محصولات
سبد خرید

انرژی بار

مدل: Chili Chocolate Energy Bar برند: Kaman Bar
معرفی محصولانرژی بار کمان‌بار مدل Chili Chocolate، میان وعده‌ای خوشمزه و شیرین که می‌تواند انرژی دوباره به شما ببخشد. انجام فعالیت‌های مختلف از جمله ورزش، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پدل‌بردینگ، کایاک‌سواری و ... در طول روز انرژی بسیاری را از شما می‌گیرد، اما بر..
25,000 تومان
مدل: Chocolate برند: Kaman Bar
معرفی محصولبار فشرده Kaman Bar مدل Chocolate، میان وعده ای مفید و ایده آل، برای افرادی بوده که به داشتن رژیم غذایی سالم اهمیت می‌دهند. شرکت کمان بار در تمام انرژی‌‌ بارها از برترین و مرغوب‌ترین مواد غذایی، برای تامین انرژی و کالری استفاده کرده است تا هنگام مصرف بتواند انرژی و..
25,000 تومان
مدل: Matcha And Pistachio برند: Kaman Bar
معرفی محصولبار فشرده Kaman Bar مدل Matcha And Pistachio، میان وعده ای مفید و ایده آل، برای افرادی بوده که به داشتن رژیم غذایی سالم اهمیت می‌دهند. این بار فشرده به افراد پر مشغله و پر تکاپو کمک م‍ی‌کند، تا اشتها و هوس خوردن مواد غذایی ناسالم و مضر را از خود دور کنند، و انرژی لازم بد..
30,000 تومان
پروتئین بار مدل Kaman Bar - Peanut
نا موجود
مدل: Peanut Protein Bar برند: Kaman Bar
معرفی محصولپروتئین بار کمان‌بار مدل Peanut، میان وعده‌ای خوشمزه و شیرین که می‌تواند انرژی دوباره به شما ببخشد. انجام فعالیت‌های مختلف از جمله ورزش، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پدل‌بردینگ، کایاک‌سواری و ... در طول روز انرژی بسیاری را از شما می‌گیرد، اما برای بالا..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات