله‌ی نژاد و تب..
20,000 تومان
مدل: Austin Stevens, Snakemaster - Giant Lizard, Monster Rattler برند: Animal Planet
معرفی محصولمستند !Austin Stevens, Snakemaster - In Search Of the Giant Lizard, Monster Rattler and Moreخلاصه مستند:هیچ چیز مانع تلاش استین استیونز برای گرفتن عکس های بیشتر از طبیعت و بخصوص مارها نمی شود. استین، استاد معروف مارها به همراه دوربینش با عبور از باتلاق، غارهای عمیق پ..
21,000 تومان
مدل: Animal Battlegrounds برند: Animal Planet
معرفی محصول مستند Animal Battlegroundsخلاصه مستند :این مستند در رابطه با میدان های جنگ حیوانات می باشد و نشان می دهد که محل زندگی و محیط اطراف آن ها برایشان مهم بوده و به یک عامل اصلی در مبارزات برای به دست آودرن پادشاهی تبدیل شده است. هر قسمت از مستند Animal Bat..
8,000 تومان
مدل: Animal Planet برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Animal Planetخلاصه مستند:مستند Animal Planet از چند بخش تشکیل شده که در هر کدام به موضوعی خاص می پردازد. در بخشی از این مستند نقش مادری در حیوانات مختلف را روایت می کند که بسیار جذاب و شیرین است. در قسمتی دیگر زندگی یک لاک پشت را از نزدیک نشان می دهد و در بخشی دیگر ..
8,000 تومان
مدل: Atlantis برند: Gaumont
معرفی محصولمستند Atlantisخلاصه مستند: جهانی فراتر از کلماتآتلانتیس مستندی هیجان انگیز از لوک بسون (Luc Besson) بوده که زیبایی و شگفتی جهان زیر دریا را به تصویر کشیده است. فیلمبرداری خیره کننده زیر آب که توسط لوک بسون انجام شده به همراه موسیقی عالی و هیپنوتیزم کننده اریک سررا، ش..
8,000 تومان
مدل: Catalyst: A Film By Jared Bauer برند: Somnambulance Productions
معرفی محصولمستند Catalyst: A Film By Jared Bauerخلاصه مستند:فیلمی همه جانبه از ورزش پرهیجان اسنوبرد سواری است که برای تصویربرداری آن سراسر آمریکای شمالی را پیموده اند. در این مستند شما اصطحکاک بین برف، فلز، استخوان و بتن را احساس خواهید کرد. با فیلمبرداری از ورزشکاران حرفه ای در این..
8,000 تومان
مدل: Clarkson Duel برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Clarkson Duelخلاصه مستند:در مستند جدید کلارکسون که نام دوئل را برای آن برگزیده، به مقایسه خودروهای مختلف با هم پرداخته است. در بخشی از این فیلم کلارکسون دو خودرو لامبورگینی Murcielago SuperVeloce و Vauxhall VXR8 Bathurst S را از نظر میزان پخش دود هنگام دریفت کش..
8,000 تومان
مدل: Deadliest Catch برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Deadliest Catchخلاصه مستند:مستند کشنده ترین صید در مورد صید خرچنگ Opillio Crab می باشد. ماهیگیری خرچنگ در ساحل آلاسکا و دریای یخی برینگ یکی از خطرناکترین مشاغل جهان است، اما در عین حال یکی از پر سودترین ها می باشد. در این مستند شما با رویدادهای مختلفی روبه..
16,000 تومان
مدل: Deep Blue برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Deep Blueخلاصه مستند:این مستند با عنوان آبی ژرف یکی دیگر از جذاب ترین مستندهای شبکه BBC می باشد. همانطور که می دانید اقیانوس ها قسمت پهناوری از کره زمین را در برگرفته اند که این موضوع باعث شده تا کره زمین با نام کره آبی شهرت یابد. این پهناوری و گستردگی، اق..
8,000 تومان
مدل: Extreme Sports - White Water Rafting Volume 1 برند: Boulevard Entertainment
معرفی محصولمستند Extreme Sports - White Water Rafting Volume 1خلاصه مستند:قایقرانی در رودخانه های خروشان جزء یکی از فعالیت های شدید ورزشی پرطرفدار در بین مخاطبان خاص خود می باشد. در این مستند با صحنه هایی هیجان انگیز و پرتلاطم از این ورزش جذاب در نیوزلند روبه رو خواهید شد که حتی به ..
8,000 تومان
مدل: How To Survive: Water and Land برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند How To Survive: Water and Landخلاصه مستند:مستند چگونگی زنده ماندن در آب و خشکی در مورد وضعیت بقاء یا هر اتفاقی که زندگی و یا سلامتی شما را به خطر می اندازد، روایت شده است. این مستند داستان های دراماتیک و شخصی را از نحوه زنده ماندن بازگو می کند. در هر بخش این فیلم دا..
8,000 تومان
مدل: Hunter's - Eye Of The Serpent برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Hunter's - Eye Of The Serpentخلاصه مستند:آیا مارها وحشتناک ترین و نگران کننده ترین موجود روی زمین نیستند. با وجود نداشتن دست و پا، اما قاتلانی بی رحم روی زمین، داخل آب، روی درختان و ... هستند و بی رحمانه شکار خود را تعقیب می کنند. برخی از مارها همرنگ طبیعت بوده ..
8,000 تومان
مدل: Jaws and Claws برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Jaws and Clawsخلاصه مستند:این مستند بینندگان خود به ویژه کودکان و نوجوانان را در سراسر جهان به دنبال برخی از ترسناک ترین و وحشتناک ترین حیوانات دنیا می برد. مستند Jaws and Claws با تمرکز بر روی برخی از شکارچیان، رقابت برای بقاء در طبیعت را نشان می دهد. همچنین م..
8,000 تومان
مدل: Killer Instinct - Snakes برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Killer Instinct Snakes خلاصه مستند:مستند غریزه قاتل یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین برنامه های حیات وحش است که با عنوان Killer Instinct Snakes از شبکه Discovery در سراسر جهان پخش شده است. در این مستند شاهد هیجان شکار و تعقیب و گریز خواهید بود که در نهای..
8,000 تومان
مدل: Killer Instinct-The Thrill Of The Hunt: Survival Of The Fittest برند: Scanbox
معرفی محصولمستند Killer Instinct-The Thrill Of The Hunt: Survival Of The Fittestخلاصه مستند:هرگز به یک تمساح لبخند نزن ..... آن را ببوس.در داستان راب بردل چیزهای زیادی وجود دارد. او یک شکارچی مستقیم و متخصص، طرفدار محیط زیست، مربی شگفت انگیز و عالی حیوانات و یک آشپز ماهر غذاهای ..
8,000 تومان
مدل: Mountain Gorilla برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Mountain Gorillaخلاصه مستند:حدود یک قرن است که گوریل های کوهستانی با زندگی در یک دنیای شکننده، کشف شده اند. تعداد کمی از آن ها در دژهای کوهستانی خود یعنی در منطقه پارک ملی ویرونگا کنگو شرقی و جنگل غیرقابل نفوذ بوندی اوگاندا قرار دارند. تیم BBC Earth با استفاده از فن..
8,000 تومان
مدل: Mutual of Omaha's Wild Kingdom برند: Discovery Channel
معرفی محصولمستند Mutual of Omaha's Wild Kingdomخلاصه مستند:این مستند شامل سه بخش است و با دیدن آن ابتدا وارد جهانی می شوید که در آن بزرگترین مارهای سمی زندگی می کنند. در بخش بعدی گربه سان های بزرگ هند را مشاهده می کنید و همراه با فیلمبردار با تجربه حیات وحش هند برای نگاهی ن..
8,000 تومان
مدل: Project of Dreams, Destination Miami برند: Streetfighterz
معرفی محصولمستند Project of Dreams, Destination Miamiخلاصه مستند:مستند پروژه رویاها در مورد یک تیم حرفه ای موتور سوار است که به اجرای نمایش با موتورسیکلت در خیابان می پردازند. در این فیلم موتورسواران شما را به همراه خود به خیابان های میامی در فلوریدا می روند تا یک نمایش حیرت انگیز و..
8,000 تومان
مدل: Propaganda برند: Poor Boys Productions
معرفی محصولمستند Propagandaخلاصه مستند:این مستند از Johnny Decesare در مورد ورزش اسکی بوده که با پخش این فیلم تغییرات شگرفی در ورزش اسکی و طرز تفکر در مورد آن به وجود آورد. در مستند Propaganda شما با صحنه های ورزشی و اکشن حیرت انگیز و جالبی روبه رو خواهید شد که توسط و..
8,000 تومان
مدل: Ride MX برند: Topics Entertainment
معرفی محصولمستند Ride MXخلاصه مستند:سفر به دنیای موتورها باعث تولید آدرنالین زیاد می شود. سفر به ایتالیا برای مشاهده تمام مسیرهای سواری Motocross GP و سپس بازگشت به ایالت متحده و دیدن صحنه های حیرت انگیز و پرهیجان از موتورسواری سوارکاران در تپه های کالیفرنیا، قسمتی از این مستند..
8,000 تومان
مدل: The Best of Animal Planet Set 1 برند: Animal Planet
معرفی محصولمستند The Best of Animal Planet Set 1خلاصه مستند :مستند The Best of Animal Planet Set 1، یکی از تولیدات Discovery Channel بوده که بهترین حیوانات جهان را در آن برای شما به نمایش گذاشته است. با مشاهده این مستند از عادت ها، رفتارها، شخصیتها و چالشهای..
25,000 تومان
مدل: The Best of Animal Planet Set 2 برند: Animal Planet
معرفی محصولمستند The Best of Animal Planet Set 2خلاصه مستند:مستند The Best of Animal Planet Set 2، از تولیدات Discovery Channel می باشد. این مستند سری دوم از این مجموعه بوده که بهترین حیوانات جهان را در آن برای شما به نمایش گذاشته است. با مشاهده این مستند می توان..
20,000 تومان
مدل: The Great Robot Race برند: PBS
معرفی محصولمستند The Great Robot Raceخلاصه مستند:چندین ماشین عجیب و غریب و بی نظیر در دروازه آغاز مسابقه چالش بزرگ دارپا (DARPA Grand Challenge)، در یک چیز مشترک هستند، هیچ کس پشت فرمان نیست.با حمایت آژانس تحقیقاتی پنتاگون، این مسابقه برای وسایل نقلیه روباتیک و بدون راننده با جا..
8,000 تومان
مدل: Top Gear 13 برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Top Gear 13خلاصه مستند:مستند تخته گاز یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلوزیونی شبکه بی بی سی است که موضوع آن در رابطه با بررسی تخصصی وسایل نقلیه به خصوص خودرو ها می باشد. این مستند با دریافت جوایز متعددی در جشنواره های بین المللی توانسته طر..
18,000 تومان
مدل: Top Gear 14 برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Top Gear 14خلاصه مستند: مستند تخته گاز یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلوزیونی شبکه بی بی سی است که موضوع آن در رابطه با بررسی تخصصی وسایل نقلیه به خصوص خودرو ها می باشد. این مستند با دریافت جوایز متعددی در جشنواره های بین المللی توانسته طرفداران بی..
18,000 تومان
مدل: Top Gear The Great Adventures Botswana Special برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Top Gear The Great Adventures Botswana Specialخلاصه مستند:مردم Surrey، آیا شما به Range Rovers احتیاج دارید؟ برای یافتن پاسخ این سوال به همراه جرمی، ریچارد و جیمز به شهر Surrey می رویم تا بعد از تحت الشعاع قرار گرفتن حواشی های این منطقه به بوتسوانا رف..
8,000 تومان
مدل: Totalled Out برند: Streetfighterz
معرفی محصولمستند Totalled Outخلاصه مستند:این مستند یکی از بهترین فیلم های پشت صحنه از موتورسواری می باشد که از مستندهای موتورسواری حرفه ای که قبلا توسط کمپانی Streetfighterz تولید شده اند، تهیه شده است. در این مستند شما با صحنه های تصادفی مواجه می شوید که بعضی از آن ها بسیار خطرناک ..
8,000 تومان
مدل: Walking with Beasts برند: BBC Earth
معرفی محصولمستند Walking with Beastsخلاصه مستند:این مستند با عنوان همگام با غول ها یکی از دیدنی ترین و زیباترین مستندهای شبکه BBC می باشد. دیدن این مستند شما را به زمان غارنشینی می برد و زندگی در کنار درندگان ماقبل تاریخ را نمایش می دهد که ممکن است این موجودات را تا ب..
16,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 95 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات