محصولات
سبد خرید

زین

زین
مدل: Henge Expert برند: Specialized
معرفی محصول زین دوچرخه Specialized مدل Henge Expert، یک انتخاب ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک زین نرم و راحت برای سفرهای کوهستانی در مدت زمان طولانی هستند، می باشد. این محصول به گونه ای طراحی شده است که هنگام  دوچرخه سواری در کوهستان و جاده در مسیرهای سراشیبی از سر..
360,000 تومان
مدل: Phenom Pro برند: Specialized
معرفی محصول زین دوچرخه اسپیشیالیزد مدل Phenom Pro، یک انتخاب ایده آل برای دوچرخه سوارانی که به دنبال یک زین نرم و بادوام  برای سفرهای کوهستانی در مدت زمان طولانی هستند، می باشد. این محصول به گونه ای طراحی شده که هنگام  دوچرخه سواری در کوهستان و جاده در مسیرهای سراشیبی مانع از ..
569,000 تومان
مدل: Free XX 3D Comfort برند: Topeak
معرفی محصول زین تاپیک مدل Free_XX، محصولی مناسب برای بانوان و آقایان بوده که جهت تفریح و مسابقات دوچرخه سواری در سطح حرفه ای طراحی شده است. سیستم 3D Comfort در این زین در هنگام برخورد به پستی و بلندی ها و دست اندازها با توزیع فشار وارد شده و حذف آن از بدن افراد، حداکثر را..
416,000 تومان
زین پهن ژله ای مدل Topeak - 3D Comfort
نا موجود
مدل: Free TX 3D Comfort برند: Topeak
معرفی محصول زین پهن ژله ای تاپیک مدل 3D Comfort، برای تورهای گردشگری و دوچرخه سواری تفریحی طراحی شده است. برای جلوگیری از ضربات و شوک هایی که به دوچرخه سوار در حین حرکت وارد می شود ژلی را در فوم این زین تزریق کرده اند که میتواند خود را از دیگر محصولات متمایز کند و همچنین دارای سیست..
499,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)