محصولات
سبد خرید

مستند Wildlife Specials Tiger

معرفی محصول

مستند Wildlife Specials Tiger 

خلاصه مستند:

این مستند با اجرا و صدای دیوید آتنبرو داستان زندگی یک ببر ماده را نمایش می دهد که جفت آن در هنگام دفاع از قلمرو و فرزندانش در برابر یک ببر نر کشته می شود. به همین دلیل این ببر ماده برای به دست آوردن غذا برای سه فرزندش و دفاع از آن ها بسیار تلاش می کند. مستند Wildlife Specials Tiger در جنگل های هند فیلمبرداری شده و تصاویری از مشکلات دشوار ببر ماده در نبود جفتش، برای بزرگ کردن فرزندان خود را نشان می دهد. او که نیز به خاطر دفاع از فرزندان خود در برابر ببر نر مهاجم به شدت زخمی شده، همراه با دو تا از فرزندان خود ناپدید می شود و احتمالا در ادامه، آن ها هم به دلیل گرسنگی جان دهند. تنها دختر او شانس زنده ماندن را دارد و نوبت اوست که فرزندانی به دنیا آورد و تلاشی بی پایان برای بدست آوردن قلمرو را آغاز کند. این مستند بسیار آموزنده، ماندگار و هیجان انگیز است به طوری که تا مدت ها از ذهن بیننده پاک نخواهد شد.

معرفی برند

BBC Earth یک کانال تلویزیونی ساخت مستند بوده که جزء یکی از زیر مجموعه های BBC Studios می باشد. این کانال در سال 2015 ساخت برنامه های مستند خود را در کشور انگلستان آغاز نمود و جایگزین برنامه های BBC Knowledge و BBC HD شد. با همکاری بی نظیر کارگردانان، نویسندگان و برنامه نویسان تاکنون توانسته مستندهای واقعی و دیده نشده فوق العاده ای تولید کند. با طراحی سایت BBC Earth این امکان را برای تمام مردم فراهم نموده تا بتوانند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارند فیلم های مستند تولید شده را مشاهده کنند و یا مستنداتی که افراد مختلف ایجاد می کنند را با این شبکه به اشتراک بگذارند. البته می توانید فیلم های مستند تولیدی را از طریق فیلم های DVD و Blu-ray نیز خریداری کنید.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتینWildlife Specials Tiger
موضوعزندگی ببر ماده
تعداد DVD1
زبانانگلیسی
زیرنویسانگلیسی
مدت زمان50 دقیقه
سال انتشار2004

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل