تمیز کننده سیستم سوخت مدل Sonax - Fuel System Cleaner

تمیز کننده سیستم سوخت مدل Sonax - Fuel System Cleaner کمپینگ

معرفی محصول

تمیز کننده سیستم سوخت سوناکس مدل Fuel System Cleaner، محصولی بسیار کاربردی و مکملی مناسب برای موتور و سیستم سوخت خودرو می باشد. این تمیز کننده یک افزودنی پر قدرت جهت از بین بردن رسوبات و کمک به سیستم سوخت است که داشتن آن سبب حداکثر توان و کاهش میزان مصرف سوخت می شود. 

استفاده از این مکمل باعث جرم زدایی و پاک کردن سر سیلندر، سر پیستون، سوزن های انژکتور و سوپاپ سوخت می شود و همچنین با خنثی کردن آب اسیدی فشرده در سوخت و باک خودرو از زنگ زدگی سیستم سوخت جلوگیری می کند. این محصول کاملا بی خطر و مطمئن برای تمام اجزای سیستم های سوخت بوده و با انواع بنزین سازگار می باشد که همچنین استفاده از آن در هر 5000 کیلومتر به عمر مفید خودرو بسیار کمک خواهد کرد.

ویژگی های بارز محصول:

  • مناسب خودروهای بنزینی
  • جهت کمک به سیستم سوخت برای رسیدن به حداکثر توان و کاهش مصرف سوخت
  • مناسب برای جرم زدایی و پاک کردن کاربراتور، سر پیستون، سوزن های انژکتور و ...
  • سازگار با انواع بنزین

معرفی برند

کمپانی سوناکس در سال 1950 توسط Manfred Hoffmann و پدرش در آلمان تاسیس شد که امروزه به یکی از برندهای مطرح در این کشور تبدیل شده است. این کمپانی با قدمتی 60 ساله در بین یکی از 5 برند معتبر محصولات مراقبتی خودرو قرار دارد و به عنوان یک شرکت موفق در خصوص تولید مواد نانو و تجهیزات آن در جهان شناخته می شود که در زمینه فعالیت خود جدیدترین تکنولوژی ها را به کار برده است. تولید محصولات سوناکس به شما کمک می کند تا خودرو خود را با محصولاتی که سریع و آسان استفاده می شوند، تمیز، زیبا و محافظت نمایید. امروزه این برند در بیش از 100 کشور در سراسر جهان نمایندگی دارد و محصولات آن در سراسر اروپا و نیز در همه قاره ها به فروش می رسد.

وبسایت رسمی محصول

سوناکس
مناسب برای خودروهای بنزینی
حجم 250 میلی لیتر
محصول کشور آلمان

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • مدل کالا: Fuel System Cleaner
  • موجودی: در انبار
  • 145,000 تومان

برچسب ها: تمیز کننده سیستم سوخت, Sonax, Fuel System Cleaner, کمپینگ