مستند Wild Australasia

جدید مستند Wild Australasia فیلم و کتاب

معرفی محصول

 

مستند Wild Australasia

خلاصه مستند:

این مستند به اسرار پنهان استرالیا می پردازد و نشان می دهد که چرا حیات وحش آن جا اینقدر خاص و نایاب است. همانطور که می دانید استرالیا سرزمینی با حیات وحش منحصر به فرد است که بسیاری از موجودات آن در هیچ جای دیگر وجود ندارند. این مستند سفری علمی و اکتشافی است که با دیدن آن به شگفتی های حیات وحش استرالیا و جزیره های اطراف آن پی می برید. در این سفر از بیابان های سوزان تا کوه های پر برف و از جنگل های گرم و مرطوب تا آب های کم عمق و صخره های مرجانی را مشاهده خواهید کرد.

استرالیا مانند هیچ مکان دیگری بر روی کره زمین نیست. این سرزمین عظیم بیش از 45 میلیون سال پیش از دیگر نقاط جهان جدا شده و دارای گونه های بسیار نایاب حیوانات وحشی، مارهای سمی و پرندگان بزرگ جثه ای است که قادر به پرواز نیستند. با مشاهده این مستند پی می برید که چگونه این سرزمین و حیات وحش آن تا این اندازه متفاوت شده است.

معرفی برند

BBC Earth یک کانال تلویزیونی ساخت مستند بوده که جزء یکی از زیر مجموعه های BBC Studios می باشد. این کانال در سال 2015 ساخت برنامه های مستند خود را در کشور انگلستان آغاز نمود و جایگزین برنامه های BBC Knowledge و BBC HD شد. با همکاری بی نظیر کارگردانان، نویسندگان و برنامه نویسان تاکنون توانسته مستندهای واقعی و دیده نشده فوق العاده ای تولید کند. با طراحی سایت BBC Earth این امکان را برای تمام مردم فراهم نموده تا بتوانند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارند فیلم های مستند تولید شده را مشاهده کنند و یا مستنداتی که افراد مختلف ایجاد می کنند را با این شبکه به اشتراک بگذارند. البته می توانید فیلم های مستند تولیدی را از طریق فیلم های DVD و Blu-ray نیز خریداری کنید.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتین Wild Australasia
موضوع طبیعت و حیات وحش استرالیا
تعداد DVD 2
زبان انگلیسی
زیرنویس انگلیسی
مدت زمان 5 ساعت
سال انتشار 2003

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • مدل کالا: Wild Australasia
  • موجودی: در انبار
  • 16,000 تومان

برچسب ها: مستند, Wild Australasia, فیلم و کتاب, BBC, بی بی سی, طبیعت استرالیا, حیات وحش استرالیا