محصولات
سبد خرید

مالتی اسپورت

مالتی اسپورت
ساعت مچی ورزشی Garmin - Vivomove HR Premium Onyx Black Stainless Steel Case with Tan Suede Band
تماس بگیرید
مدل: Vivomove HR Premium Onyx Black StainlessSteel Case TanSuede Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Vivomove HR Premium Onyx Black Stainless Steel Case with Tan Suede Band (کد 00-01850-010)، تولید شده توسط شرکت گارمین با سابقه ای 30 ساله در تولید ساعت هایی با تکنولوژی ها و سنسورهای روز و منحصر به فرد که توانسته مورد توجه بسیاری..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل  Garmin - Vivomove HR Rose Gold Tone with White Silicone Band
تماس بگیرید
مدل: Vivomove HR Rose Gold Tone with White Silicone Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Vivomove HR Rose Gold Tone with White Silicone Band​​​​​ (کد 32-01850-010)، محصولی ضد آب تا عمق 50 متر، دارای صفحه نمایش لمسی وحسگر نور محیط، با طراحی اسپرت، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده روزانه و فعالیت های ورزشی مانند ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل  Garmin - Vivomove HR Rose Gold with Black Silicone Band
تماس بگیرید
مدل: Vivomove HR Rose Gold with Black Silicone Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Vivomove HR Rose Gold with Black Silicone Band​​​​​ (کد 06-01850-010)، محصولی ضد آب تا عمق 50 متر، دارای صفحه نمایش لمسی و حسگر نور محیط، با طراحی اسپرت، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده روزانه و فعالیت های ورزشی مانند&nbs..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل  Garmin - Vivomove HR Sport Black
تماس بگیرید
مدل: Vivomove HR Sport Black with Slate Hardware  برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Vivomove HR Sport Black with Slate Hardware (کد 11-01850-010)، محصولی ضد آب تا عمق 50 متر، دارای صفحه نمایش لمسی و حسگر نور محیط، با طراحی اسپرت، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده روزانه و فعالیت های ورزشی مانندفی..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل  Garmin - Vivomove Sport
تماس بگیرید
مدل: Vivomove Sport برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Vivomove Sport (کد 00-01597-010)، محصولی ضد آب تا عمق 50 متر، دارای صفحه نمایشLCD و سنسور شتاب سنج است. ساعتی با طراحی کلاسیک مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده روزانه می باشد. این ساعت علاوه بر زمان، قدم های شما را نیز&..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل  Garmin - Vivosmart HR
تماس بگیرید
مدل: Vivosmart HR Black برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Vivosmart HR Black (کد 06-01955-010)، محصولی ضد آب تا عمق 50 متر، دارای صفحه نمایش لمسی و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در فعالیت های ورزشی می باشد.سنسورهای این ساعت مانند فشارسنج، شتاب سن..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل  Garmin - Vivosport  Large
تماس بگیرید
مدل: Vivosport Large برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Vivosport Large​​​​​ (کد 33-01789-010)، محصولی ضد آب، دارای صفحه نمایش لمسی و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در فعالیت های ورزشی مانند دویدن، دوچرخه سواری و فیتنس بوده ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - D2
تماس بگیرید
مدل: D2 برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل D2 (کد 30-01040-010)، یکی از محصولات فوق العاده این شرکت با طراحی خاص که توجه خلبانان و کسانی که علاقه مند به این رشته هستند را به خود جلب کرده است. این محصول در واقع یک سیستم پرواز مچی است که دارای ویژگی های هوانوردی و خلبانی بوده و ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - D2 Bravo Leather
تماس بگیرید
مدل: D2 Bravo Leather - 010-01338-36 برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل D2 Bravo Leather (کد 36-01338-010)، یکی از محصولات فوق العاده این شرکت با طراحی خاص که توجه خلبانان و کسانی که علاقه مند به این رشته هستند را به خود جلب کرده است. این محصول در واقع یک سیستم پرواز مچی است که دارای ویژگی های هوانوردی و ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - D2 Bravo Titanium Band
تماس بگیرید
مدل: D2 Bravo Titanium Band - 010-01338-36 برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل D2 Bravo Titanium Band (کد 36-01338-010)، یکی از محصولات فوق العاده این شرکت با طراحی خاص که توجه خلبانان و کسانی که علاقه مند به این رشته هستند را به خود جلب کرده است. این محصول در واقع یک سیستم پرواز مچی است که دارای ویژگی های هوانو..
0 تومان
مدل: D2 Delta Aviator Watch with Brown Leather Band
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل D2 Delta Aviator Watch with Brown Leather Band (کد 31-01988-010)، پیشرفته ترین مدل سری D2 در ساعت های هوایی شرکت گارمین می باشد که با ساختار فوق العاده بادوام خود، یک سیستم پرواز مبتنی بر GPS است که می تواند مرجع مطمئنی در ورزش های هوایی ه..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - D2 Delta PX Aviator Watch with DLC Titanium Band
تماس بگیرید
مدل: D2 Delta PX Aviator Watch with DLC Titanium Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل D2 Delta PX Aviator Watch with DLC Titanium Band (کد 31-01989-010)، پیشرفته ترین مدل سری D2 در ساعت های هوایی شرکت گارمین می باشد که با ساختار فوق العاده بادوام خود، یک سیستم پرواز مبتنی بر GPS است که می تواند مرجع مطمئنی در ورزش های هوایی همرا..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Black Sapphire with Black Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Black Sapphire with Black Band برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Black Sapphire with Black Band (کد 10-01688-010)، محصولی از کمپانی معروف و آمریکایی گارمین می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 30 سال، جزء یکی از پرطرفدارترین برندهای مطرح در جهان است که علاوه بر تولید و ساخت پیشرفته ت..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Plus Silver With Black Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Plus Silver With Black Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Plus Silver With Black Band (کد 11-01988-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی فعالیت های ورزشی مانند شنا، گلف و ... بوده و از بارزترین ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Plus With Black Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Plus Sapphire, Black with Black Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Plus Sapphire, Black with Black Band (کد 01-01988-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش ضد خش و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی فعالیت های ورزشی مانند شنا، گلف و ... بوده و&..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Plus with Black Leather Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Plus Sapphire, Black with Black Leather Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی  گارمین مدل Fenix 5 Plus with Black Leather Band (کد 07-01988-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش ضد خش و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی فعالیت های ورزشی مانند شنا، گلف و ... بوده و&nb..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Plus with Solar Flare Orange Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Plus Sapphire, Titanium with Solar Flare Orange Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Plus Sapphire, Titanium with Solar Flare Orange Band (کد05-01988-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش ضد خش و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی فعالیت های ورزشی مانند شن..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Plus with Titanium Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Plus Sapphire with Titanium Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل  Fenix 5 Plus Sapphire, Carbon Grey DLC Titanium with DLC Titanium Band (کد 03-01988-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش ضد خش و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی فعالیت های ور..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Silver With Granite Blue Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Silver With Granite Blue Band - 010-01688-01 برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Silver With Granite Blue Band(کد 01-01688-010)، محصولی از کمپانی معروف و آمریکایی گارمین می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 30 سال، جزء یکی از پرطرفدارترین برندهای مطرح در جهان است که علاوه بر تولید و ساخت پیشرفته ترین جی ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Slate Gray Sapphire with Metal Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Slate Gray Sapphire with Metal Band - 010-01688-20 برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Slate Gray Sapphire with Metal Band (کد 20-01688-010)، محصولی از کمپانی معروف و آمریکایی گارمین می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 30 سال، جزء یکی از پرطرفدارترین برندهای مطرح در جهان است که علاوه بر تولید و ساخت پیشر..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Slate Gray With Amp Yellow Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Slate Gray With Amp Yellow Band برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Slate Gray With Amp Yellow Band(کد 02-01688-010)، محصولی از کمپانی معروف و آمریکایی گارمین می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 30 سال، جزء یکی از پرطرفدارترین برندهای مطرح در جهان است که علاوه بر تولید و ساخت پیشرفته ترین جی پی ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5 Slate Gray with Black Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5 Slate Gray with Black Band برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5 Slate Gray with Black Band (کد 00-01688-010)، محصولی از کمپانی معروف و آمریکایی گارمین می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 30 سال، جزء یکی از پرطرفدارترین برندهای مطرح در جهان است که علاوه بر تولید و ساخت پیشرفته ترین جی پی..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Black Sapphire with Black Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Black Sapphire with Black Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5S Black Sapphire with Black Band (کد 11-01685-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش رنگی، ضد خش و کوچکتر نسبت به سایر ساعت های ورزشی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاد..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Champagne Sapphire with Gray Suede Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Champagne Sapphire with Gray Suede Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5S Champagne Sapphire with Gray Suede Band (کد 13-01685-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش رنگی، ضد خش و کوچکتر نسبت به سایر ساعت های ورزشی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان ج..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Champagne Sapphire with Metal Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Champagne Sapphire with Metal Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5S Champagne Sapphire with Metal Band (کد 15-01685-010)، محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش رنگی، ضد خش و کوچکتر نسبت به سایر ساعت های ورزشی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Plus Rose Gold With Metal Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Plus Sapphire, White with Rose Gold-tone Metal Band برند: Garmin
معرفی محصولساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5S Plus Sapphire, White with Rose Gold-tone Metal Band (کد 11-01987-010)،محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش ضد خش و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی فعالیت های ورزشی مان..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Plus Rose Gold with White Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Plus Sapphire, Rose Gold-tone with White Band برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5S Plus Sapphire, Rose Gold-tone with White Band (کد 07-01987-010)،محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش ضد خش و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی ..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Plus Sapphire Black with Black Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Plus Sapphire, Black with Black Band - 010-01987-03 برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5S Plus Sapphire, Black with Black Band (کد 03-01987-010)، محصولی از کمپانی معروف و آمریکایی گارمین می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 30 سال، جزء یکی از پرطرفدارترین برندهای مطرح در جهان است که علاوه بر تولید و ساخت پیشرفته..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Plus Silver with Black Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Plus Silver with Black Band برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل  Fenix 5S Plus Silver with Black Band (کد 21-01987-010)،محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در تمامی فعالیت های ورزشی مانند شنا، گل..
0 تومان
ساعت مچی ورزشی مدل Garmin - Fenix 5S Plus white with Grey Suede Band
تماس بگیرید
مدل: Fenix 5S Plus Sapphire,white with Grey Suede Band برند: Garmin
معرفی محصول ساعت مچی ورزشی گارمین مدل Fenix 5S Plus Sapphire,white with Grey Suede Band  (کد 05-01987-010)،محصولی ضد آب تا عمق 100 متر، دارای صفحه نمایش ضد خش و رنگی با قابلیت مشاهده در نور خورشید، مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در ..
0 تومان
نمايش 1 تا 30 از 112 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات