محصولات
سبد خرید

گرمایش و سرمایش

گرمایش و سرمایش: یخدان 17 لیتری مدل CampinGaz - Isotherm Xtreme, یخدان 42 لیتری CampinGaz - Icetime Plus, کیف خنک نگهدارنده Outwell - Shearwater L

مدل: Cazal Fire Pit برند: Outwell
معرفی محصول باربیکیو ذغالی اوت ول مدل Cazal Fire Pit، یکی از مدل باربیکیوی های ذغالی تولید شده توسط کمپانی اوت ول بوده که دارای طراحی دایره ای شکل و زیبا می باشد. آشپزی در طبیعت حس فوق العاده ای است که اکثر افراد علاقمند به تجربه کردن آن هستند و با..
840,000 تومان
مدل: Giga Sun برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Giga Sun ، مناسب فصل های سرد بوده که قابلیت گرمایش زیادی دارد و به راحتی محیط های کوچک و یا چادر (با حداقل ارتفاع 150 سانتی متر و مجهز به دریچه های هواکش بر روی سقف) را گرم کرده و هوای مطبوعی را در محیط ایجاد می کند. این محصول دارای طراحی بی ..
3,367,000 تومان
مدل: Pocket Hand Warmer-Large - VKH-PW06L برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Large، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ...
510,000 تومان
مدل: Pocket Hand Warmer-Medium - VKH-PW05M برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Hand Warmer-Medium، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگی..
490,000 تومان
مدل: Pocket Warmer-Small - VKH-PW04S برند: Kovea
معرفی محصول بخاری جیبی کووآ مدل Pocket Warmer-Small، وسیله ای بسیار کوچک و قابل حمل شبیه به فندک است که برای کوهنوردان، گردشگران و طبیعتگردان بسیار ایده آل می باشد. آن ها با به همراه داشتن این محصول در شرایط آب و هوایی سرد و در هنگام فعالیت های زمستانی مانند کوهنوردی، اسکی، ماهیگیری و ... می..
470,000 تومان
مدل: Cupid برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Cupid، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و هیزم برای..
820,000 تومان
مدل: Little Sun برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی سرامیکی کووآ مدل Little Sun، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای کووا می باشد که در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته باشید یا امکان جمع آوری چوب و..
1,000,000 تومان
مدل: Fireball برند: Kovea
معرفی محصول بخاری گازی کووآ مدل Fireball، محصولی بسیار کاربردی و مناسب کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... می باشد که جزء سبک ترین و کوچکترین بخاری های این کمپانی کره ای به شمار می آید. گاهی ممکن است در هنگام سفر در فصول یا مناطق سرد، شرایط و وسایل لازم برای برپایی آتش را نداشته ..
740,000 تومان
مدل: Fuel Bottle 1000ml برند: Kovea
معرفی محصول بطری سوخت کووآ مدل Fuel Bottle 1000ml، محصولی از کمپانی کره ای کووا و مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. با توجه به اینکه برخی از اجاق ها چند سوختی می باشند و می توانند با سوخت های دیگر مانند نفت، بنزین، الکل و گازوئیل مورد استفاد..
220,000 تومان
مدل: Denali Tent Stove برند: Robens
معرفی محصول شومینه Robens مدل Denali Tent Stove , ساخته شده از استیل ضد زنگ که از قابلیت حمل و نقل و نصب آسانی برخوردار است . طراحی این محصول به گونه ای بوده که مجهز به سوپاپ کنترل حرارت و دودکش به ارتفاع 3 متر  که قابل تنظیم بوده و از امنیت بالایی برای استفاده در داخل چادر هایی که..
4,200,000 تومان
مدل: Camon Fire Pit برند: Outwell
معرفی محصول شومینه اوت ول مدل Camon Fire Pit محصولی از جنس فولاد با کاسه ای بسیار بزرگ و پایه ای محکم می باشد که این دو قسمت از هم جدا شده و سبب حمل آسان و شستشوی راحت آن می شود و همچنین بدون نیاز به هیچ گونه ابزاری قابلیت اتصال به هم را نیز دارند. بر روی این محصول می توان چوب ..
1,090,000 تومان
مدل: Katmai Fire Pit برند: Robens
معرفی محصول شومینه روبنز مدل Katmai Fire Pit محصولی از جنس فولاد با ظرفی بسیار بزرگ و پایه ای محکم می باشد که این دو قسمت از هم جدا شده و سبب حمل آسان و شستشوی راحت آن می شود و همچنین بدون نیاز به هیچ گونه ابزاری قابلیت اتصال به هم را نیز دارند. بر روی این محصول می توان چوب و ..
910,000 تومان
مدل: Wine Cooler برند: Cadac
معرفی محصول ظرف خنک نگهدارنده بطری کاداک مدل Wine Cooler ، ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ که دیواره آن دوجداره می باشد و برای خنک نگه داشتن بطری  بسیار مناسب است. معرفی محصول کمپانی کاداک در سال 1958 در آفریقای جنوبی تاسیس شد.این شرکت در زمینه طراحی و تولید باربیکیو های خانگی ..
297,000 تومان
مدل: Nozzle Type Gas برند: Kovea
 معرفی محصول کپسول گاز کووآ مدل KGF-0220، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد..
35,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas KGF-0230 برند: Kovea
 معرفی محصول کپسول گاز کووآ مدل KGF-0230 وسیله ای مناسب برای انواع بخاری و اجاق گازهای سفری با گنجایش 230گرم گاز بوتان و پروپان می باشد. معرفی برند کمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاسیس شد و توانست یکی از بهترین‌ها و پیشرو‌ها در این صنعت برای 30 سال اخیر در کر..
62,000 تومان
مدل: Fuel Cartridge 230g برند: GSI
معرفی محصول کپسول 230 گرمی GSI مدلFuel Cartridge، محصولی ایده آل، مناسب برای کوهنوردان و طبیعت گردان با قابلیت حمل آسان می باشد. از این کپسول می توانید در تمامی فصول سال و هر گونه شرایط آب و هوایی حتی دمای حدود صفر درجه سانتی گراد هم استفاده نمایید. کپسول GSI ترکیبی از گا..
60,000 تومان
مدل: Winter Gas 450gr برند: Primus
معرفی محصول کپسول 450 گرمی پریموس مدل Winter Gas، محصولی مناسب برای کمپینگ می باشد و با ترکیبی از گازهای پروپان و ایزوبوتان بوده که می توانید در هوای بسیار سرد تا دمای 22- درجه ی سانتی گراد بهترین استفاده را داشته باشید. این کپسول فرآیند تبدیلِ مایع به گاز را به سرعت انجام می ..
165,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas برند: Kovea
 معرفی محصول کپسول گاز کووآ مدل KGF-0450، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد..
77,000 تومان
مدل: 12Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 12 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری ..
420,000 تومان
مدل: 24 Can Premium برند: Cadac
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 24 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
495,000 تومان
مدل: 36Can Premium Cooler Bag برند: Cadac
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کاداک مدل 36 Can Premium، طراحی و ساخته شده برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی، آفرودی و ... می باشد. در سفر همراه داشتن مواد غذایی یخ زده و سالم ماندن آن ها تا مقصد و یا جاری نشدن آب از آن ها کار بسیار دشواری می با..
575,000 تومان
مدل: Freez Box L برند: Campingaz
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box L، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف دو ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد..
430,000 تومان
مدل: Freez Box M برند: Campingaz
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده کمپینگز مدل Freez Box M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم و خنک نگه داشتن مواد غذایی خود برای مدت زمان طولانی می توانید استفاده کنید. داخل این کیف یک ظرف نگهداری مواد غذایی وجود دارد که د..
390,000 تومان
مدل: Coolbag Stripe L برند: Easy Camp
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده ایزی کمپ مدل Coolbag Stripe L، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم نگه داشتن مواد غذایی و خنک ماندن نوشیدنی های خود می توانید استفاده کنید. پوشش داخلی آن با داشتن لایه PEVA به راحتی قابل تمیز شدن..
265,000 تومان
مدل: Coolbag Stripe M برند: Easy Camp
معرفی محصول کیف خنک نگهدارنده ایزی کمپ مدل Coolbag Stripe M، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... می باشد. از این کیف جهت سالم نگه داشتن مواد غذایی و خنک ماندن نوشیدنی های خود می توانید استفاده کنید. پوشش داخلی آن با داشتن لایه PEVA به راحتی قابل تمی..
180,000 تومان
مدل: CampStove 2 برند: BioLite
معرفی محصول مولد برق هیزمی بیولایت مدل CampStove 2، محصولی بسیار جذاب و کاربردی از کمپانی بیولایت می باشد که برای علاقمندان به سفر، طبیعتگردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... ایده آل می باشد تا با داشتن آن لحظات خوش و خاطره انگیزی را سپری کنند. همانطور که می دانید در سفر داشتن تجهیزاتی کامل جهت ..
2,200,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Large برند: Campingaz
معرفی محصول یخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack محصولی کاملا بهداشتی وغیر سمی است که می تواند نوشیدنی ها و مواد غذایی را در یخدان به مدت زمان طولانی تر و با کیفیت بهتر در طول کمپینگ نگهداری کند. طریقه استفاده از این محصول به این صورت می باشد که قبل از استفاده آن را به مدت 2 تا 4 ساعت در..
100,000 تومان
مدل: Flexi Freez Pack Medium برند: Campingaz
معرفی محصول یخ خشک کمپینگز مدل Flexi Freez Pack محصولی کاملا بهداشتی وغیر سمی است که می تواند نوشیدنی ها و مواد غذایی را در یخدان به مدت زمان طولانی تر و با کیفیت بهتر در طول کمپینگ نگهداری کند. طریقه استفاده از این محصول به این صورت می باشد که قبل از استفاده آن را به مدت 2 تا 4 ساعت در فریز..
95,000 تومان
مدل: M10 Ice Subst برند: Campingaz
معرفی محصول یخ خشک کمپینگز مدل M10 محصولی کاملا بهداشتی وغیر سمی است که می تواند نوشیدنی ها و مواد غذایی را در یخدان به مدت زمان طولانی تر و با کیفیت بهتر نگهداری کند. این یخ خشک بسیار سفت و محکم بوده و می توانید چندین بار از آن استفاده کرد. معرفی برند کمپانی Campingaz در سال 1949..
50,000 تومان
یخچال فریزر خودرو و کمپ  60 لیتری مدل ARB - Classic
فقط آنلاین
مدل: 60L Portable Fridge Freezer برند: ARB
معرفی محصول یخچال فریزر خودرو و کمپ 60 لیتری ARB مدل Classic (کد 10800601) ، دارای بدنه ای مقاوم از جنس استیل با روکشی از جنس روی می باشد و درب آن قابلیت قفل شدن و جدا شدن را دارد. این یخچال با ظرفیت قابل توجه ای برای استفاده در پشت ماشین، آشپزخانه، مسافرت های خانوادگی و .... بسیار مناس..
17,000,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 66 (3 صفحه)