محصولات
سبد خرید

شومینه

شومینه

مدل: Cazal Fire Pit برند: Outwell
معرفی محصولباربیکیو ذغالی اوت ول مدل Cazal Fire Pit، یکی از مدل باربیکیوی های ذغالی تولید شده توسط کمپانی اوت ول بوده که دارای طراحی دایره ای شکل و زیبا می باشد. آشپزی در طبیعت حس فوق العاده ای است که اکثر افراد علاقمند به تجربه کردن آن هستند و با..
840,000 تومان
مدل: Camping Gloves - KK8CA0111 برند: Kovea
 معرفی محصولدستکش کووآ مدل Camping Gloves، محصولی کاربردی از این کمپانی و مناسب استفاده در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و ... می باشد. جنس این دستکش از چرم و پوست گاو ایتالیایی بوده که مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. این محصول کاربردهای متفاوتی داشته و می توان از آن&nbs..
500,000 تومان
مدل: Camon Fire Pit برند: Outwell
معرفی محصولشومینه اوت ول مدل Camon Fire Pit، یکی از وسایل کاربردی برای گرم نمودن محیط و افراد در کمپینگ و طبیعت می باشد که باعث شده با ایمنی کامل و خاطری آسوده آتشی برپا کنید و از محیط اطراف بیش از پیش لذت ببرید.این محصول که از فولاد با مقاومت بالا ساخته شده، دارای کاسه ای بسیار بزر..
1,090,000 تومان
مدل: Denali Tent Stove برند: Robens
معرفی محصولشومینه روبنز مدل Denali Tent Stove، با طراحی زیبا و ایمنی که دارد، مورد استقبال بسیاری از طبیعت دوستان در کمپینگ و ... قرار گرفته است. این وسیله کاربردی برای گرم نمودن چادر و محیط اطراف قابل استفاده بوده و توسط دودکشی که بر روی آن تعبیه شده از امنیت بالایی برای است..
4,200,000 تومان
مدل: Katmai Fire Pit برند: Robens
معرفی محصولشومینه روبنز مدل Katmai Fire Pit، یکی از وسایل کاربردی برای گرم نمودن محیط و افراد در کمپینگ و طبیعت می باشد که باعث شده با ایمنی کامل و خاطری آسوده آتشی برپا کنید و از محیط اطراف بیش از پیش لذت ببرید.این محصول که از فولاد با مقاومت بالا ساخته شده، دارای کاسه ا..
910,000 تومان
انبر آتش مدل Robens - Fire Fork
نا موجود
مدل: Fire Fork برند: Robens
معرفی محصولانبرآتش روبنز مدل Fire Fork، محصولی بسیار سبک، جهت استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی می باشد که با استفاده از آن می توان مواد غذایی مختلف مانند سیب زمینی، سوسیس، ماهی و ... را بر روی آتش نگه داشت و به پخت و پز آن ها پرداخت. این انبر دارای دسته ای چوبی و بدنه ای..
140,000 تومان
چوب استارتر مدل ECO-PAL - Rozpałka
نا موجود
مدل: Rozpałka برند: ECO-PAL
معرفی محصولچوب استارتر اکو پال مدل Rozpałka، محصولی ساخت کشور لهستان و دارای گواهینامه استاندارد کیفیت از کشور آلمان بوده که بسیار ایده آل جهت سریع تر روشن شدن و شعله ور شدن آتش در تجهیزاتی مانند شومینه، باربیکیو، سه پایه آتش و گزینه ای مناسب جهت استفاده در کمپینگ و سفره..
37,000 تومان
هیزم استوانه ای مدل ECO-PAL - EcoMax
نا موجود
مدل: EcoMax برند: ECO-PAL
معرفی محصولهیزم استوانه ای اکو پال مدل EcoMax، محصولی ساخت کشور لهستان و دارای گواهینامه استاندارد کیفیت از کشور آلمان بوده که توسط DIN Plus تایید شده است. این هیزم ها به صورت استوانه ای، کاملا طبیعی، بدون رطوبت و ساخته شده از تکه های چوب درخت بلوط بوده که در هنگام روشن..
37,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)