محصولات
سبد خرید

کفش

کفش
مدل: Gaiter Strap Replacement برند: Sea To Summit
معرفی محصولبند گتر سی تو سامیت مدل Gaiter Strap Replacement، جاگزینی مناسب برای بند گتر خراب شده کفش شما، که دیگر قابل استفاده نمی باشد. ساخته شده از پارچه های فوق العاده سخت و تزریق مواد با فشار و تراکم بالا، که این بندها را بسیار مقاوم کرده است. با داشتن یک گتر مناسب برای کوهنوردی، طبیعت گردی ..
120,000 تومان
کفش مدل Salewa - Ws Snowcap Wp
نا موجود
مدل: Ws Snowcap Wp برند: Salewa
معرفی محصولکفش سالیوا مدل Ws Snowcap Wp، مناسب برای خانم ها جهت استفاده در کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد. بی شک کفش یکی از تجهیزات بسیار مهمی بوده که هنگام رفتن به طبیعت و یا حتی پیاده روی حتما باید مورد توجه قرار گیرد. کمپانی سالیوا توانسته کفش هایی ..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Boutan GTX Mig 1153
نا موجود
مدل: Boutan GTX 1153 برند: Millet
مناسب پیاده روی درارتفاعات  محافظت از پا آزادی حرکت پا ، نیمه منعطف و نرم چرم مقاوم  قسمت داخلی چرم کاملا ضد آب ، به همراه رویه قابل تنفس بندهای دارای سگک مهار فلزی محافظت از پا در برابر سنگ و دارای لبه های لاستیکی  قابل اطمینان ..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Trident Mig 1251
نا موجود
مدل: Trident Mig 1251 برند: Millet
مناسب برای ارتفاعات در طو تابستان ضد آب به همراه رویه قابل تنفس کیپ پا ، نیمه منعطف و نرم کفه با توانمندی تثبیت پاشنه پا کفه با توانمندی ثبیت پا  طراحی خاص با کفه خارجی بسیار منعطف بندهای مخصوص به همراه تثبیت پاشنه پا زبانه کوتاه با پف مناسب ب..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Trident Guid Mig 1314
نا موجود
مدل: Trident Guid Mig1314 برند: Millet
مناسب برای ارتفاعات در طول سه فصل از سال ضد آب همراه با قابلیت تنفس راحت و ایمن کیپ پا ، نیمه منعطف و نرم کفه داخلی با قابلیت تثبیت پاشنه پا دارای لایه لاستیکی محافظ پنجه پاشنه پا طراحی خاص با کفه خارجی بسیار منعطف زبانه چرمی کوتاه به منظور ایجاد حرکت ..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Trident Guid Mig 1232
نا موجود
مدل: Trident Guid Mig 1232 برند: Millet
مناسب برای ارتفاعات در طول سه فصل از سال ،مناسب پیاده روی ضد آب به همراه رویه قابل تنفس استحکام بالا  لبه چرمی کوتاه مستحکم به منظور ایجاد حرکت نامحدود برای مچ پا چسبان ، نیمه منعطف و نرم بندهای مخصوص و محافظت از پنجه و پاشنه پا کفه داخلی با ق..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Switch Low GTX Mig 1305
نا موجود
مدل: Switch Low GTX Mig 1305 برند: Millet
مناسب برای پیاده روی های سریع برای تغییر ارتفاع در کوهستان محافظ پا ، مقاوم ، منعطف و بسیار سبک جذب پا ، منعطف برای حرکت نامحدود مچ پا متناسب با قوس کف پا ، دارای کفه های محافظ زبانه کوتاه ، همراه با ساختار حفاظتی دور تا دور مچ پا محافظت تقویت شده اطراف کفش ، جهت ..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Switch GTX Mig 1303
نا موجود
مدل: Switch GTX Mig 1303 برند: Millet
مناسب برای پیاده روی های سریع برای تغییر ارتفاع در کوهستان محافظ پا ، مقاوم ، منعطف و بسیار سبک متناسب قوس کف پا، دارای کفه های مناسب طراحی کفه خارجی چسبان  لبه های محافظ و هم چنین محافظت تقویت شده در برابر سنگ ها طراحی بسیار خاص با ساختار سه بعدی بندها: قلاب..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Super Trident GTX Mig 1278
نا موجود
مدل: Super Trident GTX Mig 1278 برند: Millet
مناسبت برای ارتفاعات در طول سال ( همه فصول) محافظ پا، نرم ، بسیار سبک ، راحت و قابل استفاده دارای لایه لاستیکی محافظ و پنجه و پاشنه ضد آب به همراه رویه قابل تنفس لبه بالایی نیمه کوتاه ، مقاوم تا برودت 5 درجه سانتی گراد کاملا متناسب ، نیمه منعطف و نرم با قابلیت پوش..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Rockrise Mig 1323
نا موجود
مدل: Rockrise Mig 1323 برند: Millet
مناسب برای کوهنوردی در هنگام عبور از مسیرهای طولانی و در برخورد با ناهمواری ها و سنگ ها بسیار نرم است خوش فرم در انواع استفاده های فعال حرفه ای و آماتور کاملامتناسب به همراه کفه ای مقاوم به منظور پوشش قوس کف پا زبانه کوتاه و مشبک از جنس چرم دباغی شده و بسیار راحت ..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Hike Up Mig 1318
نا موجود
مدل: Hike Up Mig 1318 برند: Millet
مناسب برای پیاده روی های سریع ، فعالیت های خارج از منزل و گردشگردی در طبیعت بسیار با دوام و راحت کفه چرم مصنوعی به منظور تثبیت پاشنه پا محافظ پنجه لاستیکی زبانه کوتاه از جنس چرم نوبوک ( جیر) به منظور ایجاد حرکت نامحدود برای مچ پا کفه خارجی متناسب با سفرهای گوناگون..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - High Route GTX Mig 1316
نا موجود
مدل: High Route GTX Mig 1316 برند: Millet
مناسب برای کوهپیمایی های طولانی مدت محافظ  پا، راحت ، ایجاد احساس جذب بودن در پا و کاملا نرم نیمه منعطف و با قابلیت پوشیدن یخ شکن های سبک ضد آب ، به همراه رویه قابل تنفس از جنس Neoprene کفه با قابلیت ثابت نگه داری پاشنه پا دارای لایه لاستیکی محافظ پنجه و پاشن..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Heaven Peak Gtx 1262
نا موجود
مدل: Heaven Peak Gtx 1262 برند: Millet
مناسب پیاده روی درارتفاعات  محافظت از پا، راحتی ، ایجاد چرخش طبیعی پا  انعطاف با قابلیت بالا چرم مقاوم همراه با زبانه سه بعدی منعطف   کفه داخلی با قابلیت ثبیت پاشنه پا دارای لایه لاستیکی محافظ پنجه بندهای مخصوص و محافظت از پنجه و پاشنه پ..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Friction Mig 1293
نا موجود
مدل: Friction Mig 1293 برند: Millet
مناسب برای پیمودن مسیرها ومناطق مرتفع و نواحی مختلف ضد آب با قابلیت تنفس ، مقاوم ، راحت و بادوام بندهایی با طراحی خاص ، کفه خارجی با قابلیت بسیار بالا جذب و نیمه منعطف به همراه کفه هایی با تراکم دو برابر زبانه محافظ و کوتاه از جنس چرم ، به منظور ایجاد حرکت نامحدود ..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Friction Mig 1279
نا موجود
مدل: Friction Mig 1279 برند: Millet
مناسب کوهنوردی در ارتفاعات و پیاده روی های سریع مناسب برای مسیرهای مختلف از قبیل : مسیرهای ناهموار ، صاف و مسیرهای طولانی رویه چرمی مقاوم کوتاه با دور مچ بسیار آزاد و منعطف مناسب برای بانوان ، نرم و نیمه منعطف به همراه کفی هایی با تراکم دو برابر لبه لاستیکی در قسمت پن..
کفش کوهنوردی میلت مدل Millet - Fast Alpine Mig 1320
نا موجود
مدل: Fast Alpine Mig 1320 برند: Millet
مناسب برای پیاده روی های سریع و طولانی مدت کفه دار ، طراحی بسیار خاص ، جذب و سبک محافظ لاستیکی تقویت شده برای مسیرهای سنگلاخ حداکثر راحتی ، خاصیت ارتجاعی بالا، محافظت داخلی و بادوام زبانه کوتاه ، همراه با ساختار حفاظتی دور تا دور و باقابلیت  انعطاف 360 درجه ب..
کفش کوهنوردی میلت مدل 1322 Millet - Rockway Mig
نا موجود
مدل: Rockway Mig 1322 برند: Millet
مناسب کوهنوردی ، هم چنین برای استفاده روزمره شهر مناسب می باشد در برخورد با ناهمواری های مسیر و سنگلاخ بسیار نرم طراحی شده است بندهای بسیار خاص ، محافظ پنجه لاستیکی طراحی بسیار خاص ، کفه خارجی با قابلیت بالا بسیار مقاوم ، زبانه کوتاه از جنس چرم جیر قابلیت انعطاف ب..
کفش کوهنوردی میلت Millet - Grepons 4S Mig 1311
نا موجود
مدل: Grepons 4S برند: Millet
چهار فصل مناسب کوهنوردی، کوهپیمایی و طبیعت گردی لبه بالایی بلند متناسب با حرکت آزاد پا (سیستم AFC) داخل راحت به همراه کفه ای مقاوم با قوس مناسب برای کف پا با قابلیت نصب چنگک های یخ شکن (کرامپون) کاملا ضد آب بهمراه قابلیت تنفس مقاوم تا دمای -10 درجه ..
کفش کوهنوردی میلت Millet - Charpoua LTR Mig 1312
نا موجود
مدل: Charpoua LTR برند: Millet
 نیم بوت و چهار فصل مناسب کوهنوردی، کوهپیمایی و طبیعت گردی لبه بالایی بلند ساخته شده از چرم جیر متناسب با حرکت آزاد پا (سیستم AFC) داخل راحت و نیمه منعطف با قابلیت نصب چنگک های یخ شکن (کرامپون) کاملا ضد آب بهمراه قابلیت تنفس مقاوم تا دمای 0 درجه ..
کفش کوهنوردی مدل Scarpa - Zodiac Tech GTX
نا موجود
مدل: Zodiac Tech GTX برند: Scarpa
معرفی محصولکفش کوهنوردی اسکارپا مدل Zodiac Tech GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش، چرم جیر 1.8 میلی‌متری مقاوم در برابر آب بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. زبانه کفش با دربرگیرندگی کامل پا، دارای ساختار Sock-Fit Plus..