محصولات
سبد خرید

گریپ

گریپ
مدل: Semi Ergo Grip برند: Fabric
معرفی محصول گریپ دوچرخه فابریک مدل Semi Ergo Grip، از جنس سیلیکون بوده که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار می باشد و گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک دسته مناسب و راحت می باشند است. این محصول به همراه دو عدد گریپ با طراحی آرگونومیک بوده که علاوه بر ..
81,000 تومان
مدل: Roll Grips برند: Specialized
معرفی محصول گریپ دوچرخه Specialized مدل Roll Grips، از جمله کاربردی ترین لوازم جانبی تولید شده توسط این برند بوده که بسیار مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. اگر به دنبال یک گریپ نرم و راحت با دوام بالا برای دسته ی دوچرخه خود هستید، گریپ دوچرخه Roll Grips یک ..
40,000 تومان
گریپ دوچرخه مدل Fabric - Silicone Push-On Grip
نا موجود
مدل: Silicone Push-On Grip برند: Fabric
معرفی محصول گریپ دوچرخه فابریک مدل Silicone Push-On Grip، از جنس سیلیکون بوده که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار می باشد و گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک دسته مناسب و راحت می باشند، است. این محصول به همراه دو عدد گریپ با طراحی آرگونومیک بوده که&n..
115,000 تومان
گریپ دوچرخه مدل Specialized -  BG Contour
نا موجود
مدل: BG Contour برند: Specialized
معرفی محصول گریپ دوچرخه Specialized مدل BG Contour، یکی از کاربردی ترین لوازم جانبی تولید شده توسط این برند بوده که بسیار مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. اگر به دنبال یک گریپ راحت با کیفیت بالا برای دسته ی دوچرخه خود هستید، گریپ دوچرخه BG Contour بهترین انتخاب برای شما ا..
115,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)