مستند Wildlife Specials Eagle

مستند Wildlife Specials Eagle فیلم و کتاب

معرفی محصول

 

مستند Wildlife Specials Eagle

خلاصه مستند:

این مستند با عنوان عقاب، یکی دیگر از جذاب ترین مستندهای شبکه BBC می باشد که به تحقیق و بررسی مشهورترین پرنده شکاری پرداخته است. در این مستند حیات وحش که توسط دیوید آتنبرو ارائه شده، 60 نوع از گونه های مختلف عقاب ها و شیوه شکار آن ها نمایش داده می شود.

در طول تاریخ این پرنده شکاری نماد غرور و قدرت بوده و یکی از بزرگترین و نیرومندترین پرندگان جهان به شمار می آید. همانطور که می دانید کمتر پرنده ای مانند عقاب می تواند این چنین فکر و ذهن بشر را مجذوب و شیفته خود کند و برای شکار طعمه خود دقیق ترین شیوه را طراحی کند. در این مستند با گرفتن عکس های هوایی فوق العاده، شیوه زندگی و شکار این پرنده قدرتمند به تصویر کشیده می شود که شاید تا کنون هیچ یک از این تصاویر را مشاهده نکرده باشید.

معرفی برند

BBC Earth یک کانال تلویزیونی ساخت مستند بوده که جزء یکی از زیر مجموعه های BBC Studios می باشد. این کانال در سال 2015 ساخت برنامه های مستند خود را در کشور انگلستان آغاز نمود و جایگزین برنامه های BBC Knowledge و BBC HD شد. با همکاری بی نظیر کارگردانان، نویسندگان و برنامه نویسان تاکنون توانسته مستندهای واقعی و دیده نشده فوق العاده ای تولید کند. با طراحی سایت BBC Earth این امکان را برای تمام مردم فراهم نموده تا بتوانند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارند فیلم های مستند تولید شده را مشاهده کنند و یا مستنداتی که افراد مختلف ایجاد می کنند را با این شبکه به اشتراک بگذارند. البته می توانید فیلم های مستند تولیدی را از طریق فیلم های DVD و Blu-ray نیز خریداری کنید.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتین Wildlife Specials - Eagle
موضوع شیوه زندگی و شکار عقاب ها
تعداد DVD 1
زبان انگلیسی ، فارسی
زیرنویس انگلیسی
مدت زمان 50 دقیقه
سال انتشار 1997

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • مدل کالا: Wildlife Specials - Eagle
  • موجودی: در انبار
  • 8,000 تومان

برچسب ها: مستند, Wildlife Specials Eagle, مستند عقاب, فیلم و کتاب, BBC, بی بی سی