محصولات
سبد خرید

مستند Wild Caribbean

معرفی محصول

مستند Wild Caribbean

خلاصه مستند:

در این مستند با سفری اکتشافی به سراسر کارائیب خواهید رفت تا با جزایر آنجا آشنا شده و دلیل این همه تنوع و گوناگونی در طبیعت و حیات وحش این منطقه را درک خواهید کرد. وقتی به کارائیب فکر می کنید، یاد جزایر آرام و آفتابی و سواحل شنی با چشم انداز فوق العاده زیبا در سفرهای ساحلی می افتید اما نمی دانید که این منطقه روی دیگری نیز دارد. کارائیب در جنوب شرقی قاره آمریکای شمالی واقع شده است و از نواحی شرقی جزایر آن تا سواحل مکزیک دارای طبیعتی وحشی با جاندارانی گوناگون می باشد که در مستند Wild Caribbean شاهد این حیات وحش استثنایی خواهید بود.

معرفی برند

BBC Earth یک کانال تلویزیونی ساخت مستند بوده که جزء یکی از زیر مجموعه های BBC Studios می باشد. این کانال در سال 2015 ساخت برنامه های مستند خود را در کشور انگلستان آغاز نمود و جایگزین برنامه های BBC Knowledge و BBC HD شد. با همکاری بی نظیر کارگردانان، نویسندگان و برنامه نویسان تاکنون توانسته مستندهای واقعی و دیده نشده فوق العاده ای تولید کند. با طراحی سایت BBC Earth این امکان را برای تمام مردم فراهم نموده تا بتوانند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارند فیلم های مستند تولید شده را مشاهده کنند و یا مستنداتی که افراد مختلف ایجاد می کنند را با این شبکه به اشتراک بگذارند. البته می توانید فیلم های مستند تولیدی را از طریق فیلم های DVD و Blu-ray نیز خریداری کنید.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتینWild Caribbean
موضوعطبیعت وحشی كارائیب
تعداد DVD2
زبانانگلیسی
زیرنویسندارد
مدت زمان192 دقیقه
سال انتشار2007

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل