رگلاتور مدل Mares - Abyss 22X

رگلاتور مدل Mares - Abyss 22X تفریحات آبی

معرفی محصول

رگلاتور غواصی مارس مدل Abyss 22X، مانند تمامی رگلاتور های غواصی جهت آماده سازی و تنظیم نمودن هوای تنفسی برای غواص قابل استفاده می باشد. این محصول ابتدا هوای پر فشار درون سیلندر و یا تانک را ۸ الی ۱۴ مرتبه کاهش داده و سپس از طریق قسمتی که به دهان فرد متصل است، فشار را در سطح فشار محیط اطراف تنظیم می نماید تا غواص به راحتی تنفس کند. این رگلاتور ها دارای دو نوع خروجی هستند از جمله فشار قوی و فشار ضعیف که فشار ضعیف برای نفس کشیدن و بی سی دی استفاده می شود و فشار قوی (فشار درون تانک) جهت نشان دادن مقدار هوای تانک در گیج کارایی دارد.

این رگلاتور گزینه ی مناسبی برای استفاده در آب های سرد نیز بوده و دارای کیفیت تنفسی بالایی می باشد. طراحی آن به گونه ایست که در ساختار آن، فلز نیز به کار برده شده و علاوه بر اینکه در برابر نمک، کلر و شن واکنش نمی دهد، از مقاومت و هدایت گرمایی بالایی برخوردار است. قسمت دهانی آن از سیلیکون ضدآلرژی ساخته شده که مانع خستگی فک در هنگام استفاده می شود. همچنین شلنگ آن بسیار سبک و منعطف بوده و با نرمی منحصر به فردی که دارد موجب آزادی بیشتر در حین حرکت در غواصی می شود. با توجه به تکنولوژی Mesh Grid به کار رفته در محصول، علاوه بر اینکه اثر جریان آب بر روی دیافراگم مرحله دوم کاهش می یابد، باعث حذف جریان های آزاد حتی در جریان های قوی نیز می شود. این محصول دارای سیستم DFC بوده که موجب کاهش فشار حاصل از بازدم شده و در نتیجه انتقال هوا را برای غواص راحت تر می کند.

با تکنولوژی V.A.D که بر روی رگلاتور غواصی Abyss 22X طراحی شده است، دیافراگم در حین تنفس پایین نگه داشته می شود تا در زمان انتقال هوا به دهانی به غواص کمک کند در تمامی اعماق به راحتی نفس بکشد و از دنیای زیر آب لذت ببرد. سوپاپ Tri-Material موجود درمحصول، دارای دو نوع پلی اورتان بر روی هسته برنجی است که موجب حداکثر عملکرد و ایمنی می شود. 

ویژگی های بارز محصول:

  • دارای سیستم DFC
  • دارای تکنولوژی V.A.D
  • دارای سوپاپ Tri-Material
  • دارای تکنولوژی Mesh Grid
  • دارای شلنگ بسیار سبک و منعطف
  • بیشتر مناسب استفاده در آب های سرد
  • قسمت دهانی از سیلیکون ضدآلرژی ساخته شده

معرفی برند

برند مارس در سال 1949 در ایتالیا تاسیس شد. این برند در ابتدا فقط ماسک غواصی تولید می‌کرد اما با گذشت زمان خط تولید خود را گسترش داد تا به امروز که کلیه تجهیزات غواصی را تولید می‌کند. این برند در نهایت با برند آمریکایی Dacor ادغام شد.

وبسایت رسمی محصول

رگلاتور
First Stage Diaphragm
NX دارد
Body Material All Metal Technology
Dynamic Flow Control دارد
Natural Convection Channel ندارد
Advanced Coating Technology دارد
Twin Power ندارد
Vortex Assisted Design دارد
Mesh Grid دارد
Fluid Dynamic Deflector ندارد
Superflex Hose دارد
محصول کشور ایتالیا

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • مدل کالا: Abyss 22X
  • موجودی: در انبار
  • 6,480,000 تومان

برچسب ها: تنظیم کننده فشار هوای تنفسی, Mares, Abyss 22X, مارس, رگلاتور