مستند Power of an Ocean

جدید مستند Power of an Ocean فیلم و کتاب

معرفی محصول

 

مستند Power of an Ocean

خلاصه مستند:

این مستند برنده جوایز متعدد جهانی جهت محتوای اکتشافی و علمی شده است و با روایتی جذاب و دلنشین داستان زندگی و تکامل گونه های مختلف جانداران در جزایری که بر روی خط استوا در اقیانوس آرام قرار دارند را بازگو می کند. چرخش زمین و گرمای خورشید در استوا باعث جریان های بزرگ آب سرد در اقیانوس آرام می شوند و وابستگی شدید جانوران استوایی به این آب ها را به همراه دارد.

استوانه خطی است که نه تنها زمین را به دو قسمت تقسیم می کند بلکه جایی است که نیروی خورشید در بیشترین توانش می باشد. با این حال که خط استوا تنها 5 درصد از سطح زمین را در بر می گیرد، 50 درصد از گونه های مختلف گیاهی و جانوری را در خود جای داده است. حیوانات استوایی به طور مداوم در محیطی گرم و مرطوب زندگی می کنند و در شرایط بسیار خوبی پرورش می یابند. اما نکته منفی این است که این موجودات برای زندگی و بقا باید با نیمی از گونه های مختلف روی زمین رقابت کنند.

معرفی برند

Discovery Channel یک کانال تلویزیونی آمریکایی معروف می باشد که در سال 1985 تاسیس شد. این کانال متعلق به شرکت بازرگانی Discovery، Inc بوده که توسط David Zaslav اداره می شود. این شبکه در ابتدا به ساخت و پخش مستندهای تلویزیونی در زمینه علوم، فناوری و تاریخ متمرکز بود؛ اما در سال 2010 با برنامه های سرگرمی علمی جدید فصل جدیدی در این کانال شروع گردید. در حال حاضر این کانال تلویزیونی مهمان خانه حدود 431 میلیون خانواده در آمریکا و سراسر دنیا می باشد.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتین Power of an Ocean
موضوع قدرت یک اقیانوس
تعداد DVD 1
زبان انگلیسی
زیرنویس انگلیسی
مدت زمان 50 دقیقه
سال انتشار 2006

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • مدل کالا: Power of an Ocean
  • موجودی: در انبار
  • 8,000 تومان

برچسب ها: مستند, Power of an Ocean, فیلم و کتاب, Discovery Channel, کانال دیسکاوری