چادرهای فوری

چادرهای فوری

چادرهای فوری

این چادرها در ایران تحت عنوان چادرهای عصایی یا چادرهای اتوماتیک شناخته شده اند و ساختارشان به گونه ای می باشد که به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن باز و بسته می شوند.

  • چادرهای عصایی یا میله ای: برای باز کردن این چادرها باید بخش های مختلفی که تشکیل دهنده پایه های آن هستند را به شکل یک عصا (عصای نابینایان) به هم متصل کنید. جنس این پایه ها می تواند از فایبرگلاس یا آلومینیوم باشد. البته جنس آلومینیوم با داشتن مقاومت بالاتر و قابلیت نشکستن در مقابل فشار بادهای شدید از فایبرگلاس بهتر بوده و علاوه بر آن، وزن و حجم کمتری نسبت به فایبرگلاس دارند. از مزیت های فایبرگلاس می توان به ارزان تر بودن آن نسبت به آلومینیوم اشاره کرد.
  • چادرهای اتوماتیک: این چادرها از یک سری ستون تشکیل شده اند که برای باز کردن آن فقط کافیست ستون ها را باز کنید. در این صورت چادر به خودی خود باز می شود. نصب بسیار سریع و آسان در مدت یک دقیقه از ویژگی های بارز چادرهای اتوماتیک می باشند.
  • چادرهای فنری: طراحی چادرهای فنری به این صورت است که داخل پارچه آنها فنر داشته و معمولا باعث بسته بندی گرد این چادرها می شود. هنگام خروج چادر از بسته بندی و رها کردن آن، خود به خود و بلافاصله چادر باز می شود. این چادرها بیشتر مناسب کمپینگ های سبک و آب و هوای ملایم می باشند. از آنجایی که باز و بسته کردن چادرهای فنری در مدت کمتر از یک دقیقه صورت می پذیرد، آنها را جزو چادرهای فوری دسته بندی می کنند. مطالعه بیشتر...
     
نمایش:
مرتب کردن براساس:
چادرهای, فوری, چادر
google5a1da5bd591e6b2d.html