محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

پایه نگهدارنده دوربین مدل Vixen -  Car Window for Spotting Scopes
نا موجود
مدل: Car Window for Spotting Scopes برند: Vixen
معرفی محصولپایه نگهدارنده دوربین ویکسن مدل Car Window for Spotting Scopes، از جمله محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ویکسن می باشد. به دلیل وزن نسبتا بالای دوربین های تک چشمی و تلسکوپ ها دست گرفتن آن ها دشوار بوده و بهتر است که هنگام استفاده حتما بر روی پای..
چشمی مدل Vixen - GLH20D Eyepiece
نا موجود
مدل: GLH20D Eyepiece برند: Vixen
معرفی محصولچشمی ویکسن مدل GLH20D Eyepiece، محصولی ایده آل برای نصب بر روی دوربین های تک چشمی 52، 67 و 82 میلی متری بوده که دارای میدان دید باز و تصویر بسیار شفاف می باشد و در هنگام رصد به راحتی می توان آن را با چشمی های دیگر دوربین های تک چشمی تعویض کرد. البته ..
دستمال تمیز کننده  لنز مدل Matin -  Magic Cleaner
نا موجود
مدل: Magic Cleaner برند: Matin
معرفی محصولدستمال تمیز کننده  لنز ماتین مدل Magic Cleaner، از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ماتین می باشد. لنز های دوربین و دیگر قطعات اپتیکی از جمله لوازم حساس و آسیب پذیری هستند که در نگهداری و حفاظت از آن ها باید دقت کافی را داشته باشید. برای تمیز کردن سطوح این گونه تجه..
دستمال کاغذی تمیز کننده لنز مدل Matin - Lens Cleaning Tissues
نا موجود
مدل: Lens Cleaning Tissues برند: Matin
معرفی محصولدستمال کاغذی تمیز کننده  لنز ماتین مدل Lens Cleaning Tissues، از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ماتین می باشد. لنز های دوربین و دیگر قطعات اپتیکی از جمله لوازم حساس و آسیب پذیری هستند که در نگهداری و حفاظت از آن ها باید دقت کافی را داشته باشید. برای تمیز کردن سطو..
سه پایه دوربین مدل Fancier -  6001
نا موجود
مدل: 6001 برند: Fancier
معرفی محصولسه پایه دوربین فنسیر مدل 6001، یکی از لوازم جانبی عکاسی تولید شده توسط کمپانی فنسیر می باشد. همزمان با خرید دوربین حتما باید به فکر خرید یک سه پایه نیز باشید چرا که بعد از مدتی که می خواهید حرفه ای عکاسی کنید، برای افزایش کیفیت و وضوح عکس، عکاسی از ماه و ستارگ..
عینک رصد خورشید مدل Lunt - Solar Eclipse Glasses
نا موجود
مدل: Solar Eclipse Viewing Glasses برند: Lunt
معرفی محصولعینک رصد خورشید لونت مدل Solar Eclipse Glassese، محصولی بسیار کاربردی و وسیله ای ایمن جهت رصد خورشید می باشد تا با چشمان خود و بدون استفاده از ابزارهای اپتیکی بتوانید خورشید را مشاهده کنید.گاهی اوقات بر روی سطح خورشید لکه های بزرگی شکل می گیرد و افراد علاقمند به رصد خورش..
گردونه آسمان مدل NightSky - David Levy Planisphere
نا موجود
مدل: David Levy Planisphere برند: NightSky
معرفی محصولگردونه آسمان نایت اسکای مدل David Levy Planisphere، محصولی از جنس کاغذ لمینیت با قابلیت خم شدن بوده که مناسب نمایش نقشه آسمان در همه روزهای سال و ساعت های مختلف می باشد. این گردونه از دو ورقه مقوایی تشکیل شده که از وسط به هم متصل شده اند و یکی بر روی دیگری می چرخد. این ..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات