محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی موتور

مدل: Spirit RS-01 برند: Rizoma
معرفی محصولآینه موتور Rizoma مدل Spirit RS، از تجهیزات ایمنی برای موتور بوده که توسط کمپانی Rizoma ساخته شده است. این آینه بغل به شما کمک می‌کند تا در هنگام موتورسواری با داشتن دیدی کامل‌، خود را از خطرات احتمالی دور کنید.این آینه دارای طراحی کلاسیک و بدنه‌ای از جنس آلومینیوم ..
6,150,000 تومان
مدل: Spirit RS-02 برند: Rizoma
معرفی محصولآینه موتور Rizoma مدل Spirit RS، از تجهیزات ایمنی برای موتور بوده که توسط کمپانی Rizoma ساخته شده است. این آینه بغل به شما کمک می‌کند تا در هنگام موتورسواری با داشتن دیدی کامل‌، خود را از خطرات احتمالی دور کنید.این آینه دارای طراحی کلاسیک و بدنه‌ای از جنس آلومینیوم ..
7,000,000 تومان
مدل: Lunar برند: Rizoma
معرفی محصولآینه موتور Rizoma مدل Lunar، از تجهیزات ایمنی برای موتور بوده که توسط کمپانی Rizoma ساخته شده است. این آینه بغل به شما کمک می‌کند تا در هنگام موتورسواری با داشتن دیدی کامل‌، خود را از خطرات احتمالی دور کنید.این آینه دارای بدنه‌ای از جنس آلومینیوم Billet و شیشه محدب ..
9,000,000 تومان
مدل: LED Fog Light Kit برند: Rizoma
معرفی محصولچراغ مه‌شکن Rizoma مدل LED Fog Light Kit، از تجهیزات ایمنی برای موتور بوده که توسط کمپانی Rizoma ساخته شده است. چراغ مه‌شکن بر خلاف چراغ‌های معمولی نور بالا که با زاویه تابش کم سطح وسیعی از زمین را روشن می‌کنند، می‌تواند در شرایطی همچون بالا بودن میزان رطوبت ه..
15,500,000 تومان
مدل: Front Brake Lever Right 3D برند: Rizoma
معرفی محصولدسته ترمز Rizoma مدل Front Brake Lever Right، از تجهیزات ایمنی برای موتور بوده که توسط کمپانی Rizoma ساخته شده است. دسته ترمز مهم‌ترین و اساسی‌ترین قطعات موتور سیکلت به حساب می‌آید که به کمک آن می‌توان در ثبات و کاهش سرعت در هنگام موتورسواری استفاده کرد.این دست..
5,500,000 تومان
مدل: Rear brake lever left 3D برند: Rizoma
معرفی محصولدسته ترمز Rizoma مدل Rear brake lever left، از تجهیزات ایمنی برای موتور وسپا بوده که توسط کمپانی Rizoma ساخته شده است. دسته ترمز مهم‌ترین و اساسی‌ترین قطعات موتور سیکلت به حساب می‌آید که به کمک آن می‌توان در ثبات و کاهش سرعت در هنگام موتورسواری استفاده کرد.این ..
5,500,000 تومان
مدل: Mirror Hole Covers برند: Rizoma
معرفی محصولروکش آینه Rizoma مدل Mirror hole covers، جزء لوازم جانبی موتور بوده که توسط کمپانی ایتالیایی Rizoma ساخته شده است تا هنگام نصب آینه جدید، محل قرارگیری آینه قبلی را بپوشاند.این محصول به راحتی در عرض یک دقیقه به صورت پیچی در داخل حفره آینه قدیمی موتور قرار می‌گیرد و با پوشاندن ..
950,000 تومان
مدل: Glove compartment air inlet grids برند: Rizoma
معرفی محصولروکش دریچه هوا Rizoma مدل Compartment Air Inlet Grids، جزء لوازم جانبی موتور وسپا مدل GTS 300 بوده، که توسط کمپانی ایتالیایی Rizoma ساخته شده است تا با ایجاد ظاهری زیبا، جذابیت موتور شما رو دو چندان کند.این روکش از جنس آلومینیوم Billet ساخته شده تا با داشتن ساختاری مقاوم و ض..
17,800,000 تومان
مدل: Headlight Fairing-01 برند: Rizoma
معرفی محصولقاب چراغ جلو Rizoma مدل Headlight Fairing، جزء لوازم جانبی موتور بوده، که توسط کمپانی ایتالیایی Rizoma ساخته شده است تا با قرارگیری بر روی چراغ جلو، به حفظ پایداری موتور (Aerodynamics) کمک بسزایی کند.طراحی بی‌نظیری که کمپانی ریزوما در ساخت این قاب به کار برده باعث شده تا هنگا..
13,700,000 تومان
مدل: Headlight Fairing-02 برند: Rizoma
معرفی محصولقاب چراغ جلو Rizoma مدل Headlight Fairing، جزء لوازم جانبی موتور بوده، که توسط کمپانی ایتالیایی Rizoma ساخته شده است تا با قرارگیری بر روی چراغ جلو، به حفظ پایداری موتور (Aerodynamics) کمک بسزایی کند.طراحی که کمپانی ریزوما در ساخت این قاب به کار برده باعث شده تا این محصول گزینه&zw..
17,800,000 تومان
مدل: Mirror adapter left برند: Rizoma
معرفی محصولمبدل آینه موتور Rizoma مدل Mirror adapter left، جزء لوازم جانبی موتور بوده که توسط کمپانی ایتالیایی Rizoma ساخته شده است. نصب این مبدل بر روی بدنه موتور، این امکان را ایجاد می‌کند تا بتوان از انواع آینه‌های این کمپانی جهت حفظ ایمنی خود استفاده کنید و به راحتی، بدون داشتن دغد..
2,800,000 تومان
مدل: Mirror adapter Right برند: Rizoma
معرفی محصولمبدل آینه موتور Rizoma مدل Mirror adapter Right، جزء لوازم جانبی موتور بوده که توسط کمپانی ایتالیایی Rizoma ساخته شده است. نصب این مبدل بر روی بدنه موتور، این امکان را ایجاد می‌کند تا بتوان از انواع آینه‌های این کمپانی جهت حفظ ایمنی خود استفاده کنید و به راحتی، بدون داشتن دغ..
2,300,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات