محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی

مدل: SW84 برند: Fiskars
معرفی محصولاره فیسکارس مدل SW84 با تیغه 33 سانتی‌متری که به گونه ای طراحی شده تا برشی دقیق و با سرعت بالا داشته باشید. با این اره می‌توانید چوب هایی با نهایت قطر 15 سانتی‌متر را برش دهید.معرفی برندکمپانی فیسکارس در سال 1649 در فنلاند تاسیس شد و در سال 2014 جشن 36..
660,000 تومان
مدل: Xtract Garden Saw (S) SW73 برند: Fiskars
معرفی محصولاره فیسکارس مدل Xtract Garden Saw SW73، از جمله ابزار کاربردی و مورد نیاز در طبیعت گردی، کمپینگ و ... بوده که تولید شده توسط کمپانی فیسکارس می باشد. در سفرهای طبیعت گردی اگر به غیر از ذغال و یا کپسول گاز برای آشپزی بخواهید از هیزم استفاده نمایید بی شک به اره ب..
420,000 تومان
مدل: Xtract Garden Saw SW75 برند: Fiskars
معرفی محصولاره فیسکارس مدل Xtract Garden Saw SW75، یکی از مهم‌ترین وسایل مورد نیاز در سفر های آفرودی، طبیعت گردی و کمپینگ جهت جمع‌ آوری هیزم و قطعه کردن چوب درختان می باشد. همچنین می توان برای نجاری، هرس کردن شاخ و برگ درختان و ... از این اره کاربردی استفاده کر..
518,000 تومان
مدل: Mini Clamp برند: Quick Fist
معرفی محصولبست ابزار Quick Fist مدل Mini Clamp (کد Q30050) محصولی جهت نگه داشتن ابزارهایی به قطر 1/6 تا 3/2 سانتی متر، مانند آچار، چراغ قوه، جارو، چوب ماهیگیری و ... بوده که در یک بسته دوتایی عرضه می گردد و تا وزن 23 کیلوگرم را تحمل می کنند. این محصول به وسیله یک پیچ بر روی هر دیواره ای به ..
250,000 تومان
مدل: Original Rubber Clamp برند: Quick Fist
معرفی محصولبست ابزار Quick Fist مدل Original clamp (کد Q10010) محصولی جهت نگه داشتن ابزارهایی به قطر 2/5 تا 5/7 سانتی متر، مانند جک های لیفت، بیل، تبر و ...  بوده که در یک بسته دوتایی عرضه می گردد و تا وزن 23 کیلوگرم را تحمل می کنند. این محصول به وسیله یک پیچ بر روی هر دیواره ای به صور..
350,000 تومان
مدل: Foldable Spade برند: Fiskars
معرفی محصولبیل تاشو فیسکارس مدل Foldable Spade، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم می باشد که این مد..
465,000 تومان
مدل: Folding Shovel With Pick برند: Coleman
معرفی محصولبیل تاشو کلمن مدل Folding Shovel With Pick، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار ..
650,000 تومان
مدل: Folding Shovel برند: Easy Camp
معرفی محصولبیل تاشو ایزی کمپ مدل Folding Shovel، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد.تیغه ..
250,000 تومان
مدل: Diggar Shovel برند: Bushranger
معرفی محصولبیل سه تکه Bushranger مدل Diggar، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم می با..
900,000 تومان
مدل: Folding Hand Shovel برند: Easy Camp
معرفی محصولبیلچه ایزی کمپ مدل Folding Hand Shovel، یکی از وسایل ضروری در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. هنگامی که به دل طبیعت می روید، مطمئنا نیاز به وسایلی همچون این بیلچه بیش از پیش احساس می شود تا به راحتی به جستجو و ماجراجویی بپردازید. همچنین این محصول با سای..
155,000 تومان
مدل: Fleece Blanket برند: Easy Camp
معرفی محصولپتو ایزی کمپ مدل Fleece Blanket، یکی از لوازم کاربردی در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. گاهی ممکن است افراد در طول سفر به دلیل تغییرات آب و هوایی احساس سرما کنند که در این صورت داشتن این پتو باعث گرم نگهداشتن بدن آن ها در درجه دمایی سرد و خنک..
225,000 تومان
مدل: Airbeam DC Digital Pump برند: Vango
معرفی محصولپمپ باد ونگو مدل Airbeam DC Digital Pump،با یک موتورقدرتمند به همراه صفحه دیجیتالی خودکار برای قطع و وصل کردن می باشد.این پمپ باد مجهز به چند نازل خروجی بوده و می توانید از آن برای باد کرن قایق،صندلی،تشک،چادر و ... استفاده نمایید.همچنین می توانید از دسته آن برای حمل آسان استفاده ..
2,250,000 تومان
مدل: Bellows Foot برند: Easy Camp
معرفی محصولپمپ باد ایزی کمپ مدل Bellows Foot Pump با استفاده از این پمپ می‌توانید کلیه لوازم بادی خود را باد کنید و یا باد آنها را خالی کنید. با هربار پمپ کردن 3 لیتر هوا برای باد کردن ایجاد می‌شود.معرفی برندایزی کمپ (EasyCamp) یک برند مطرح دانمارکی است که از ابتدا تا..
125,000 تومان
مدل: Monsoon Rechargable برند: Easy Camp
معرفی محصولپمپ باد ایزی کمپ مدل Monsoon Rechargable با استفاده از این پمپ می‌توانید کلیه لوازم بادی خود را باد کنید و یا باد آنها را خالی کنید. از مهم ترین ویژگی های این پمپ می‌توان به قابلیت شارژی بودن آن اشاره کرد که می‌توانید آن را با برق شهر و یا برق خودرو شارژ کنید...
545,000 تومان