محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

مدل: Car Window for Spotting Scopes برند: Vixen
معرفی محصول پایه نگهدارنده دوربین ویکسن مدل Car Window for Spotting Scopes، از جمله محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ویکسن می باشد. به دلیل وزن نسبتا بالای دوربین های تک چشمی و تلسکوپ ها دست گرفتن آن ها دشوار بوده و بهتر است که هنگام استفاده حتما بر روی پای..
552,500 تومان 650,000 تومان
مدل: GLH20D Eyepiece برند: Vixen
معرفی محصول چشمی ویکسن مدل GLH20D Eyepiece، محصولی ایده آل برای نصب بر روی دوربین های تک چشمی 52، 67 و 82 میلی متری بوده که دارای میدان دید باز و تصویر بسیار شفاف می باشد و در هنگام رصد به راحتی می توان آن را با چشمی های دیگر دوربین های تک چشمی تعویض کرد. البته ..
1,644,750 تومان 1,935,000 تومان
مدل: Magic Cleaner برند: Matin
معرفی محصول دستمال تمیز کننده  لنز ماتین مدل Magic Cleaner، از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ماتین می باشد. لنز های دوربین و دیگر قطعات اپتیکی از جمله لوازم حساس و آسیب پذیری هستند که در نگهداری و حفاظت از آن ها باید دقت کافی را داشته باشید. برای تمیز کردن سطوح این گونه تجه..
67,000 تومان
مدل: Lens Cleaning Tissues برند: Matin
معرفی محصول دستمال کاغذی تمیز کننده  لنز ماتین مدل Lens Cleaning Tissues، از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ماتین می باشد. لنز های دوربین و دیگر قطعات اپتیکی از جمله لوازم حساس و آسیب پذیری هستند که در نگهداری و حفاظت از آن ها باید دقت کافی را داشته باشید. برای تمیز کردن سطو..
19,900 تومان
مدل: 6001 برند: Fancier
معرفی محصول سه پایه دوربین فنسیر مدل 6001، یکی از لوازم جانبی عکاسی تولید شده توسط کمپانی فنسیر می باشد. همزمان با خرید دوربین حتما باید به فکر خرید یک سه پایه نیز باشید چرا که بعد از مدتی که می خواهید حرفه ای عکاسی کنید، برای افزایش کیفیت و وضوح عکس، عکاسی از ماه و ستارگ..
1,020,000 تومان 1,200,000 تومان
مدل: Solar Eclipse Viewing Glasses برند: Lunt
معرفی محصول عینک رصد خورشید لونت مدل Solar Eclipse Glassese، محصولی بسیار کاربردی و وسیله ای ایمن جهت رصد خورشید می باشد تا با چشمان خود و بدون استفاده از ابزارهای اپتیکی بتوانید خورشید را مشاهده کنید. گاهی اوقات بر روی سطح خورشید لکه های بزرگی شکل می گیرد و افراد علاقمند به رصد خورش..
33,000 تومان
مدل: David Levy Planisphere برند: NightSky
معرفی محصول گردونه آسمان نایت اسکای مدل David Levy Planisphere، محصولی از جنس کاغذ لمینیت با قابلیت خم شدن بوده که مناسب نمایش نقشه آسمان در همه روزهای سال و ساعت های مختلف می باشد. این گردونه از دو ورقه مقوایی تشکیل شده که از وسط به هم متصل شده اند و یکی بر روی دیگری می چرخد. این ..
24,650 تومان 29,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)