محصولات
سبد خرید

پدل برد مدل Bote - Rackham 14' Bug Slinger Silver King

معرفی محصول

پدل برد Bote مدل Rackham 14' Bug Slinger™ Silver King، از سطح وسیعی برخوردار بوده که برای تجربه هیجان‌انگیز پدل بردینگ یک گزینه عالی به شمار می‌آید. با ویژگی‌های بی‌شماری که دارد و می‌توان به آن افزود و ظرفیت بالا برای کسانی که علاقه فراوان به ماهیگیری دارند و یا دوست‌دار سفرهای کوتاه ماجراجویی با پدل‌برد هستند بسیار مناسب است. در کنار آن نیز با پارو زدن بر روی این پدل‌برد می‌توانید لذت تماشای محیط و طبیعت بی‌نظیر را نیز از دست ندهید.

پدل برد Rackham، از پلاستیک ABS همراه با کامپوزیت‌های بالستیک ساخته شده که تضمین کننده مقاومت فوق‌العاده آن است. در صفحه این پدل‌برد از فوم ضد لغزش BVA استفاده شده تا هنگامی که پاها خیس و مرطوب شده‌اند، از سر خوردن و لغزش پا بر روی آن جلوگیری کند.

در ساخت این پدل برد، از فناوری Gatorshell استفاده شده است که استحکام و مقاوم بودن آن را در برابر سایش و نیز ضربه به نحو چشمگیری افزایش داده است و افزون بر این، خاصیت شناوری بالاتری به آن می‌بخشد. این فناوری همچنین، امکان ساخت پدل‌بردهایی با بدنه یکپارچه و بدون هیچ‌گونه درز و یا شکاف را به وجود آورده است و به این ترتیب، تمام نگرانی‌های شما بابت ایجاد شکاف‌های نامطلوب در بدنه جانبی پدل‌برد و یا جدا شدن قسمت‌هایی از آن را به طور کامل برطرف می‌سازد. بدین ترتیب این پدل‌برد قابلیت تحمل وزن تا 181.4 کیلوگرم را خواهد داشت.

همراه این پدل‌برد یک پاروی دو تکه ارائه شده که با کمک آن می‌توانید پدل‌برد را به راحتی حرکت دهید. این پارو با داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع برای هر قدی مناسب بوده و می‌توانید مناسب‌ترین اندازه را برای خود انتخاب کنید. شرکت Bote برای دسترسی راحت‌تر به پارو، در جلوی پدل‌برد از یک غلاف نگهدارنده پارو استفاده کرده که با گذاشتن پارو در این شیار می‌توانید از افتادن پارو داخل آب نیز جلوگیری نمایید و با آزاد شدن دست‌ها به فعالیت‌های دیگر بپردازید.

تکنولوژی جدیدی که Bote آن را به محصولات خود اضافه کرده MAGNEPOD™ یا پایه مغناطیسی است که به کمک آن می‌توانید ماگ، فنجان و لیوان‌های مخصوص Bote را بر روی این پایه قرار دهید و بدون نگرانی از افتادن و یا برگشتن ماگ خود، از پارو زدن و یا دیدن مناظر اطراف لذت ببرید. در ضمن همچنان می‌توانید با باز کردن این پایه از سیستم قدیمی استفاده کرده و با گذاشتن ماگ یا لیوان خود داخل جالیوانی از همراه بودن نوشیدنی‌تان در طول مسیر بهره‌مند شوید.

از دیگر قابلیت‌هایی که در این پدل‌برد قرار داده شده امکان لنگر انداختن در آب‌های کم عمق است تا هنگام ماهیگیری، استراحت و یا فعالیت‌های دیگر پدل‌برد شما ثابت باشد. برای این کار کافیست تا با خرید Sandspear لنگر را در یکی از سوراخ‌هایی که تعبیه شده قرار داده تا متوقف شوید. این دو سوراخ یکی در میانه و دیگری در یک‌سوم انتهایی پدل‌برد طراحی شده است. همچنین برای سهولت در این کار، با خرید رَک و دستگاه Power-Pole® Micro و نصب آن بر روی این پدل‌برد، می‌توانید به صورت مکانیکی لنگر انداختن را انجام دهید.

وجود یک فین در این محصول، در جهت‌دهی بیشتر پدل‌برد و همچنین، سرعت، پایداری و قدرت مانورپذیری بالاتر آن موثر بوده و به این ترتیب، به ذخیره انرژی موج‌سوار در مسافت‌های بلند و استقامتی کمک خواهد کرد. تسمه‌های کشی در قسمت ابتدایی و انتهایی این پدل‌برد به کار رفته است که امکان قرار دادن تجهیزاتی مانند کیف یا کوله‌های ضد آب، لوازم ماهیگیری و ... را به شما می‌دهد. این پدل‌برد همچنین، برای سهولت در همراه داشتن تجهیزات ماهیگیری در قسمت‌های مختلف رک‌هایی را تعبیه کرده تا بتوانید با نصب نگهدارنده چوب ماهیگیری، یخدان و ... فضای کافی برای لوازم خود داشته باشید. البته در قسمت میانه پدل‌برد چهار نوار چسبی برای قرار دادن تجهیزات مختلف برای اتصال وسایل به وسیله کارابین مانند، اسپیکر طراحی شده است. در ضمن برای اینکه بتوانید از مناظر و یا فعالیت‌های خود عکس و یا فیلم یادگاری تهیه کنید، Bote با طراحی یک نقطه نصب لوازم جانبی بر روی پدل‌برد این ویژگی را در اختیار شما قرار داده؛ همچنین شما می‌توانید GPS، ماهی‌یاب و یا سایر لوازم مورد نیاز خود را بر روی این اکسسوری نصب نمایید. از دیگر مواردی که برای راحتی بیشتر شما می‌توان به پدل‌برد افزود، خرید جداگانه صندلی بادی Aero Sup بوده که مخصوص شرکت Bote است و با نصب آن بر روی پدل‌برد می‌توانید هنگام ماهیگیری و یا هر زمان که خسته شدید بر روی آن با خیال آسوده بنشینید.

یک شیار به عنوان دستگیره در بدنه این پدل برد طراحی و در نظر گرفته شده است، تا هنگام حمل و جابه‌جایی پدل برد، از این دستگیره کمک گرفته و کاملا راحت و آسوده باشید. برای سهولت در حمل پدل‌برد نیز در کناره آن از سیستم Travelink™ استفاده شده تا با خرید یک تسمه حمل و اتصال آن به پدل‌برد به راحتی بتوانید آن را بر روی شانه خود حمل کنید. همچنین برای راحتی بیشتر در حمل و نقل پدل‌برد خصوصا زمانی که تجهیزات ماهیگیری نیز بر روی آن نصب است، می‌توانید با خرید یک چرخ حمل پدل‌برد از آن نیز استفاده کنید؛ بدین ترتیب که با اتصال چرخ حمل به انتهای پدل‌برد و با کمک گرفتن از دستگیره تاشویی که در ابتدای پدل‌برد تعبیه شده به راحتی پدل‌برد خود را تا کنار آب حمل نمایید.

ویژگی های بارز محصول:

 • دارای فوم ضد لغزش BVA
 • وزن قابل تحمل 181.4 کیلوگرم
 • ساخته شده با فناوری Gatorshell
 • دارای یک جالیوانی به شکل پیچی
 • دارای دستگیره تاشو در ابتدای پدل‌برد
 • وجود شیار دستگیره مانند برای حمل و نقل راحت
 • استفاده از سیستم Travelink™ با خرید تسمه حمل
 • وجود غلاف پارو در ابتدای پدل‌برد برای قرار دادن پارو
 • نقطه‌ای برای نصب تجهیزات جانبی مانند دوربین، GPS و ...
 • تسمه های کشی در ابتدا و انتها برای حمل کیف و سایر تجهیزات
 • وجود رک‌هایی برای نصب تجهیزات جانبی مانند وسایل مربوط به ماهیگیری
 • مجهز به پایه مگنتی Magnetpod برای قرار دادن ماگ و لیوان‌های مخصوص Bote

معرفی برند

شرکت BOTE در سال 2009 توسط مگدا و کوری کوپر در شهر Destin فلوریدا تاسیس شد. مگدا و کوپر از دوران کودکی به شنا، ماهیگیری، اسکی روی آب و تمام فعالیت هایی که به آب مربوط می شد علاقه فراوان داشتند. آن ها پس از اتمام دوران کالج با هم ازدواج کرده و به Destin (شهری که آب در زندگی مردم نقش مهمی دارد)، برای ادامه زندگی مهاجرت کردند. آن دو در اواخر سال 2008 اولین تخته موج سواری خود را ساختند، اما آن به شدت بزرگ و ناپایدار بود. ولی کوپر با امید بسیار به همسرش قول داد تا پدل بردهای منحصربه فردی را تولید کند. کوپر در فکر تولید پدل بردهایی بود که علاوه بر پایداری و استحکام بالا، بتواند در زمان ماهیگیری کارآمد باشد تا بتواند سطل ماهیگیری و یا سایر وسایل مورد نیاز را در کنار خود داشته باشد. در واقع به دنبال ساخت محصولی به سادگی پدل برد، اما با کارآیی قایق ماهیگیری برای سهولت در استفاده بود. مگدا و کوپر برای تحقق رویاهایشان شغل های خود را کنار گذاشته و به ساخت محصولات خود با نام BOTE پرداختند. این شرکت به مانند فرزند دوم آن ها تلقی شده و با داشتن افراد و کارمندان مسئول که همانند خود آن ها علاقه مند به این کار بوده اند و با استفاده از نوآوری های روز و ایده های تازه محصولاتی را خلق کردند که سبک زندگی را تعریف می کند. از این رو توانسته اند به یک برند خوشنام و گسترده در سراسر جهان تبدیل شوند.

وب‌سایت رسمی محصول

پدل برد
جنسپلاستیک ABS همراه با کامپوزیت‌های بالستیک
وزن21.7 کیلوگرم
ابعاد365.7x81.2x20.3 سانتی‌متر
مناسب آب هایآرام - مواج
وزن قابل حمل158.7 کیلوگرم
محفظه ضد آبندارد
صندلیندارد
پارودارد
محل حمل باردارد
نگهدارنده بطریدارد
فیندارد
گارانتیدارد
محصول کشورآمریکا

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات