محصولات
سبد خرید

زنانه

زنانه

مدل: Gaiter Strap Replacement برند: Sea To Summit
معرفی محصول بند گتر سی تو سامیت مدل Gaiter Strap Replacement، جاگزینی مناسب برای بند گتر خراب شده کفش شما، که دیگر قابل استفاده نمی باشد. ساخته شده از پارچه های فوق العاده سخت و تزریق مواد با فشار و تراکم بالا، که این بندها را بسیار مقاوم کرده است. با داشتن یک گتر مناسب برای کوهنوردی، طبیعت گردی ..
120,000 تومان
مدل: Golden برند: Berg Outdoor
معرفی محصول تیشرت آستین بلند Berg Outdoor مدل Golden، بسیار نرم و راحت، دارای طراحی زیبا و یکی از تیشرت های زنانه این کمپانی می باشد که هنگام پیاده روی، فعالیت های روزانه، سفر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه به کار رفته در این محصول از جنس پنبه و الاستان بوده که&nb..
93,000 تومان 310,000 تومان
مدل: Signpost LS Shirt / Grey برند: Vaude
معرفی محصول تیشرت آستین بلند Vaude مدل Signpost LS Shirt، بسیار نرم و راحت، دارای طراحی زیبا و یکی از تیشرت های زنانه این برند آلمانی می باشد که هنگام پیاده روی، سفر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این تیشرت از مواد با کیفیت و مطابق با استاندارد Bluesign® تشکیل شده است و ..
286,500 تومان 955,000 تومان
مدل: Signpost LS Shirt / Red برند: Vaude
معرفی محصول تیشرت آستین بلند Vaude مدل Signpost LS Shirt، بسیار نرم و راحت، دارای طراحی زیبا و یکی از تیشرت های زنانه این برند آلمانی می باشد که هنگام پیاده روی، سفر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این تیشرت از مواد با کیفیت و مطابق با استاندارد Bluesign® تشکیل شده است و ..
286,500 تومان 955,000 تومان
مدل: Signpost LS Shirt II / Campanula برند: Vaude
معرفی محصول تیشرت آستین بلند Vaude مدل Signpost LS Shirt II، بسیار نرم و راحت، دارای طراحی زیبا و یکی از تیشرت های زنانه این برند آلمانی می باشد که هنگام پیاده روی، سفر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این تیشرت از مواد با کیفیت و مطابق با استاندارد Bluesign® تشکیل شده است..
170,000 تومان 850,000 تومان
مدل: Moja Shirt III / Grey Melange برند: Vaude
معرفی محصول تیشرت Vaude مدل Women's Moja Shirt III، بسیار نرم و راحت با طراحی شیک و زیبا و مناسب خانم هایی است که به استایلی مدرن اهمیت می دهند. این تیشرت از مواد با کیفیت و سازگار با محیط زیست تشکیل شده است و دارای پارچه ای از جنس پلی استر قابل بازیافت و پنبه ارگانیک می ب..
144,000 تومان 480,000 تومان
مدل: Moja Shirt III / Red Cluster برند: Vaude
معرفی محصول تیشرت Vaude مدل Women's Moja Shirt III، بسیار نرم و راحت با طراحی شیک و زیبا و مناسب خانم هایی است که به استایلی مدرن اهمیت می دهند. این تیشرت از مواد با کیفیت و سازگار با محیط زیست تشکیل شده است و دارای پارچه ای از جنس پلی استر قابل بازیافت و پنبه ارگانیک می ب..
144,000 تومان 480,000 تومان
مدل: Andes برند: Mund
معرفی محصول جوراب کوهنوردی موند مدل Andes با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت موجب خنکی و راحتی پا در حین فعالیت می شود ، طراحی این جوراب به گونه ای است که دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر می باشد و در ناحیه پنجه و پاشنه تقویت شده است. تکنولوژی‌های به کار رفته در  این محصول X-..
130,000 تومان
مدل: Elbrus برند: Mund
معرفی محصول جوراب کوهنوردی موند مدل Elbrus، با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت، نهایت راحتی و گرما را فراهم کرده که مناسب برای پوشیدن زیر جوراب هایی همچون K2، برای رسیدن به دمای بالاتر می‌باشد. این جوراب دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر، درزهای ظریف در قسمت پنجه و در ناحیه پاشنه و ..
130,000 تومان
مدل: Makalu برند: Mund
معرفی محصول جوراب کوهنوردی موند مدل Makalu با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های بافت، نهایت راحتی و گرما را برای پای شما فراهم می کند. طراحی این جوراب به گونه ای است که دارای بافت دوبل برای نرمی بیشتر می باشد و در ناحیه پنجه و پاشنه تقویت شده است. تکنولوژی‌های به کار رفته در این محصول : ..
190,000 تومان
مدل: Timanfaya CO برند: Mund
معرفی محصول جوراب کوهنوردی موند مدل Timanfaya CO، محصولی از یک شرکت تولید کننده به نام موند در اسپانیا بوده که درترکیب ساخت این محصول از  34% پنبه، 28% پلی استر، 20% پلی آمید، 15% فیبر لیکرا، 3% ایکس استاتیک استفاده کرده و با به کارگیری از جدیدترین تکنولوژی های ب..
130,000 تومان
مدل: Calcas برند: Berg Outdoor
معرفی محصول شلوار Berg Outdoor مدل Calcas، با طراحی و رنگی زیبا بهترین گزینه جهت استفاده بانوان در طبیعت گردی و سفر می باشد. رنگ آجری و تناسب سایز آن با بدن افراد موجب شده بتوان از آن در هر موقعیتی و با هر لباس دیگری استفاده کرد. این شلوار از 98٪ پنبه و 2٪ الاستین ساخته شده که از مزا..
165,000 تومان 550,000 تومان
مدل: Dunns برند: Berg Outdoor
معرفی محصول شلوار Berg Outdoor مدل Dunns، با طراحی و رنگی زیبا بهترین گزینه جهت استفاده بانوان در طبیعت گردی و سفر می باشد. رنگ کرمی و تناسب سایز آن با بدن افراد موجب شده بتوان از آن در هر موقعیتی و با هر لباس دیگری استفاده کرد. این شلوار از 98٪ پنبه و 2٪ الاستین ساخته شده که از..
165,000 تومان 550,000 تومان
مدل: Haribox برند: Berg Outdoor
معرفی محصول شلوار Berg Outdoor مدل Haribox، با طراحی فوق العاده و کیفیت بالایی که دارد بهترین گزینه جهت استفاده در طبیعت گردی، پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و ... می باشد. اگر شلوار های تنگ و سنگین شما را در پیاده روی اذیت می کنند، این شلوار با سبکی و سایز مناسبی که دارد،..
360,000 تومان 1,200,000 تومان
مدل: Women's Brand/Basalt برند: Vaude
معرفی محصول شلوار Vaude مدل Brand / Basalt، یک شلوار راحت و عالی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان بوده که با پوشیدن آن می توانند خود را برای کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، پیاده روی و ... آماده کنند. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای چهار جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، ..
495,000 تومان 1,650,000 تومان
مدل: Women's Farley Zo Capri Pants / Black برند: Vaude
معرفی محصول شلوار Vaude مدل Farley Zo Capri / Black، با طراحی چند منظوره جهت استفاده بانوان در پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و ... مناسب می باشد. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای هفت جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، دو جیب در پشت و یک جی..
444,000 تومان 1,480,000 تومان
مدل: Women's Farley Zo Capri Pants / Muddy برند: Vaude
معرفی محصول شلوار Vaude مدل Farley Zo Capri / Muddy، با طراحی چند منظوره جهت استفاده بانوان در پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و ... مناسب می باشد. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای هفت جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، دو جیب در پشت و یک جی..
360,000 تومان 1,200,000 تومان
مدل: Women's Farley Zo Pants IV / Tarn برند: Vaude
معرفی محصول شلوار Vaude مدل Farley Zo Pants IV / Tarn، با طراحی چند منظوره جهت استفاده بانوان در پیاده روی، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، کویرنوردی و ... مناسب می باشد. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای هفت جیب کاربردی است، دو جیب در جلو، دو جیب در پشت و یک ..
495,000 تومان 1,650,000 تومان
مدل: Women's Skomer Capri Zo / Blue برند: Vaude
معرفی محصول شلوار Vaude مدل Skomer Capri Zo / Blue، یک شلوار راحت و عالی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان بوده که با پوشیدن آن می توانند خود را برای کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، پیاده روی و ... آماده کنند. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای شش جی..
495,000 تومان 1,650,000 تومان
مدل: Women's Skomer Capri Zo / Prunella برند: Vaude
معرفی محصول شلوار Vaude مدل Skomer Capri Zo / Prunella، یک شلوار راحت و عالی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان بوده که با پوشیدن آن می توانند خود را برای کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، پیاده روی و ... آماده کنند. طراحی این شلوار به گونه ای است که دارای ش..
495,000 تومان 1,650,000 تومان
مدل: Zen Pro برند: Scarpa
معرفی محصول کفش اپروچ اسکارپا مدل Zen Pro با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از جنس چرم جیر 1.8 میلی‌متری و پارچه S-TECH مقاوم در برابر آب می‌باشد و همچنین لایه داخلی از جنس پارچه استرچ و با تکنولوژی Cocona®37.5 بوده که برای تبخیر سریع..
2,000,000 تومان
مدل: R-Evolution GTX wmn برند: Scarpa
معرفی محصول کفش کوهنوردی زنانه اسکارپا مدل R-Evolution GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از جنس چرم جیر 1.8 میلی‌متری و پارچه S-TECH مقاوم در برابر آب بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. همچنین زبانه کفش از گرتکس کشی با ..
2,900,000 تومان
مدل: Charmoz OD برند: Scarpa
معرفی محصول کفش کوهنوردی اسکارپا مدل Charmoz OD با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند و با وجود لایه داخلی Outdry همواره پا را خشک نگه می‌دارد و برای ترکینگ های سنگین و کوهنوردی آلپاین ایده آل می‌باشد. رویه این کفش از جنس پارچه Microtech و L Tech مقاوم در ..
4,300,000 تومان
مدل: Kailash GTX برند: Scarpa
معرفی محصول کفش کوهنوردی اسکارپا مدل Kailash GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از چرم جیر 1.8 میلی‌متری و لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس تشکیل شده است. زیره خارجی کفش Kailash GTX مجهز به تکنولوژی HI-Trail II Vibram (زیره لاستیکی با مقاومت ب..
2,750,000 تومان
مدل: R-Evolution GTX برند: Scarpa
معرفی محصول کفش کوهنوردی اسکارپا مدل R-Evolution GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از جنس چرم جیر 1.8 میلی‌متری و پارچه S-TECH مقاوم در برابر آب بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. همچنین زبانه کفش از گرتکس کشی با دربرگی..
2,900,000 تومان
مدل: R-Evolution Trek GTX برند: Scarpa
معرفی محصول کفش کوهنوردی اسکارپا مدل R-Evolution Trek GTX با ساختاری فوق العاده، عملکرد راحت و تنفس پذیری را تضمین می‌کند. رویه این کفش از پارچه S-TECH، پارچه فنی L-TECH، میکروفیبر و چرم جیر 1.8 میلی‌متری مقاوم در برابر آب بوده و از لایه داخلی تنفسی و ضدآب گرتکس ساخته شده است. همچن..
3,200,000 تومان
مدل: Double Power Drag برند: Head
معرفی محصول مایو دو رو لیمویی بنفش هد مدل Double Power Drag، محصولی مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در هنگام فعالیت های ورزشی، هوازی و شنا می باشد. این مایو از جنس پارچه توری پلی استر %100 بوده که در برابر عوامل مضری مانند کلر و نور خورشید مقاوم است. دو رو بودن مایو هد..
250,000 تومان
مدل: Double Power Drag برند: Head
معرفی محصول مایو دو رو نارنجی مشکی هد مدل Double Power Drag، محصولی مناسب برای خانم ها و آقایان جهت استفاده در هنگام فعالیت های ورزشی، هوازی و شنا می باشد. این مایو از جنس پارچه توری پلی استر %100 بوده که در برابر عوامل مضری مانند کلر و نور خورشید مقاوم است. دو رو بودن مایو هد..
250,000 تومان
مدل: Light Shorty 38 برند: Head
معرفی محصول مایو سرمه ای هد مدل Light Shorty 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو به طول 38 سانتی متر، مجهز به یک جیب در پشت و دارای کمربند الاستیک است که متناسب با سا..
320,000 تومان
مدل: Watershorts 38 برند: Head
معرفی محصول مایو سرمه ای هد مدل Watershorts 38، محصولی مناسب برای آقایان، از جنس نایلون %100 با آستری توری از پلی استر %100 بوده که دارای تکنولوژی خشک شوندگی سریع می باشد. این مایو در اندازه ای به طول 38 سانتی متر و دارای یک جیب در پشت است و همچنین دور کمر آن به..
320,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 61 (3 صفحه)