محصولات
سبد خرید

مستند Mutual of Omaha's Wild Kingdom

معرفی محصول

مستند Mutual of Omaha's Wild Kingdom

خلاصه مستند:

این مستند شامل سه بخش است و با دیدن آن ابتدا وارد جهانی می شوید که در آن بزرگترین مارهای سمی زندگی می کنند. در بخش بعدی گربه سان های بزرگ هند را مشاهده می کنید و همراه با فیلمبردار با تجربه حیات وحش هند برای نگاهی نزدیک به این جانداران وارد قلمرو آن ها می شوید تا شیوه زندگی شیر، پلنگ، ببر و پلنگ برفی نادر را تماشا کنید. ملاقات با خرس خاکستری آمریکا نیز در بخش سوم مستند است که شاهد زندگی این خرس های قوی هیکل، شنا کردن آن ها با خرس های وحشی و نبرد بین خرس جوان با گروهی از گرگ های شرور خواهید بود.

معرفی برند

Discovery Channel یک کانال تلویزیونی آمریکایی معروف می باشد که در سال 1985 تاسیس شد. این کانال متعلق به شرکت بازرگانی Discovery، Inc بوده که توسط David Zaslav اداره می شود. این شبکه در ابتدا به ساخت و پخش مستندهای تلویزیونی در زمینه علوم، فناوری و تاریخ متمرکز بود؛ اما در سال 2010 با برنامه های سرگرمی علمی جدید فصل جدیدی در این کانال شروع گردید. در حال حاضر این کانال تلویزیونی مهمان خانه حدود 431 میلیون خانواده در آمریکا و سراسر دنیا می باشد.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتینMutual of Omaha's Wild Kingdom
موضوعحیات وحش
تعداد DVD2
زبانانگلیسی
زیرنویسندارد
مدت زمان52 دقیقه
سال انتشار2006

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل