مستند Nature's Great Events

مستند Nature's Great Events فیلم و کتاب

معرفی محصول

مستند Nature's Great Events

خلاصه مستند:

مستند خارق العاده Nature's Great Events که توسط بی بی سی تولید شده جزء مشهورترین فیلم های ساخته شده در مورد طبیعت شگفت انگیز، سیاره زمین، چشمگیرترین منظره های حیات وحش و داستان هایی که در مورد حیوانات اتفاق افتاده می باشد.

هر سال در سراسر جهان، تغییرات فصلی مناظر طبیعت را به طور کامل تغییر می دهد که این تغییر میلیون ها موجود را به خود جلب می کند، این روند برای برخی از حیوانات فرصت بسیار مناسبی است اما برای برخی دیگر یک تهدید جدی در زمان زندگی محسوب می شود. با عکاسی خیره کننده ای که از شخصیت های اصلی این داستان یا همان حیوانات انجام شده وقایعی که برای آن ها اتفاق افتاده را روایت می کند.

در این مستند با مشاهده ذوب شدن یخ های قطب شمال که خرس های قطبی را دچار مشکل کرده، خرس های گریزلی که با استفاده از نبوغ و کارهای فانتزی به صید ماهی آزاد می پردازند، مهاجرت شیرهای جوان در منطقه بزرگ سرنگتی برای ادامه بقاء، موجی از میلیاردها ساردین که از میان دلفین ها، کوسه ها و نهنگ ها عبور می کنند، عبور خانواده فیل ها از دلتای اوکاوانگو، دیدن پلانکتون ها در ساحل آلاسکا و درگیری های بین شیرهای دریایی با نهنگ های قاتل و ... پی به شگفتی های موجود در طبیعت می برید.

معرفی برند

BBC Earth یک کانال تلویزیونی ساخت مستند بوده که جزء یکی از زیر مجموعه های BBC Studios می باشد. این کانال در سال 2015 ساخت برنامه های مستند خود را در کشور انگلستان آغاز نمود و جایگزین برنامه های BBC Knowledge و BBC HD شد. با همکاری بی نظیر کارگردانان، نویسندگان و برنامه نویسان تاکنون توانسته مستندهای واقعی و دیده نشده فوق العاده ای تولید کند. با طراحی سایت BBC Earth این امکان را برای تمام مردم فراهم نموده تا بتوانند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارند فیلم های مستند تولید شده را مشاهده کنند و یا مستنداتی که افراد مختلف ایجاد می کنند را با این شبکه به اشتراک بگذارند. البته می توانید فیلم های مستند تولیدی را از طریق فیلم های DVD و Blu-ray نیز خریداری کنید.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتین Nature's Great Events
موضوع رویدادهای بزرگ طبیعت
تعداد DVD 2
زبان انگلیسی
زیرنویس انگلیسی
مدت زمان 360 دقیقه
سال انتشار 2009

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • مدل کالا: Nature's Great Events
  • موجودی: در انبار
  • 16,000 تومان

برچسب ها: مستند, Nature's Great Events, فیلم و کتاب, BBC, بی بی سی