محصولات
سبد خرید

مواد شوینده کاغذی

مواد شوینده

مدل: Trek & Travel Pocket Conditioning Shampoo برند: Sea To Summit
معرفی محصولشامپو نرم کننده سی تو سامیت مدل Trek & Travel Pocket Conditioning مناسب برای استفاده در سفر و به اندازه کف دست بوده که به راحتی در چمدان یا کوله کوچک جا می‌شود. خشک بودن برگه های شامپو بدین معناست که دیگر لازم نیست نگران نشت محتویات بسته و یا توقیف در فرودگاه شوید. برای استفا..
70,000 تومان
ژل ریش تراشی کاغذی Lifeventure - Shaving Leaves
نا موجود
مدل: Shaving Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولژل ریش تراشی کاغذی لایف ونچر مدل Shaving Leaves،حاوی 50 برگ یکبار مصرف بوده و کافی است چند قطره آب روی آن بریزید تا به مایع تبدیل شود و از آن برای شستشو استفاده نمایید.معرفی برندبرند Lifeventure درسال 1993 ،توسط مارک کوبهام در بریتانیا تاسیس شد.شکل گیری این برند زمانی جرقه خور..
25,000 تومان
شامپو کاغذی Lifeventure - Shampoo Leaves
نا موجود
مدل: Shampoo Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولشامپو کاغذی لایف ونچر مدل Shampoo Leaves،حاوی 50 برگ یکبار مصرف بوده و کافی است چند قطره آب روی آن بریزید تا به مایع تبدیل شود و از آن برای شستشو استفاده نمایید.معرفی برندبرند Lifeventure درسال 1993 ،توسط مارک کوبهام در بریتانیا تاسیس شد.شکل گیری این برند زمانی جرقه خورد که ما..
25,000 تومان
صابون Sea To Summit -Trek & Travel Pocket Body Wash
نا موجود
مدل: Trek & Travel Pocket Body Wash برند: Sea To Summit
معرفی محصولصابون بدن سی تو سامیت مدل Trek & Travel Pocket Body Wash مناسب برای استفاده در سفر و به اندازه کف دست بوده که به راحتی در چمدان یا کوله کوچک جا می‌شود. خشک بودن برگه های صابون بدین معناست که دیگر لازم نیست نگران نشت محتویات بسته صابون و یا توقیف در فرودگاه شوید. برای استفاده ..
70,000 تومان
صابون Sea To Summit -Trek & Travel Pocket hand Wash
نا موجود
مدل: Trek & Travel Pocket hand Wash برند: Sea To Summit
معرفی محصولصابون سی تو سامیت Trek & Travel Pocket hand Wash مناسب برای استفاده در سفر و به اندازه کف دست بوده که به راحتی در چمدان یا کوله کوچک جا می‌شود. خشک بودن برگه های صابون بدین معناست که دیگر لازم نیست نگران نشت محتویات بسته صابون و یا توقیف در فرودگاه شوید. برای استفاده می توان ..
70,000 تومان
صابون کاغذی Lifeventure - Soap Leaves
نا موجود
مدل: Soap Leaves برند: Lifeventure
معرفی محصولصابون کاغذی لایف ونچر مدل Soap Leaves، برگ های این صابون یکبار مصرف به طور خاص و جداگانه برای شستن بدن طراحی شده اند.بسیار خوشبو بوده و هر بسته حاوی 50 عدد می‌باشد.معرفی برندبرند Lifeventure درسال 1993 ،توسط مارک کوبهام در بریتانیا تاسیس شد.شکل گیری این برند زمانی جرقه خو..
25,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)