محصولات
سبد خرید

مستند How To Survive: Water and Land

معرفی محصول

مستند How To Survive: Water and Land

خلاصه مستند:

مستند چگونگی زنده ماندن در آب و خشکی در مورد وضعیت بقاء یا هر اتفاقی که زندگی و یا سلامتی شما را به خطر می اندازد، روایت شده است. این مستند داستان های دراماتیک و شخصی را از نحوه زنده ماندن بازگو می کند. در هر بخش این فیلم داستان متفاوتی از زنده ماندن را مطرح می کنند، اما چیزی که در همه ی آن ها مشترک است، رویارویی چهره به چهره با لحظه های تهدید کننده زندگی است که حتی تصور نمی کردند که این اتفاق برای آن ها بیفتد و آن ها بتوانند دوباره به زندگی خود ادامه دهند. زن، مرد و کودکانی که در این فیلم برای شما داستان خود را بازگو می کنند لزوما افراد جسور حرفه ای و یا انتخاب شده نیستند. یک فرضیه ساده وجود دارد: اگر بتوانید از روی تجربه این افراد بازمانده متوجه شوید که چگونه یک کار ماجراجویانه یا یک اتفاق طبیعی در فعالیت روزانه خود را که تبدیل به موقعیت مرگ و یا زندگی شده را به درستی مدیریت و واکنش های خوب به آن اتفاق نشان دهید، شما شانس بیشتری برای زنده ماندن و بازگو کردن داستان خود خواهید داشت.

معرفی برند

Discovery Channel یک کانال تلویزیونی آمریکایی معروف می باشد که در سال 1985 تاسیس شد. این کانال متعلق به شرکت بازرگانی Discovery، Inc بوده که توسط David Zaslav اداره می شود. این شبکه در ابتدا به ساخت و پخش مستندهای تلویزیونی در زمینه علوم، فناوری و تاریخ متمرکز بود؛ اما در سال 2010 با برنامه های سرگرمی علمی جدید فصل جدیدی در این کانال شروع گردید. در حال حاضر این کانال تلویزیونی مهمان خانه حدود 431 میلیون خانواده در آمریکا و سراسر دنیا می باشد.

وبسایت رسمی محصول

فیلم و مستند
نام لاتینHow To Survive: Water and Land
موضوعچگونگی زنده ماندن در آب و خشکی
تعداد DVD2
زبانانگلیسی
زیرنویسانگلیسی، فرانسه، عربی
مدت زمان99 دقیقه
سال انتشار2004

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل