محصولات
سبد خرید

چادرهای فوری

چادرهای فوری

این چادرها در ایران تحت عنوان چادرهای عصایی یا چادرهای اتوماتیک شناخته شده اند و ساختارشان به گونه ای می باشد که به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن باز و بسته می شوند.

  • چادرهای عصایی یا میله ای: برای باز کردن این چادرها باید بخش های مختلفی که تشکیل دهنده پایه های آن هستند را به شکل یک عصا (عصای نابینایان) به هم متصل کنید. جنس این پایه ها می تواند از فایبرگلاس یا آلومینیوم باشد. البته جنس آلومینیوم با داشتن مقاومت بالاتر و قابلیت نشکستن در مقابل فشار بادهای شدید از فایبرگلاس بهتر بوده و علاوه بر آن، وزن و حجم کمتری نسبت به فایبرگلاس دارند. از مزیت های فایبرگلاس می توان به ارزان تر بودن آن نسبت به آلومینیوم اشاره کرد.
  • چادرهای اتوماتیک: این چادرها از یک سری ستون تشکیل شده اند که برای باز کردن آن فقط کافیست ستون ها را باز کنید. در این صورت چادر به خودی خود باز می شود. نصب بسیار سریع و آسان در مدت یک دقیقه از ویژگی های بارز چادرهای اتوماتیک می باشند.
  • چادرهای فنری: طراحی چادرهای فنری به این صورت است که داخل پارچه آنها فنر داشته و معمولا باعث بسته بندی گرد این چادرها می شود. هنگام خروج چادر از بسته بندی و رها کردن آن، خود به خود و بلافاصله چادر باز می شود. این چادرها بیشتر مناسب کمپینگ های سبک و آب و هوای ملایم می باشند. از آنجایی که باز و بسته کردن چادرهای فنری در مدت کمتر از یک دقیقه صورت می پذیرد، آنها را جزو چادرهای فوری دسته بندی می کنند. مطالعه بیشتر...
     
مدل: Funster Tent برند: Easy Camp
معرفی محصول چادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Funster Tent، محصولی ایده آل برای زوج ها و خانواده های کوچک جهت سپری کردن اوقات فراغت خود در طبیعت بوده تا لحظات آرامش بخش و خاطره انگیزی را سپری کنند. این چادر دارای وزنی بسیار سبک، ساختاری فنری و میله هایی منعطف (اطلاعات بیشتر در مقاله ..
840,000 تومان
مدل: Instant Cabin 4 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانطور که می دانید ..
4,800,000 تومان
مدل: Instant Cabin 6 برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل 6 Instant Cabin، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانطور که می دانید یکی..
4,500,000 تومان
مدل: Instant Cabin 6 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Cabin 6 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانط..
6,000,000 تومان
مدل: Instant Cabin 8 برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانطور که ..
5,700,000 تومان
مدل: Instant Cabin 8 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin 8 with Rainfly، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید...
7,400,000 تومان
چادر 3 نفره مدل  Vango - Dart 300 DS
نا موجود
مدل: Dart 300 DS برند: Vango
معرفی محصول چادر مسافرتی 3 نفره ونگو مدل Dart 300 DS، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو است که برای تمامی فصول و شرایط آب و هوایی مختلف به خصوص هوای گرم مناسب می‌باشد. این چادر دارای وزنی بسیار سبک، ساختاری فنری و میله هایی منعطف از جنس فایبرگلاس (اطلاعات بیشتر در مقاله انواع..
2,600,000 تومان
چادر 4 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 4
نا موجود
مدل: Instant Cabin 4 برند: Coleman
معرفی محصول چادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. همانطور که می دانید یکی..
3,600,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)